Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sastavio tim,i sve,još odavno,i sad se prijavljujem,ono nema ništa,izađe mi da ponovo napravim tim..
    Last edited by DžonDon; 12-08-17, 11:02.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Originally posted by krele90 View Post
      Tvoja greska ja vec 17 bodova
      Polako,videcmo sutra je najbitnije kako ce proci,..samo da zakazu Kejn i Lukakau ..mada i tebi bi to odgovaralo pola fantazija ima Belg i najvise kao kapiten postavljen,sad ti gleam tim.

      Na draftu ces proci dobro koliko se secam ti imas Zirua i Welbeka,tamo jos poene nisu ubacivali

      A gledam raspored ovg H2H,trazim mackice kad igram i tek 35 u velikoj i 19 kolo u maloj...sve mi se crta da ce mi protivnik biti drugar AVERAGE

      @Nemanja igras i ima tvog tima imas 1 poen u ligi za sad,ti si ovaj Sotona fan,sa Ostinom kao kapitenom i Bertrandom,Redmondom
      Last edited by 61563; 12-08-17, 11:20.

      Comment


      • Pokusao sam nesto ultra ofanzivno ali izgleda da nema nista od toga, brzo ce da radi wc... No, da sacekamo kraj kola pa da vidimo

        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
        Last edited by Miletić; 12-08-17, 11:53.
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Nisam ni video, ja prvo kolo sa bratom igram

          Ništa, ako dobijem, dodje mi vinjak


          Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

          Comment


          • Kako me izdali Pepovi igraci, a u njih sam najvise vere polagao . Bice na kraju nekih 40 i kusur bodova, dosta tanko

            Comment


            • Svi me izdali sem Morate. Nije me prevario osjećaj što se njega tiče.
              sigpic

              Comment


              • Ja budala zamenim dan pred PL Lakazeta za Jesusa i Mikitarijana za Silvu
                30 poena za sada jos 5 igraca sutra.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • 43 poena ostala mi još ova tri manijaka iz Totenhema.Žiru i Runjavi me izvukli a svi su mi se smejali kad sam ih stavio
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • 38 ostali mi jos Baily, De Gea, Alli i Gayle.
                    Sta je sa Baily-em oce igrati sutra? Na klupi mi Naugton sa 6 bodova pa zato.

                    Comment


                    • Originally posted by Scouser View Post
                      38 ostali mi jos Baily, De Gea, Alli i Gayle.
                      Sta je sa Baily-em oce igrati sutra? Na klupi mi Naugton sa 6 bodova pa zato.
                      Ako nije tajna,koji si ti tamo (nick)posto sa pola ne znam protiv koga igram

                      Inace 34 danas lose, sutra jos 4 igrace naravno prodao me Pep morace WC da radi samo da vidim sta ce sutra ovi najskuplji da naprave

                      Comment


                      • Ja cu isto morati wc da koristim dok nisam izgubio prikljucak, jednostavno osim Salaha u veznom redu nemam prvotimce, svi ili ulaze u finisu ili ne udju uopste

                        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Originally posted by Miletić View Post
                          Ja cu isto morati wc da koristim dok nisam izgubio prikljucak, jednostavno osim Salaha u veznom redu nemam prvotimce, svi ili ulaze u finisu ili ne udju uopste

                          Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                          Zavisi ti dosta od sutra,ti imas i Luka i Kejn pa mozes da razmislis,a ja cu na onom draftu imati vise nego ovde u prvom kolu kako je krenulo tamo imam ovog malog Munijea isutra jos 5 igraca...

                          Comment


                          • Mogu mi oni izvuci kolo ali na duze staze od Bernarda Silve iIwobija nema nista, trebaju mi prvotimci i sigurna bar ta 2 boda

                            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Originally posted by Miletić View Post
                              Mogu mi oni izvuci kolo ali na duze staze od Bernarda Silve iIwobija nema nista, trebaju mi prvotimci i sigurna bar ta 2 boda

                              Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                              Slazem se mada mislim da ce B Silva igrati mada kod Pepa jos kad krene LS,mada od Iwobija i Knokarta tesko ce ti dolaziti bodovi,koliko vidim, ne vide ih za startere,ja iako ne bih mozda morao,mnogo se iznerviram kad stavim igraca iz tima koji ne volim jos ,kapitena i uvek zavrsim lose kao danas sa KDB ,i sad cu da uradim WC

                              Comment


                              • Fiksni, nije ova igra za tebe cim bi ti wc koristio pre nego li se i prvo kolo zavrsilo, a pri tome nisi nesto katastrofalno prosao. Bolje predji na primer na domine

                                Comment

                                Working...
                                X