Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imam ubitacne špicece. Kejna i Aguera. Malo mi prosek kvari Rondon. Nadam se da će i napadač WBA da donese prevagu i poene.
    Lukakua sam prod'o kad se povredio protiv Sotona.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Imam ubitacne špicece. Kejna i Aguera. Malo mi prosek kvari Rondon. Nadam se da će i napadač WBA da donese prevagu i poene.
      Lukakua sam prod'o kad se povredio protiv Sotona.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
      Zezus ce biti spreman do sledece ligaske utakmice, bar su tako najavili. Rondon je dobar ali nema ga dugo, bolje ulozi u sredinu a tu stavi nekog jeftinijeg.
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Odlican trenutak sam iskoristio za WC, 71 bod, i Salah jos sutra ostao. Svi ispostovali sem dvojca iz Evertona Runjavi-Martina.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Odlican trenutak sam iskoristio za WC, 71 bod, i Salah jos sutra ostao. Svi ispostovali sem dvojca iz Evertona Runjavi-Martina.
          Kakav ti je tim? Aguero Sterling Alonso Azar Arnautovic? WC a nemas defanzivca Sitija??
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Сачувао сам 2 трансфера за следеће коло тако да сам убацио Агуера и Ван Дајка уместо Фирмина и Вертонгена.

            Originally posted by NSG View Post
            Zezus ce biti spreman do sledece ligaske utakmice, bar su tako najavili. Rondon je dobar ali nema ga dugo, bolje ulozi u sredinu a tu stavi nekog jeftinijeg.

            Knee injury - Expected back 10 Feb

            Ово пише на сајту, тако да то значи да ће Агуеро бити старте МИНИМУМ још 2 утакмице.



            Покушаћу да истрпим још мало Ричарлисона, доста дуго никакве поене није донео, а одличан је играч.
            Last edited by Милош; 23-01-18, 08:25.
            На целом свету само Црвена звезда оооо..

            Comment


            • Originally posted by Милош View Post
              Сачувао сам 2 трансфера за следеће коло тако да сам убацио Агуера и Ван Дајка уместо Фирмина и Вертонгена.




              Knee injury - Expected back 10 Feb

              Ово пише на сајту, тако да то значи да ће Агуеро бити старте МИНИМУМ још 2 утакмице.



              Покушаћу да истрпим још мало Ричарлисона, доста дуго никакве поене није донео, а одличан је играч.
              Prosli put kad sam se vezao za te datume Zezus se vratio neocekivano pre, a naredno kolo je tek za 8 dana. Cekam ponedeljak utorak, pa cu da vidim da li cu ici u minus zbog Aguera. Dobar ti je tim, svega po malo. Ricarlison kao i svaki mlad igrac ima uspone i padove, trenutak kada ce se ponovo dici je mozda smena trenera, ali u trenutku kad Arnautovic igra spica i ima dobar raspored pre sam za njega. Ali ti imas i jednog i drugog pa verujem da si u njega sigurniji nego npr u Sacirija, Cupu, malo dodas pa Marez Ovde gubis sigurno u duelu Totenhema i Mancestera. Ako MU primi gol gubis cisto 8 bodova, a ako ne prime, kapiten ti donosi 4. A moze da se desi da neko drugi da gol i onda je tek problem. Na klupi menjaj nekog u defanzivi, osloni se na De Heu na primer i njegove odbrane, pa sta bude. Ili menjaj kapitena, Aguera npr. I moguce da ce transfer Sanceza uticati na Lingarda. U sustini, svidja mi se tim, ovo su neke finese samo I da, kakoo bez odbrane Celsijaa i Alonsaa???
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Originally posted by NSG View Post
                Kakav ti je tim? Aguero Sterling Alonso Azar Arnautovic? WC a nemas defanzivca Sitija??
                Iz Sitija samo Sterlinga imam, a od defanzivaca Rudiger, Martina i Megvajer. Ne trosim ja puno na defanzivce.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Iz Sitija samo Sterlinga imam, a od defanzivaca Rudiger, Martina i Megvajer. Ne trosim ja puno na defanzivce.
                  Neki defanzivci su opasniji od pola igraca sredine terena pa u ekipi imas po 7 krila Vise volim kad Celsi da gol pa sve ocekujem da je Alonso nesto uradio nego da budem striktno vezan za CS Dzonsa
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Aspilikueta donosi uvek 6-8 bodova.

