Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Keselj treba mnogo krvi i znoja da prolije da izbaci Dobrica iz rotacije...dok je on lelemudao, izlazio, opijao se Dobric je radio i zasluzio mesto u Zvezdi...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Originally posted by NateHuffman View Post
      Evo bas citam makabi doveo norrisa colea za 700 000$, a ovde kog god igraca pomenemo pise se da u kini moze da dobije milion ili dva?
      Jordan McRae potpisao za Baskoniu,takodje 700k dolara...

      Comment


      • Originally posted by many men View Post
        Pa negde si i sam konstatovao da ce biti problem pronaci ulogu za Dobrica.
        Nisam nista pricao o Dobricu ,barem na ovom forumu.
        Rekao sam na RSB forumu ,tamo sam napisao kada se povela prica o Keselju kao igracu koji moze na 4 ,da njega mozda i vidim na 4 u ABA ligi ,ali da u Euroleague ispred njega na poziciji 3 pre vidim Dangubica i Dobrica ..

        Ali Dobric je vise tip igraca Lazic sto se tice pozicija ,dakle 2/3 ,primarna pozicija 2 ,ali moze po potrebi na 3 ..Imace on svoje minute i na trojci gde ce krasti neke minute upravo Keselju koji je klasicna trojka ,i Dobrica vidim kao prvu zamenu Dangubicu sto se tice Euroleague ,da bude nesto na fazonu Dragana Milosavljevica u reprezentaciji.
        Da kada bude na terenu sa Lazom bude taj sekundarni plej sa pozicije krila ,iako su obojica realno bekovi ,a da kada bude na terenu zajedno sa Feldeinom bude na poziciji 3 ono sto je bio Simonovic na krilnom centru prosle sezone ,ili da gledamo blize njemu po poziciji ono sto igra Dangubic da se njegov sut i atlecizam iskoristi na pravi nacin.

        Comment


        • Odakle se odjednom pojavila ta prica o Dobricu kao vrhunskom defanzivcu, toliko da se uporedjuje sa Milosavljevicem? Dobric ima solidne fizikalije ali je za sada samo prosecan defanzivac cak i na ABA nivou. Sto ne znaci da nece niti vrhunski, samo da ne ocekujemo trenutno previse na tom polju.
          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

          Comment


          • Potpuno je besmisleno pisati o tome da li će Kešelj igrati ili neće. Naravno da će igrati, nije doveden da zauzima mesto na klupi bezveze. Koliko, to zavisi od njega i od coach Al-a a sigurno neće biti primarna opcija na svojoj poziciji.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Ni meni nije jasna ta prica oko Dobrica, ok imao je par dobrih partija i zasluzivao je minutazu borbenoscu i posvecenoscu i na treningu i na utakmicama, ali je on daleko jos uvek od neke konstantnosti i kvaliteta, cak i na ABA nivou. Naravno da ce Keselj imati minutazu, nije doveden da poducava mlade igrace i bude njima mentor (sto ne kazem da nece biti), ali sigurno ce imati svoju odredjenu ulogu u timu.
              Last edited by 011; 15-08-17, 16:14.

              Comment


              • Comment


                • Naravno da je daleko...ali mnogo blize od Keselja...za pocetak..Doduse da je Dejo ostao o Keselju ne bi ni raspravljali...ali avaj...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Keselj je, verujem, direktna posledica "slucaja Simonovic". Doveden na dva meseca kao zakrpa uz kolektivni sepuku navijaca Zvezde, produzavao ugovor mic po mic a onda u sledecoj sezoni odlepio i pruzio igre koje, budimo iskreni, niko ziv nije ocekivao i to uglavnom sa pozicije 4. Osecam da se nekom u klubu otvorila dizna zbog tog iskustva i da sada razmisljaju kako bi taj scenario mogao da se ponovi i sa Keseljom. Bojim se da grom ne udara dva puta u isto mesto ali nisam protiv toga da se proba. Keselj po tome kako mu karijera ide zaista izgleda kao bivsi igrac ali niti je on u godinama da bude bivsi igrac, niti je to sto je igrao dok nije bio bivsi igrac toliko lose da ne bi vredelo rizika. Mi smo na tim pozicijama ionako solidno pokriveni tako da necemo puno zavisiti od Kesovog ucinka. On je kao onaj poslovicni starac u seks vicevima, da iznenadi moze samo pozitivno.
                    Last edited by taliesin; 15-08-17, 16:21.
                    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                    Comment


                    • Zna li iko u kakvom stanju je Eliot Vilijams koji je igrao za PAO prije 2 sezone? Znam da je prosle godine operisao koljeno i da je pauzirao sezonu. Mislim da bi nam legao kao kec na deset. Jeste da je neka kombinacija 1/2 ali opet mislim da je to igrac koji nam fali.

                      Comment


                      • Stigao Feldin u BGD
                        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                        Comment


                        • Originally posted by dejandoc View Post
                          Zna li iko u kakvom stanju je Eliot Vilijams koji je igrao za PAO prije 2 sezone? Znam da je prosle godine operisao koljeno i da je pauzirao sezonu. Mislim da bi nam legao kao kec na deset. Jeste da je neka kombinacija 1/2 ali opet mislim da je to igrac koji nam fali.
                          Mislim da u klubu traze cistog PG prije svega sa asistencijama u rukama.

                          Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by taliesin View Post
                            Odakle se odjednom pojavila ta prica o Dobricu kao vrhunskom defanzivcu, toliko da se uporedjuje sa Milosavljevicem? Dobric ima solidne fizikalije ali je za sada samo prosecan defanzivac cak i na ABA nivou. Sto ne znaci da nece niti vrhunski, samo da ne ocekujemo trenutno previse na tom polju.
                            Ovo je sigurno upuceno meni ,jer sam ja napisao ime Dragana Milosavljevica.

                            Ako si procitao malo bolje sta sam napisao ,nisam njega uporedio sa kvalitetima Milosavljevica ,vec sam rekao da ocekujem da ulogu koju ima Milosavljevic u reprezentaciji ,dobije Dobric kod nas.
                            Malo citanja nije na odmet.

                            Comment


                            • https://www.facebook.com/kkcrvenazve...5215782103725/

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X