Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na 7.0 radi https://play.google.com/store/apps/d....premierleague sem ako ne mislis na neku drugu app.

    Comment


    • Uleteh u ligu.

      Sklepah nesto na brzinu.

      Moze draft. To bi bilo do jaja. Tada bi se videlo gde smo i sta smo. Samo kako da ga napravimo, posto nas ima kao zutih mrava...
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by Ser Deni [emoji768
        ;1661731]Na 7.0 radi https://play.google.com/store/apps/d....premierleague sem ako ne mislis na neku drugu app.
        Ajde sad ubedjuj me da radi zvanično je podrzana ali crashuje ako znas sta to znaci (zapucaju se random procesi u samom sklopu app i izbaci ti crash odnoso izadje iz app) totalno nestabilno radi uzmes da sastavljas tim u sred toga te izbaci i sve izgubis sto si poceo...
        Pola igraca prikazuje pola ne...poblesavilo totalno ide delete
        Last edited by krele90; 02-08-17, 11:23.

        Comment


        • Sve u svemu bolje da ti crashuje PL app nego fb kao meni Od jednog azuriranja je samo poludela aplikacija...

          Za draft da vidimo ko je zainteresovan pa u zavisnosti od toga cemo odluciti... Ja bi igrao to

          Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Ja bih igrao draft isto, sto da ne, treba probati
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Jel se slazete sa mnom da bi za draft trebalo max 10 ljudi u jednoj grupi? Jer znate kakava su pravila ovaj sto bude birao 10. ostaje bez top 7,8 igraca ali zato bira u drugoj rundi prvi i tako redom u nazad.

              Comment


              • Pa to je ok, samo treba odrediti datum do kojeg se prijavljujemo, pa tipa ako nas bude 40 za draft da napravimo 4 grupe po 10.

                Ili nezz, svejedno, kako god hocete

                Btw. Koliko vremena imamo da izaberemo igraca ?
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Pa neverujem bas da ce biti toliki odaziv, ali da treba podeliti ljude u grupe. Mozemo Ser Deniju da se prijavimo (posto je on otvorio temu) svi do odredjenog datuma pa da nas raspodeli u grupe?
                  Ili sto se mene tice prvih 8-9 ljudi koji zeli sa mnom u grupu neka se javi meni pa cemo se organizovati?
                  Samo predlazem, da sto jednostavnije rešimo, ako ima neko bolji predlog neka kaze

                  Comment


                  • Originally posted by krele90 View Post
                    Ajde sad ubedjuj me da radi
                    Pitao drugara koristi na S7, Nugat, nema problema. Vidim ti koristis custom rom, mozda je zbog toga :P

                    Comment


                    • I ja bi draftovao xD
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Takodje, ali nisam tu do petka.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Ljudi, nemam vremena sada da listam stranice, ali i ja bih ucestovao u draftu ako ste se nesto organizovali
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Nedelja ili ponedeljak koji sada dolaze?
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Mozda najbolje nedelja i to uvece jer kontam da je najveca verovatnoca da ljudi budu kod kuce a potrebno je da budemo u isto vreme svi tu
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • 8 ljudi najvise u jednu grupu. 8x15=120 igraca ce biti izabrano a za svakog igraca imate po 90sekundi sto znaci da ce celo izvlačenje max trajati 3 sata

                                Comment

                                Working...
                                X