Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izvukose me Ali, Pogz i Lukaku. Trebalo bi da odem u 70+
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Posle bonusa 83 poena, odlicno za prvo kolo.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • 65 poena biće pobeda protiv brata Limara, a sa Akanom je tu rame uz rame, videćemo posle bonusa [emoji1]


        Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

        Comment


        • Ja u vecoj ligi pobeda, a u manjoj cu izgubiti od mandusica za par poena. Od skoro 50 igraca, pao sam u prvom kolu protiv mandusica koji ce iati mozda i najvise poena u nasoj ligi.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Posle bonusa bice 81 poen, i pobeda u obe lige. Na draft ne smem da ulazim, Sanchez i Coutinho mozda idu, napad nemam, Kejhil otisao u minus
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Ja na kraju popravio nekako da ne bude katastrofe mada ponovo sam izgubio u velikoj od Mande..

              Ali u maloj savladan brat Papinjo..

              Bice na kraju nekih 60 poena

              Comment


              • Mounie zavrsio posao

                Comment


                • 90 bodova na kraju, Lukaku odradio svoje

                  Comment


                  • 74 boda, ja sam zadovoljan. Prvo kolo inace lose odigram tako da super.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • 68 поена на крају.

                      Нисам баш презадовољан. У Х2Х сам изгубио од Далета 76-68, највише су разочарали Ихенаћо, Анхолт, Де Брујне и Жесус.. ова последња 2 су морали донети неке поене.
                      На целом свету само Црвена звезда оооо..

                      Comment


                      • 69 poena, zaboravio sa sklonim Cou-a Dok na draftu 54, Keane(8 bodova) mi ostao na klupu Tripier ionako nije igrao, valjda ce biti automatska zamena

                        Comment


                        • 42 poena i mislim da je ova treća godina za redom da u prvom kolu neki igrač mi dobije crveni. I to naravno bude onaj kog ubacim dva dana pre početka, zamenivši Williana

                          I u draftu briljiram s 36

                          Comment


                          • Zajebao me Mou. Očekivao Smolinga, a on Džonsa stavio. Poprilično jadnih 48 poena, moraće nešto da se radi s transferima. Čak nisam ni imao igrača sa klupe da mi uđe. Sve je krenulo sa Fabregasom, glavni krivac za ovako loše kolo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by p4p1 View Post
                              42 poena i mislim da je ova treća godina za redom da u prvom kolu neki igrač mi dobije crveni. I to naravno bude onaj kog ubacim dva dana pre početka, zamenivši Williana

                              I u draftu briljiram s 36
                              Ma i kod mene Fabregas popio crveni

                              Pa na draftu ti ne igra Cou, cinimi se da si ga ti kapariso

                              Comment


                              • Nisam, mislim da ga je mark uzeo. Reče da će rizikovati s njim valjda odmah na chatu.

                                Igraju mi svi na draftu, samo nisu preterano korisni

                                Comment

                                Working...
                                X