Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Sta je radio Azar u sezoni Lestera? Po kojoj to logici on moze biti najbolji igrac u PLu?


    Pritom porediti tim Junajteda taj sa SaFom i ovaj tim Totenhema je neozbiljno, i to od strane Junajtedovog navijaca i idolopoklonika Murinjovog dela.
    Ronaldo i nije napadac na kraju krajeva, to igra u poslednjih godinu/dve. Ali dobro ovde i ne moze neka normalna konverzacija, samo se gleda kako da se omalovazi druga strana i na to se gleda kao na argument...
    Nigde nisam napisao da je najbolji igrac u istoriji PLa, vec trenutno.


    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
    Pazi sad ovo ,mi pricamo o trenutno najboljem igracu PL,on uzima najgoru sezonu Azara sa CFC i to uporedjuje sa danasnjicom

    Ja kad sam napisao Cristiana nigde nisam spominjao najboljeg ikada, nego godine i paralelu sa godinam Kejna i kako ti kazes (najboljim igracem PL trenutno) i sta je potrebno da neko bude najbolji igrac PL,a sto se poredjenja tice zasto se ne bi poredili ako i sam kazes da je ovo sto gledas od Spursa nesto najbolje i kazes imaju najboljeg PL igraca trenutno razbili prvaka evrope,al nebitno uvek se hvatas za nove i nove stvari a na milion pitanja ne dajes odgovor

    I umesto da da pohvalis Salaha koji ima najbolju ocenu sinoc od svih igraca LFC i pricas kako OX vise nije pozvan u Engleski tim
    ti se bavis Murinjom i Spursima vec 4 dana,i stvarno ja ne znam gde sam ja tebe omalovazavao,sam si rekao da slabo pratis i ne razumes se bas u fudbal,a neke moje stavove/misljenje potkrepljenim argumentima nazvao si lupetanje

    I stvarno razmisljam zasto ja vodim polemiku o fudbalu sa covekom koji slabo prati fudbal i ne razume se u njega bas najbolje (sam izjavio)

    P.S. Prvo poredis sezonu gde se u CFC sve raspalo,sa danasnjicom,a zatim napises kako nije za poredjenje MU pod SAF,a ova sezona 2015 je bas reper za poredjenje,postao si sam kontradiktoran,ocigledno si se pogubio u pisanju u nedostatku argumentacije,i evo sad pisem da ozbiljnu fudbalsku diskusiju mozemo da nastavimo kad pocnes da pratis fudbal,dotle iznosi svoje misljenje,pa ko zeli da polemise sa tobom ok, nemam problem sa tim al stvarno sam mislio da se razumes u fudbal,al eto danas si rekao da si slab u tome
    Last edited by 61563; 02-11-17, 15:38.

    Comment


    • Pa ta njegova najgora sezona se nekoliko puta ponovila. A Kane je vec tri sezone na istom nivou. Kane jezte bolji od tog Ronalda, koji je iza sebe imao najbolji vezni red na svetu, a ispred sebe najboljeg moguceg Runija. Ako se uopste mogu oni porediti, posto je taj Ronaldo igrao nesto sasvim drugo, njega bi pre mogao s Allijem da poredis.


      Da lupetas rekao sam samo vezano za Salaha, gde kazes da sam ga pljuvao posle promasenog penala, a ja tvrdim vec godinu dana da gluplji fudbaler ne postoji. Kao i za pricu o tome kako su Defo/Adebajor.. igrali Pochu pre Kanea...

      I ko si ti da meni odredis koga ja smem da komentarise a koga ne?
      Liverpul me u ovom trenutku uopste ne zanima.


      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
      Last edited by Brian McShtull; 02-11-17, 15:44.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Sta je radio Azar u sezoni Lestera? Po kojoj to logici on moze biti najbolji igrac u PLu?

        Radio je ono što je radila i većina Čelzija, hejtovao Murinja i igrao loše. Kakve to veze ima sa bilo čim?

        Ne možeš tako da se uhvatiš jedne sezone, kad je čovek u PL-u već 5-6 sezona, i imao je samo jednu lošu. Da li je realno da se toga hvataš kao argumenta? Šta je radio Hazard u svim sezonama osim sezone Lestera?

        Da ne pričam o onome što statistika ne pokazuje. Da svaki napad ide preko Hazarda, i da bez njegovog izbacivanja 1,2 ili 3 igrača napad faktički ne postoji. Da ima fudbal u malom prstu.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Od tih 5-6 sezona, je imao samo dve vrhunske, ovo ostalo je sve bilo toplo-hladno i kroz celu karijeru ga krasi nekonstantnost.

          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by Adam The Llama View Post
            Pa ta njegova najgora sezona se nekoliko puta ponovila. A Kane je vec tri sezone na istom nivou. Kane jezte bolji od tog Ronalda, koji je iza sebe imao najbolji vezni red na svetu, a ispred sebe najboljeg moguceg Runija.
            Da lupetas rekao sam samo vezano za Salaha, gde kazes da sam ga pljuvao posle promasenog penala, a ja tvrdim vec godinu dana da gluplji fudbaler ne postoji. Kao i za pricu o tome kako su Defo/Adebajor.. igrali Pochu pre Kanea...

