Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Munford se u Evropi gubio na terenu kao magarac u magli! Za njega je Pulen doktor verujte. . . Jones ako ce da igra za 250k dovesti ga

    Comment


    • Mozda i dva niska dovedemo pa Kešelja gurnu na 4 da pomaže . . .

      Comment


      • Originally posted by Ica View Post
        Mozda i dva niska dovedemo pa Kešelja gurnu na 4 da pomaže . . .
        Dovedemo dva pleja, i jednog mozemo na 4. da se Keselj ne muci.Moze i tako.

        Comment


        • Originally posted by Ica View Post
          Munford se u Evropi gubio na terenu kao magarac u magli! Za njega je Pulen doktor verujte. . . Jones ako ce da igra za 250k dovesti ga
          Četvorka će doći poslije last kata ili oko Nove godine, ništa sad.

          Comment


          • Keselj nece biti loš u to sam siguran,čak mislim da ce imati minutažu veoma pristojnu

            Comment


            • Originally posted by mikara92 View Post
              Četvorka će doći poslije last kata ili oko Nove godine, ništa sad.
              Ja sam za to da se kompletira ekipa ranije ako može,Jones je kvalitetan i zna kako je igrati u Evropi,pre će se uklopiti

              Comment


              • Originally posted by Ica View Post
                Ja sam za to da se kompletira ekipa ranije ako može,Jones je kvalitetan i zna kako je igrati u Evropi,pre će se uklopiti
                I ja sam za to prijatelju, ali tako je kako je. Samo se plej sad traži.

                Comment


                • Nije problem sa DiŽijem napred, već pozadi. Veliki je problem kvalitetno sakriti midžeta u odbrani, naročito od 60 kila.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Originally posted by Ica View Post
                    Keselj nece biti loš u to sam siguran,čak mislim da ce imati minutažu veoma pristojnu
                    Ja njega zamišljam u ulozi Dobrića od prošle godine.

                    Comment


                    • Originally posted by Bastia33 View Post
                      Ja njega zamišljam u ulozi Dobrića od prošle godine.
                      Daleko je on ispred Dobrića druže,veruj mi. . . Toliko iskustva a srce ce na terenu ostaviti jer je teska ciganštura!

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        No-brainer između Munforda i DJ Coopera, ako izuzmemo kratku epizodu u raspaloj Barsi sa raspalim trenerom gde je dobijao priliku na kašišicu, Munford je po svemu bolji igrač od skraćenog DJ. Mada, s obzirom da je ostalo još dosta u budžetu imamo mogućnosti i za kvalitetnija rešenja od njih dvojice.
                        Koje kvalitetnije opciju su nam trenutno dostupne? Jeste malo cudno sto DJ, ako je tako dobar, ne moze da igra u nekom kvalitetnijem klubu. Kakav je taj Munford sto se kreacije tice? Deluje mi kao bolji napadac. Mozda bi nam ipak on bolje legao, ipak nemamo puno igraca sa sigurnim poenima u rukama. Ali mislim da nemamo neki bolji izbor od njih dvojice. Jedino da zajebemo Cook-a nekako!! [emoji16][emoji16]

                        Comment


                        • Evo bas citam makabi doveo norrisa colea za 700 000$, a ovde kog god igraca pomenemo pise se da u kini moze da dobije milion ili dva?

                          Comment


                          • Mora nesto da se rizikuje, mi potpuno kompletnog pleja necemo i ne mozemo dovesti sigurno. Da ima i poene u rukama, da igra dobru odbrani i da je dobar asistent, to je nemoguce, znaci sa necim se mora rizikovati. Ovom timu definitivno treba dobar asistent i igrac koji ce da bude motor ekipe, da diktira tempo i ima dobar pregled igre, tako da neke eventualne mane i nedostatke moramo progutati.

                            Comment


                            • Originally posted by NateHuffman View Post
                              Evo bas citam makabi doveo norrisa colea za 700 000$, a ovde kog god igraca pomenemo pise se da u kini moze da dobije milion ili dva?
                              A pa da,ovde vecina zna više od Miška,nisi primetio? Kakvi milioni crni,to su extremno veliki ugovori za El a tek obeštećenje kao za Guduru i Kalinu. . . To je tek retkost

                              Comment


                              • Nas budzet bice najmanji u istoriji El pa i onog prethodnog takmicenja.
                                Mizernih malo preko 2 mil za plate

                                Comment

                                Working...
                                X