Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne verujem da ce keselj imati konstantnu minutazu, ali znam da ce razbiti makar jednu bitnu utakmicu!

    Comment


    • Samo Quinn Cook !!
      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

      Ljuba Tadić.

      Comment


      • Originally posted by Ica View Post
        Pogledaj jednu utakmicu i videćes kolika je ciganštura! Najveća u ekipi garantujem!
        Ne znam da li opet trolujes ili nisi najbolje procitao kada sam napisao da poznajem Marka.

        Comment


        • Originally posted by blanco View Post
          Keselj vise bivsi igrac , on i u svom prajmu je bio tip igraca kao Simonovic (samo nivo ispod ovog sto je prikazivao Simon prosle godine) , rokao trojke ,cepao po ceonoj liniji da zakuca ,odbrana je bila onako prosecna.
          Niti je znao da sam sebi iskreira nesto niti za nekog drugog.

          Ima iskustva i da ce ostaviti srce na terenu ,tu se slazem ,ali da je ispred Dobrica ,pa to jedino ako mislis da ce u Keselja uci Djenka,Gudura "skill player"

          Dobric je 2/3 igrac ,a Keselj 3/2 .. Nisu oni dobri za komparaciju .Bolje da si uzeo Dangubica za primer ,jer je slicniji igrac Keselju po tome sta pokriva.
          Dobric je daleko slicniji Lazicu po pitanju pokrivenosti pozicija ..
          Pa negde si i sam konstatovao da ce biti problem pronaci ulogu za Dobrica.

          Comment


          • Dobric je rezervna trojka iza Dange nema tu trazenja uloge, on je svoje minute zaradio. Keselj je taj koji treba sebi da trazi ulogu i minute.

            Comment


            • Minutima protiv Dinamika?

              Comment


              • Radom na treningu i posvecenosti kosarci a ne splavovima. Jedino ako Keselj nije svoje zaradio sa 3 poena po utakmici na 35% iz igre u mocnoj belgijskoj ligi.

                Comment


                • Sutra je valjda predstavljanje Feldina.

                  Comment


                  • Ne ide to bas tako...
                    Meni je Dobric zamena za Lazica, kako je Laza produzio ugovor Dobric ili Keselj su visak, te zauzimaju mesto beka.

                    Comment


                    • Keselj sa 208 ne moze igrati beka ni u spejs dzemu.

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Jel se zna raspored pripremnih meceva???
                        Alimpije rece 16. septembar sa lokosima, pa onda onaj turnir na Kritu, mozda bude jos koja zatvorena utakmica.

                        Comment


                        • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                          Keselj sa 208 ne moze igrati beka ni u spejs dzemu.
                          FTFY

                          Originally posted by many men View Post
                          Upravo tako. Ako Dobric igra na 3 sa Dangom, gubi se smisao dovodjenja Keselja
                          Nikad nije ni postojao.

                          Comment


                          • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                            Keselj sa 208 ne moze igrati beka ni u spejs dzemu.
                            Upravo tako. Ako Dobric igra na 3 sa Dangom, gubi se smisao dovodjenja Keselja

                            Comment


                            • Keselj je tu kao usluga Misku, ako kojim cudom proigra odlicno, ali realnost je da verovatno nece mnogo igrati. On ni na vrhuncu karijere nije ni blizu defanzivi kakvu trenutno igraju ostali spoljni igraci, a u napadu je daleko od korisnog. Zaista ne vidim kako bi mogao da bude i 12. igrac u rotaciji,

                              Comment


                              • Originally posted by Amon RA View Post
                                keselj ne moze ni na 3 a kakva tek dvojka, nemojte se sprdati..
                                a tek kretnje i motorika suta su mu mrnjau, ima nakon prve utakmice da osedim za 10 godina unapred..
                                Bas sam to pomislio. 207 i dvojka...
                                Mozda ce probati kao sa Simonom. Mozda i da ga na nebitnijim utakmicama 'uparuju' sa Borisom (ako pretekne), pa da naizmenicno igraju na 3 i 4 i zbunjuju.

                                Comment

                                Working...
                                X