            I ko si ti da meni odredis koga ja smem da komentarise a koga ne?
            Liverpul me u ovom trenutku uopste ne zanima.


            Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
            Ovo nema veze sa fudbalom,samo mi navedi gde sam ti ja bilo gde napisao da nesto ne smes,mozda sam rekao nesto logicno,na tebi je dal hoces ili neces da to prihvatis,al da sam ti negde nesto branio nisam,tako da nemoj da izmisljas,a to da te LFC ne interesuje, ok ni to nisam znao,jer si danas rekao da sem LFC i ne gledas i ne pratis fudbal,sad te ne ineresuje isti,ok kazem neke stvari nisam znao o tebi sad si rekao pa znam,mozda sam ja nelogican pa ne razumem da navijca koji samo gleda LFC on trenutno ne zanima i to u periodu kad prolazi u 1/8 finala LS,al ok rekoh mislio sam drugacije o tebi danas si sve rekao tako da sve ok

            Comment


            • Nema potrebe da lazes, imas gore post. Pise pratim PL, nigde se ne pominje Liverpul!

              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                Kane jezte bolji od tog Ronalda
                Looooooooooooooooooooooool.

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Od tih 5-6 sezona, je imao samo dve vrhunske, ovo ostalo je sve bilo toplo-hladno i kroz celu karijeru ga krasi nekonstantnost.

                  Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk

                  Sve su mu sezone, osim Lesterove bile dobre. Čak je i debitantsku sezonu odigrao dobro.

                  Ali, ne slažemo se već u samom početku. Tako da nema poente diskusija.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Nema potrebe da lazes, imas gore post. Pise pratim PL, nigde se ne pominje Liverpul!

                    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                    Ok nastavi sa provokacijama to ti definitivno bolje ide od razumevanja fudbala,ja te pitam gde sam ja tebi nesto zabranio da nesto ne smes,a ti mi odgovaras da si rekao da pratis samo PL i da Liverpul nisi spominjo,ok ja sam glup i lagao sam ,ti pratis samo PL ,navijac si LFC al njih zaobilazis,iako najvise postova pises tamo, i ponekad u temi MU,bacis neki cisto ba bi provocirao,i ovde iskomenatarises Engleze u LS.Evo ja ti se duboko izvinjavam sto sam pomislio (i zbog toga nenamerno slagao) da pratis tim za koji navijas,u cijoj temi imas najvise postova u jedinoj fudbalskoj ligi koju pratis

                    Comment


                    • Kane bolji od TOG ronalda, pa naravno. Ko je taj ronaldo, sta je taj osvojio u zivotu? I individiualno i timski, sta? Pa vidite Kejna, svake sezone bar po 2 slike sa trofejom, i to sve sam naravno, kao najbolji igrac PL i Totenhema. ronaldo treba da prvo osvoji PL za da moze sa jednim Harijem Kejnom da se nosi.

                      Comment


                      • "Kriza? Nema krize. Ljudi brzo zaboravljaju dobre stvari nakon par loših utakmica. Uopšte nismo zaslužili da izgubimo, prvi gol smo primili iz ofsajda i ja sam miran. Danas nije važno kako igrate, nego samo brojke. Neću govoriti o njima, samo ukucajte na Guglu 'Kristijano Ronaldo golovi'. Gledajte i uživajte", izjavio je najbolji strelac u istoriji Lige šampiona.
                        Kralj.

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Kejn jeste odlican napadac, sve to stoji, ali ne moze u istu recenicu sa Ronaldom. O poredjenju tek da ne pricam.

                            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

                            Comment


                            • Ja stvarno gotivim Kejna, i deluje da ce imati fantasticnu karijeru ali tvrditi da je najbolji igrac u PL, ili ici jos dalje i porediti ga sa Ronaldom .... Morace on jos mnoooogo toga da postigne kako bi ga uopste stavljali u istu recenicu sa CR7..

                              Comment


                              • Iako sam u odvoj diskusiji naravno na strani vecine, ne moze Kane da se poredi sa Ronaldom, po svemu, a najvise po tome sto nisu ista pozicija, bar taj period o kome pricate. Ali mi smeta prica kada se porede dva igraca kao sta je ko osvojio (ne pricam o individualnim nagradama), na osvajanje trofeja utice mnogo stvari, a nijedan igrac nikada u istoriji fudbala nije nista sam osvojio, niti ce se to desiti, moze da ima vise ili manje uticaja, tim uvek osvaja trofeje. Tako da te argumente odmah preskacem, besmisleni su. Evo jedan Ronaldo, Brazilac, koga gotovo svi vole, nije osvojio Ligu Sampiona, a da ne pricam u kojim timovima je igrao, dok jedan Benzema jeste, da li se to sad uzima kao argument da je Benzema bolji igrac od Ronalda? Uzeo sam Karima bzvz, ima milion primera.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X