Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MarkoNFL View Post
    Izvukoh 91 poen prosle nedelje.

    Izbacio sam Lingarda i Oksa, a ubacio Sacirija i Arnautovica sada.
    Jeste Arnaut sjajan, ali idu Liverpulu sledecu, pa Svonsiju, obe ekipe su dobre defanzivno kuci pa im dolazi Barnli i MU, da ne pricamo o njihovim defanzivnim mogucnostima, gde je realno da daju Svonsiju i Barnliju, teze Liverpulu i MU ali da im racunamo 3-4 gola, mislis li da ce u svakom Arnaut ucestvovati?
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Oni su mi u rotaciji.
      Sad pocinje i LS. Tako da je za ocekivati da ce Pep i ostali poceti da odmaraju neke igrace.

      Ova dvojca nemaju te obaveze

      Sta urade, urade ne ocekujem previse od njih, ali trenutno su glavni igraci svojih ekipa.

      Comment


      • Originally posted by MarkoNFL View Post
        Oni su mi u rotaciji.
        Sad pocinje i LS. Tako da je za ocekivati da ce Pep i ostali poceti da odmaraju neke igrace.

        Ova dvojca nemaju te obaveze

        Sta urade, urade ne ocekujem previse od njih, ali trenutno su glavni igraci svojih ekipa.
        Da su glavni stoji, ali bar jedno mesec dana ne treba misliti o rotacijama igraca Liverpula i Sitija, pa i Arsenala, oni su svoje evropske obaveze resili u prvim mecevima. Pogotovo kad se zna koliko je bitna bitka za pozicije iza dva Mancestera. Sacirija takodje drzati do 31.og a posle misliti sta i kako, iskocice neki novi vodja svoje ekipe ili se vratimo na ulaganje u odbranu. Opet mislim sta i kako za Arnauta, raspored, povrede ekipe.. a Delafeu-Ricarlison mi deluju zanimljivije pogotovo jer do kraja imaju 6 laksih utakmica kuci. Votford ima kvalitet i mislim da je vreme da izadju iz krize. Uz to su jeftiniji.
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Pep ce morati s obzirom da ima i finale liga kupa i fa kup, a PL je maltene vec osvojio. Klopp nema razloga da rotira pogotovo sto sad ima 10dana bez utakmice. Wenger isto mora u PLu najbolji tim da izvede.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by Adam The Llama View Post
            Pep ce morati s obzirom da ima i finale liga kupa i fa kup, a PL je maltene vec osvojio. Klopp nema razloga da rotira pogotovo sto sad ima 10dana bez utakmice. Wenger isto mora u PLu najbolji tim da izvede.
            Bas sam gledao sta je radio prethodnih sezona sa Bajernom i Barsom. Sa Barsom je 2008/2009 izgubio 4 poslednje vezane ali je imao lepe zalihe pred finis. Tad je uzeo i kup i LS. Kombinovao je u ligi sa igracima. Ali uglavnom sa Mesijem, dok su D.Alves, Xavi, Eto su igrali cesto u ligi. Posle toga dve sezone za redom je imao foto-finis sa Realom i igrao je sa jakim sastavima. Jednom uzeo LS jednom ga u polufinalu izbacio Inter. Onda u poslednjoj sezoni u Barsi nije uzeo titulu pa nije bilo razloga za rotiranjem.
            U Bajernu je lagano dolazio do titula 10 kola ranije ali su Levandovski, Gece, Lam, Nojer.. cesto bili u timu iako je u to vreme igrao dva polufinala LS i osvojio jednom. U sustini, ako ne bude adekvatne zamene (bude slican broj povredjenih) nece forsirati mladje u ligi nego nastaviti sa jakim sastavom od prvog minuta. Bar je tako cinio u prethodnim ekipama.
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Šta sad jbt... Aguero mož da popije I 6 utakmica. Mada dok se odluči, igraće možda za vikend.

              Sane se vratio nešto ranije.

              Comment


              • Taman sam ga kupio, krenuo da mi briljira i kreten napravi glupost.
                Taman sam imao napadački tandem snova Kejn - Aguero.

                Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Originally posted by MarkoNFL View Post
                  Šta sad jbt... Aguero mož da popije I 6 utakmica. Mada dok se odluči, igraće možda za vikend.

                  Sane se vratio nešto ranije.
                  Igra tek u cetvrtak, do tad ce doneti odluku
                  Ubaci Firmina a sledece kolo Obamejanga uz Kejna do kraja sezone mogu doneti preko 200 bodova. Vadi iz sredine pare za tu trojku
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Sve zavisi šta se juri.

                    Ako zaostajete za prvim mestom u ligama koje igrate, i želite da nadoknadite razliku, vreme je da polako počnete da tražite alternative.

                    Znači neke igrače koje poseduje manji broj ljudi, nešto što vam može doneti bodove koji se ne očekuju. Ako ste npr. peti i hoćete da dovedete Firmina, znajte da bar 3 od 4 iznad vas ima tog istog Firmina, i tu nećete naći tu razliku bodova koji će vas približiti vrhu.

                    Naravno, ne kažem ni da treba sad izostavljati neke popularne igrače koji su u formi, ali polako treba da se traže neki manje popularni igrači koji mogu doneti prevagu. To su otprilike igrači ispod 10%. Hazard je do skoro bio između 5-8% ljudi koji ga poseduju. Na njemu su mogli da se uzmu lepi bodovi razlike, pogotovo ako je još i kapiten bio.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Sjeba me Aguero za FPL... morace WC...

                      Comment


                      • Originally posted by MarkoNFL View Post
                        Sjeba me Aguero za FPL... morace WC...
                        Zvanicno?
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Aguero nece biti kaznjen.

                          Tako da... sta reci

                          Comment


                          • Originally posted by MarkoNFL View Post
                            Aguero nece biti kaznjen.

                            Tako da... sta reci
                            Ostaviti ga dok se ne vrati Zezus, pa onda misliti o zameni Marez je opet u modi ili ne?
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Kod mene ove sezone nije bio ni jednom.

                              Mislim da su ubili čoveka u pojam, jer ne igraju ni za šta.

                              Comment


                              • Firmino i Son in, Azar i Ladapo (nebitan lik iz palasa, 4.5 kosta) out, pametna odluka ili ne?
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X