                    Comment


                    • Originally posted by NSG View Post
                      Prosli put kad sam se vezao za te datume Zezus se vratio neocekivano pre, a naredno kolo je tek za 8 dana. Cekam ponedeljak utorak, pa cu da vidim da li cu ici u minus zbog Aguera. Dobar ti je tim, svega po malo. Ricarlison kao i svaki mlad igrac ima uspone i padove, trenutak kada ce se ponovo dici je mozda smena trenera, ali u trenutku kad Arnautovic igra spica i ima dobar raspored pre sam za njega. Ali ti imas i jednog i drugog pa verujem da si u njega sigurniji nego npr u Sacirija, Cupu, malo dodas pa Marez Ovde gubis sigurno u duelu Totenhema i Mancestera. Ako MU primi gol gubis cisto 8 bodova, a ako ne prime, kapiten ti donosi 4. A moze da se desi da neko drugi da gol i onda je tek problem. Na klupi menjaj nekog u defanzivi, osloni se na De Heu na primer i njegove odbrane, pa sta bude. Ili menjaj kapitena, Aguera npr. I moguce da ce transfer Sanceza uticati na Lingarda. U sustini, svidja mi se tim, ovo su neke finese samo I da, kakoo bez odbrane Celsijaa i Alonsaa???
                      Хвала.

                      Што се тиче одбране имам Лазалеса из Њукасла, вероватно ћу њега да убацим а Агуеро ће готово сигурно бити капитен. Алонсо је стварно прескуп иако бих можда могао да сеу уклопим, а имао сам Кристијансена пре који је увек максимално испоштовао.
                      На целом свету само Црвена звезда оооо..

                      Comment


                      • Par prosečnih kola za mene. Sa 13k mesta na 55k. Nije neki veliki pad koliko sam očekivao.

                        3 igrača mi nisu igrala, a druga dva su ušla po 30 minuta, tako da sam bio prilično osakaćen. Jedini koji su doneli bodove ovo kolo su Hazard i Kejn kapiten. Oni su izvukli da budem bar prosečan.

                        Inače, što se tiče defanzivaca, nešto ih preterano ne gotivim skupe. Dejvis iz Spursa je najskuplji defanzivac kog sam imao ove sezone. Ne računajući golmane Edersona i Kurtou. Više volim ove manje klubove sa tvrdom odbranom. Golman i jedan defanzivac mogu da budu skuplji, ali ostali se rotiraju.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Mee i Ward iz Barnlija su bili odlicni jedno vreme, ali upao je Barnli u nesto tezi raspored pa se ne mozes na njih osloniti. Ja u napadu imam Runjavog i Kejna, s' tim da cu Runjavog da ostavim i ovo kolo a sledece cu imati 2 transfera pa ce leteti napolje. Mozda promenim na 4-5-1 posto vec ne moze 3-6-1
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Vreme je da i Celsi primi gol a Alonso smanji napadacki potencijal Mora biti skupih defanzivaca, bar 2,3 i dva jeftina pa da se rotira.
                            Ali fantazije dinamicna igra, ne moze se naci neka formacija i dobitna ekipa pa da se na to oslonis, nekad sa dva top spica i jednim dobrim jeftinim, nekad sa 5 veznjaka, tako da se uvek uzdam u ofanzivne bekove kao opcija na obe strane, pogledaj samo bodove Alonsa poslednjih 6 kola. Zlo
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Ne znam sto ljudi pocenjuju skupe defanzivce na fantaziju . Eto taj Alonso je doneo vise bodova od Aguera, a ogromna je razlika u ceni

                              Comment


                              • Originally posted by PRINCIP View Post
                                Ne znam sto ljudi pocenjuju skupe defanzivce na fantaziju . Eto taj Alonso je doneo vise bodova od Aguera, a ogromna je razlika u ceni
                                Os da kupujes Mihtarijana?

                                Comment

                                Working...
                                X