Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Firmino i Son in, Azar i Ladapo (nebitan lik iz palasa, 4.5 kosta) out, pametna odluka ili ne?
    Jebem li ga. Prihvati pa šta Bog da.
    Mada, Azara bi uvek držao u timu.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Firmino i Son in, Azar i Ladapo (nebitan lik iz palasa, 4.5 kosta) out, pametna odluka ili ne?
      Son? Sto nisi probao sa nekim drugim? Sada se vratio Lamela u takmicarsku formu, Moura takodje a ako igra sa ta tri ofanzivna vezna Eriksen i Ali su sigurni a Sonovo mesto se klima.
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Jel igra Alex-Arnold za Liverpul ovog vikenda?
        Ne znam da li da ubacim njega,Salaha i Niasea ili Mawson,Ward-Prowse i Firmino?
        Ova prva opcija je verovatno bolja,ali napad Firmino-Kejn-Aguero me privlaci
        sigpic

        Comment


        • TAA ti je rizik, moguce da Gomez pocne a i Clyne se vraca uskoro. Tako da pitanje kakvu ce minutazu dobijati.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            Firmino i Son in, Azar i Ladapo (nebitan lik iz palasa, 4.5 kosta) out, pametna odluka ili ne?
            Ima logike imajući u vidu raspored, ali se slažem vezano za Sona. Ko zna, da li će uopšte i započeti tekmu.

            Comment


            • Originally posted by martinez View Post
              Jel igra Alex-Arnold za Liverpul ovog vikenda?
              Ne znam da li da ubacim njega,Salaha i Niasea ili Mawson,Ward-Prowse i Firmino?
              Ova prva opcija je verovatno bolja,ali napad Firmino-Kejn-Aguero me privlaci
              To je moj napad.

              Comment


              • Originally posted by MarkoNFL View Post
                To je moj napad.
                Auu verujem da si imao burnih 7 dana, Kejn mini povreda, Aguero moguca suspenzija a mislim da je bilo price o Firminu i njegovoj suspenziji
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • https://www.reddit.com/r/FantasyPL/c...fixture_chart/

                  Moze biti od pomoci
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Originally posted by NSG View Post
                    Auu verujem da si imao burnih 7 dana, Kejn mini povreda, Aguero moguca suspenzija a mislim da je bilo price o Firminu i njegovoj suspenziji
                    Malo je falilo da radi WC.

                    Samo što pojma nisam imao u kom pravcu da idem.

                    Comment


                    • Pa ako ubacim Firmina, ostaje mi 8.5 za veznjaka, a posto Marez kosta 8.6 njega ne mogu ubaciti. Ne znam sad sta i kako da odradim, dajte neki predlog. Mozda Mikitarijan, Richarlison?
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Pa ako ubacim Firmina, ostaje mi 8.5 za veznjaka, a posto Marez kosta 8.6 njega ne mogu ubaciti. Ne znam sad sta i kako da odradim, dajte neki predlog. Mozda Mikitarijan, Richarlison?
                        Ako bi na duze staze onda je to Miki, posle Sitija imaju lep raspored, on je doveden da igra, zna i asistirati i dati gol. Ako bi odmah bodove i igraca za naredna dva kola i 31.kolo onda je to Delafeu ili Ricarlison. Delafeu nepoznanica, protiv Celsija je bio fenomenalan a Ricarlison je vise u sansama iako nema bodova.
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Videcu ako uspem da uklopim za Mikija a trebalo bi. Inace Sterling propusta Arsenal najverovatnije, iako igraju u cetvrtak tek, drugar navijac sitija mi rekao da ima neku povredu misica. Sad mozda se i oporavi do tada ko zna.

                          Kome dati traku? Salah, Firmino ili Kejn?
                          Last edited by bice; 23-02-18, 17:16.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Videcu ako uspem da uklopim za Mikija a trebalo bi. Inace Sterling propusta Arsenal najverovatnije, iako igraju u cetvrtak tek, drugar navijac sitija mi rekao da ima neku povredu misica. Sad mozda se i oporavi do tada ko zna.

                            Kome dati traku? Salah, Firmino ili Kejn?
                            Pametnija opcija na duze staze, samo pazi na njega, sklon je povredama i povredicama. Video sam za Sterlinga, mislim da je to mini igra Pepa pred finale, i to nije prvi put ove sezone. Pogotovo jer igraju prvenstvenu za 6 dana. Ne bih isao u minus da bih vadio Sterlinga
                            Kapiten neki iz Liverpula, odmorniji su, igraju kuci, Klop je rekao da nece vise rotirati. E sad, ako vijas neke bodove reskiraj sa Firminom, ako bi na sigurno onda stavi Salah jer ce to uraditi svaki drugi igrac u top 100k. Ja sam se odlucio za Salaha, ne vijam bodove i ne bih da se kajem
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Hoću da zamenim Jonsa i Laporta, može neka preporuka koga da dovedem. [emoji3]

                              Comment


                              • Ne bih ja stavljao traku nekome iz Liverpula, 10dana nisu igrali totalno ispali iz ritma i bice mucenje...
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X