Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jer tako smo u mogućnosti
    Drzavni bankomat

    Comment


    • Originally posted by Ica View Post
      Daleko je on ispred Dobrića druže,veruj mi. . . Toliko iskustva a srce ce na terenu ostaviti jer je teska ciganštura!
      Elem, jedna ispravka. Keselja znam preko njegovog rodjenog brata, ima nekih 11-12 godina. Decko nije ciganstura, stavise, navijao je za Partizan, kao i svi u njegovoj porodici. Sada navija za Zvezdu, ali cisto da znas kako stoje stvari.

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        No-brainer između Munforda i DJ Coopera, ako izuzmemo kratku epizodu u raspaloj Barsi sa raspalim trenerom gde je dobijao priliku na kašišicu, Munford je po svemu bolji igrač od skraćenog DJ. Mada, s obzirom da je ostalo još dosta u budžetu imamo mogućnosti i za kvalitetnija rešenja od njih dvojice.
        lol ostalo dosta u budzetu, pa nije zatvroeno ni pola i od ovako mizernog budzeta..
        i ko sto to obicno biva, "traze" se kvalitetnija resenja od munforda i kupera, a dovesce se daleko losiji od njih dvojice
        FILIPE ODLAZI!!!

        Comment


        • Pogledaj jednu utakmicu i videćes kolika je ciganštura! Najveća u ekipi garantujem!

          Comment


          • DJ Cooper jedino u Panatenaikosu nije pokazao kvalitet.
            On je i u Evrokupu delio oko 8,9 as po mecu.
            Znao je da zabode i preko 20 as na mecu u Ruskoj ligi.
            Njemu samo treba dati da bude vodja tima.

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              DJ Cooper jedino u Panatenaikosu nije pokazao kvalitet.
              On je i u Evrokupu delio oko 8,9 as po mecu.
              Znao je da zabode i preko 20 as na mecu u Ruskoj ligi.
              Njemu samo treba dati da bude vodja tima.
              Sve OK ... samo, džaba ti to nama stalno ponavljaš zna se ko o tome odlučuje.
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Jedino u El ekipi bunar,pametnom dosta

                Comment


                • Originally posted by Ica View Post
                  Jedino u El ekipi bunar,pametnom dosta
                  Tako je.
                  Ko ga ebe[emoji23] [emoji23] [emoji23]

                  Comment


                  • Od ovih plejeva koji bi direktno posle koledza dosli,meni na pamet pada Isiah Briscoe.Ne znam zbog cega nije zavrsio u NBA,trenutno je slobodan.

                    Bio je dobar na Kentakiju.Americki novinari i strucnjaci su mu predvidjali veliku karijeru.Proglasavan je od ESPN I Scouta za najboljeg pleja u svojoj generaciji.Posele svake godine je bio jedan od nabolje rangiran plejeva.Igrao za reprezentaciju SAD U18 sa kojom je osvojio zlato.Pricali su da ce on biti novi Deron Vilijams.

                    Po meni ima sve,visok 1.91,dobro gradjen,izuzetno vest sa loptom.Ja bih ga doveo bez razmisljanja,problem je sto nasi traze iskusnog pleja.

                    Comment


                    • Originally posted by Ica View Post
                      Pogledaj jednu utakmicu i videćes kolika je ciganštura! Najveća u ekipi garantujem!
                      Lepo je to sto voli Zvezdu, za koga god da je navijao kao dete, ali od toga se tim 'leba nece najesti.
                      Secam se da je Keselj za mandata Dejana Radonjica u Pionir dolazio iskljucivo u ulozi navijaca, a vise puta se pominjao kao potencijalna kombinacija sa Miskom. To nesto govori.

                      Nek je zdrav i neka odigra na visokom broju obrtaja, al da je pojacanje - mislim da nije.

                      Comment


                      • Originally posted by Ica View Post
                        Daleko je on ispred Dobrića druže,veruj mi. . . Toliko iskustva a srce ce na terenu ostaviti jer je teska ciganštura!
                        Keselj vise bivsi igrac , on i u svom prajmu je bio tip igraca kao Simonovic (samo nivo ispod ovog sto je prikazivao Simon prosle godine) , rokao trojke ,cepao po ceonoj liniji da zakuca ,odbrana je bila onako prosecna.
                        Niti je znao da sam sebi iskreira nesto niti za nekog drugog.

                        Ima iskustva i da ce ostaviti srce na terenu ,tu se slazem ,ali da je ispred Dobrica ,pa to jedino ako mislis da ce u Keselja uci Djenka,Gudura "skill player"

                        Dobric je 2/3 igrac ,a Keselj 3/2 .. Nisu oni dobri za komparaciju .Bolje da si uzeo Dangubica za primer ,jer je slicniji igrac Keselju po tome sta pokriva.
                        Dobric je daleko slicniji Lazicu po pitanju pokrivenosti pozicija ..

                        Comment


                        • keselj ne moze ni na 3 a kakva tek dvojka, nemojte se sprdati..
                          a tek kretnje i motorika suta su mu mrnjau, ima nakon prve utakmice da osedim za 10 godina unapred..
                          FILIPE ODLAZI!!!

                          Comment


                          • Kešelj(kad je već tu) će koristi ekipi svojim iskustvom, na treninzima i slično. Da će se naigrati nešto ne verujem.

                            Comment


                            • Kešelj je 3-4 a igraće dosta i igraće dobro. . . Daleko od bivšeg igrača!

                              Comment


                              • Jel se zna raspored pripremnih meceva???

                                Comment

                                Working...
                                X