Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Princoni View Post
    Fiksni, nije ova igra za tebe cim bi ti wc koristio pre nego li se i prvo kolo zavrsilo, a pri tome nisi nesto katastrofalno prosao. Bolje predji na primer na domine
    E jesi ,mucki provokator,al me uvek nasmejes....nemoj samo mackice da se razbeze do 19 kola pa da zbrises iz lige da moram sa drugom AVERAGEOM da igram

    MoRa WC ne mogu ja ove Pepitove pulene koje ne volim,a ove koje volim ne znam ni ko ca da mu igra njemu je zakucan KDB sve ostalo ko zna,ne racunam odbranu

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      E jesi ,mucki provokator,al me uvek nasmejes....nemoj samo mackice da se razbeze do 19 kola pa da zbrises iz lige da moram sa drugom AVERAGEOM da igram

      MoRa WC ne mogu ja ove Pepitove pulene koje ne volim,a ove koje volim ne znam ni ko ca da mu igra njemu je zakucan KDB sve ostalo ko zna,ne racunam odbranu
      Ne znam sto konstantno ponavljas da cu odustati od igre, dok ti posle prvog kola koristis wc, posle drugog ce te uhvatiti kriza sto ne mozes da promenis pet igraca, a posle treceg vec vidim kako odustajes sa zacelja tabele i prelazis na domine

      Comment


      • Ma zato se ovde provuklo da retko ko ostane posle decembra,pa ja tu vidim tebe ,nadam se da gresim i sa tobom i sa drugima ,da ce svi ostati/igrati.

        A ja sigurno necu odustati makar bio zakucan za dno igracu do poslednjeg kola ozbiljno i bicu aktivan

        Comment


        • Nije pocelo bas najbolje,Jesus i Bernardo katastrofa,32 poena i jos u igri Eriksen,Cicarito i Fonte
          >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

          Comment


          • Miletic trenutno

            :aktivira WC

            Comment


            • 38poena, koja katastrofa. Kane me ukanalio, a i Ward postigao autogol.

              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Miletic trenutno

                :aktivira WC
                Ima jos do sledeceg kola ali sasvim sigurno u petak
                Novac je u pitanju ne samo prestiz

                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Ja sam jos gori, jedva nekako 24 poena, ostalo mi sada da me izvadi Lukaku i nekako

                  Comment


                  • Daniels i Kurtoa me zakopali ali opet 66 poena prvo kolo nije loše
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Sta mi se desilo sa osecajem za kapitena od prethodnih sezona ne znam ni sam
                      Verovatno da imam Kejhila u ekipi njemu bi dao traku ovo kolo

                      Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Lukaku dao dva gola, odmah pukao fantazi, nalozili se ljudi
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Jebo ovo, pogledao sam 15 ekipa i u svakoj je Lukaku kapiten
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Vidim ja nece da mi otvori
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Meni Kejn kapiten
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Odlican dan danas, Alli gol, Lukaku 2 gola kapiten, Mikitarijan 2 assitencije, De Hea CS
                                Ide se na 60+ ovo kolo.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X