Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Sreca pa ne ubacih Kane-a iako sam hteo. Jos mi Naughton doneo CS, sutra jos trio iz UTD-a, sa bonusima izlazim na 46.
    Onako otprilike mislim da je to za danasnji dan ekstra reazultat,imaces ti mnogo dobro kolo,zavisi i od sutra,al mislim si ekstra prosao,mene poprilcno totenhem unistio,al tako je to kad imas trojicu iz jedne ekipe nekad donesu nekad kolaps

    Comment


    • Meni sva 3 u odbrani CS, Salah gol, Gros asistencija, Jesus gol, Alli i Firmino jedini nisu doneli neke bodove. Sutra DDG, Miki i Lukaku kapiten.
      Nadam se da ce biti bar oko 60 poena.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Za danas sa bonusima 44 poena, prodao me kapiten Kejn... Sutra jos Monreal od kog ocekujem 2 boda ako ne dobije zuti karton Miki i Lukaku... Mada imace ovo kolo vecina puno bodova, vec ekipe poprilicno lice tj vecina ljudi ima iste igrace, sve je teze praviti razliku ili nadoknaditi nesto

        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Meni sva 3 u odbrani CS, Salah gol, Gros asistencija, Jesus gol, Alli i Firmino jedini nisu doneli neke bodove. Sutra DDG, Miki i Lukaku kapiten.
          Nadam se da ce biti bar oko 60 poena.
          Imaces ti i preko DDG vrv CS,sad sve zavisi koliko dal ce Everton izdrzati i koliko dugo...al ocete ovo kolo tako da ne sumnjam

          @Mileticu nece ovo kolo imati puno poena,sem ako sutra Lukaku ne odigra ko danas Aguero...danas ocekujem prosek oko 30,a ti si vec na 44 imas Luka

          Comment


          • 40 bodova i jos De Hea, Miki i kapiten Morata. Ako Morata zabije sutra, a Lukaku proda kao Kejn, bice ovo odlicno kolo za mene

            Comment


            • Originally posted by Princoni View Post
              40 bodova i jos De Hea, Miki i kapiten Morata. Ako Morata zabije sutra, a Lukaku proda kao Kejn, bice ovo odlicno kolo za mene
              Dobro nisi sklonio Ricija...a meni opusteno jace kolo na draftu,gde i nemam kapitena,a i ceo fantazi...al tamo na sredini sterlign,rici,brejdi

              Ovo kolo moze samo neka magija Azara sutra da mi popravi utisak u kombinaciji sa Moratom,ako bude uopste startovao Belgijanac,nema ga ni 3 posto ljudi

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Dobro nisi sklonio Ricija...a meni opusteno jace kolo na draftu,gde i nemam kapitena,a i ceo fantazi...al tamo na sredini sterlign,rici,brejdi

                Ovo kolo moze samo neka magija Azara sutra da mi popravi utisak u kombinaciji sa Moratom,ako bude uopste startovao Belgijanac,nema ga ni 3 posto ljudi
                Nisam mislio Ricija da izbacim za ovo kolo, nego za sĺedece, ali sa dve asistencije zacementirao je svoje mesto u mom timu. Sada se razmisljam da li Zesusa da zamenim Aguerom .

                Mnogo si pozurio sa Azarom. Tek se oporavio, nema ni pripreme, nema sanse da odmah klikne na terenu.

                Comment


                • Originally posted by Princoni View Post
                  Nisam mislio Ricija da izbacim za ovo kolo, nego za sĺedece, ali sa dve asistencije zacementirao je svoje mesto u mom timu. Sada se razmisljam da li Zesusa da zamenim Aguerom .

                  Mnogo si pozurio sa Azarom. Tek se oporavio, nema ni pripreme, nema sanse da odmah klikne na terenu.
                  Moguce al ako klikne a ja ga ne stavim, omiljenog mi igraca,bas bih se smorio,al svakako bih ga menjao uskoro,dal za Eriksena ili Manea,zbog crvenog stradao je Mane...

                  A ne znam i ja sad mozgam sledece kolo,Siti igra a sa ovim nesrecnim Palasom ako zapnu mogu i 10 da im daju,a opet je kolo pred LS vrv ce Pep nesto da odmara nesto da kombinuje,al svakako treba imati iz Sitija nekog za sledecu nedelju,ja ne bih trosio transfer ako vec imas Jesusa,bolje dodaj jos nekog iz Sitija ako bas hoces da radis transfer
                  Last edited by 61563; 16-09-17, 21:32.

                  Comment


                  • Pijani Gvardiola redovno vadi Jesusa oko 60-og minuta iako ovaj postigne gol. Verujem da bi mali dao jos koji gol da ga ovaj nije izvadio u 65.
                    Azara moram ubaciti kako znam i umem protiv Sitija kad budu igrali.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Pijani Gvardiola redovno vadi Jesusa oko 60-og minuta iako ovaj postigne gol. Verujem da bi mali dao jos koji gol da ga ovaj nije izvadio u 65.
                      Azara moram ubaciti kako znam i umem protiv Sitija kad budu igrali.
                      E to i mene nervira. A sa druge strane ako se uzme Aguero, pitanje je da li ce igrati kada Pep postavi formaciju sa jednim napadacem gde je Zezus prethodno dobijao prednost. Ne valja kako god da se okrene

                      Comment


                      • Dobijao Jesus prednost jer Kun nije bio u nekoj formi tada... Sada je prednost na strani Argentinca cini mi se

                        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Eno 29 prosek do sad, a odigrali LFC,Siti i Spursi,bas slabo a ako Lukaku podbaci,bice jedno od najlosijih

                          Comment


                          • Eno lik ubode triple na Aguera 121 poen i plus sutra jos 2-3 igraca.
                            Kad ce mene tako jednom ukenjati?
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Ja 2 sezone unazad imam 75 poena na triple captain
                              I to oba puta Sanchez na duplo kolo

                              Oba puta debelo preko 100 poena
                              Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Skinem kapitena Lukakuu, dadnem Kejnu i ovaj proda, rekoh Svonsi je to... O živote!!!


                                Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                                Comment

                                Working...
                                X