Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Stay tuned"...Dokle bre?! Najjace ce biti kad sledeci tweet ne bude veze sa vezom
    This is the beginning of your day
    Life is more intricate than it seems
    Always be yourself along the way
    Living through the spirit of your dreams

    https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

    Comment


    • Ako je stvarno to sve tacno sto pisete i ako je stvarno jedan od igraca koji figuriraju za prvog pleja,stvarno ce ljudi ispasti kreteni ako ga ne potpisu.
      Jedino da ne ispunjava ljudske uslove igranja u nasem klubu,igrackih kvaliteta ima samo tako.

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        DJ COOPER
        Davaj, davaj
        Jel bilo kontakta?
        Ristovic je kazu na letu za Chicago. Nosi bombonjeru za DJ-evu kevu

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          Ristovic je kazu na letu za Chicago. Nosi bombonjeru za DJ-evu kevu
          Jel mu keva jos u Cikagu?
          Bilo je price da se preselila[emoji23]

          Comment


          • Originally posted by MannyCalavera View Post
            Ristovic je kazu na letu za Chicago. Nosi bombonjeru za DJ-evu kevu
            Ako je ostavio upaljenu grejalicu, će izgorimo !

            Comment


            • DJ je davno ponudjen ali se ne zuri. Gleda se i preko bare. Ja sam vise puta pricao zasto bih ga potpisao na keca.

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Jel mu keva jos u Cikagu?
                Bilo je price da se preselila[emoji23]
                Pazi kad ode Ristovic negde s bombonjerom, vraca se s nekim crncem sigurno. E sad dal ce biti DJ, to je pitanje Skupi nekog streetballera i kupi mu odelo i to je to

                Comment


                • Evo i mene ppsle nekoliko dana, na moru sam i nemam pojma sta se desava, jesmo li doveli koga? Ne mogu nista da vidim idpisali ste braco, alal vam vera

                  Comment


                  • Dje ba zapelo, zasto Lesor ne potpisuje, da nije pao na pregledima?!

                    Comment


                    • Ne sviđa mi se kako igra DJ Cooper. Nije igrao dve godine referentno evropsko takmičenje (poslednje Eurocup '15/16). Klasičan američki tezgaroš bez neke preterane odgovornosti u igri, voli da pripaljuje sa 9,10 m, to u Francuskoj može jer oni igraju prilično divlje, u ABA a pogotovo u EL nema govora o tome. Treba nam nešto kvalitetnije od njega.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Genije10 View Post
                        DJ je davno ponudjen ali se ne zuri. Gleda se i preko bare. Ja sam vise puta pricao zasto bih ga potpisao na keca.
                        On je meni favorit naspram sve jednog PG preko bare (koledz + d-liga) prosto jer je naviknut na evropsku kosarku. Bas je po mom ukusu i zaista sam ubjedjen da bi na ovaj roster bio pun pogodak. Cijena od 300k sa opcijom da s cijena spusti jer EL mi se najvise dopada.

                        Comment


                        • Nista mi se ne svidja ovo otezanje i odlaganje, samo da se ne izjalovi nesto.

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Ne sviđa mi se kako igra DJ Cooper. Nije igrao dve godine referentno evropsko takmičenje (poslednje Eurocup '15/16). Klasičan američki tezgaroš bez neke preterane odgovornosti u igri, voli da pripaljuje sa 9,10 m, to u Francuskoj može jer oni igraju prilično divlje, u ABA a pogotovo u EL nema govora o tome. Treba nam nešto kvalitetnije od njega.
                            Sine opali jos jednu divlju preko ruke dok ti saigrac stoji otvoren, letis naglavacke na sam kraj klupe. Zatim Lazicev prekor ocima bez texta! Istina za receno ali mislim da se to moze korigovati u malo ozbiljnijem sistemu i da bi nam njegova preglednost u pas igri mnogo znacila sad.

                            Comment


                            • Javna je tajna (da ne kazem pticica mi javila) da je prvi pik na ovom draftu na polozaju playa u tefteru gdin Covica , DJ.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Javna je tajna (da ne kazem pticica mi javila) da je prvi pik na ovom draftu na polozaju playa u tefteru gdin Covica , DJ.
                                Pa imas li srca nakon ovog debakla sa "stay tuned"

                                Comment

                                Working...
                                X