Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa vi kritikujte Murinja, savladao je ekipu koja je dobila Liverpul 4-1, vodi 3-0 protiv Reala i odigrala 1-1 na Bernabeu takođe. Ehh.. Sve bez Pogbe..

    Naklon za Poketina, najviše ga poštujem uz Gvardiolu od trenera rivalskih ekipa, s tim da je u neuporedivo složenijoj situaciji od Pepa.

    Comment


    • Nece ih spursi zaliti, a ni ne treba

      Comment


      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
        Pa vi kritikujte Murinja, savladao je ekipu koja je dobila Liverpul 4-1, vodi 3-0 protiv Reala i odigrala 1-1 na Bernabeu takođe. Ehh.. Sve bez Pogbe..

        Naklon za Poketina, najviše ga poštujem uz Gvardiolu od trenera rivalskih ekipa, s tim da je u neuporedivo složenijoj situaciji od Pepa.
        Da ali bez Kejna...

        Comment


        • Pocho je broj jedan trenutno, ovo kako igraju Spursi vec 2sezone je nesto najlepse sto sam gledao u poslednjoj deceniji.
          Kaze Fiksni Poch izbacio samo Allija
          Kane je bio vec top igrac dok je bio u shipu i grejao klupu Ulloi, i svi smo ovde vec tada culi za njega.

          Sent from my SM-T560 using Tapatalk
          Last edited by Brian McShtull; 01-11-17, 21:19.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by krele90 View Post
            Da ali bez Kejna...
            A i mi bez Ibre Dakle nama 2 bitna falila, njima jedan.

            Comment


            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
              Pa vi kritikujte Murinja, savladao je ekipu koja je dobila Liverpul 4-1, vodi 3-0 protiv Reala i odigrala 1-1 na Bernabeu takođe. Ehh.. Sve bez Pogbe..

              Naklon za Poketina, najviše ga poštujem uz Gvardiolu od trenera rivalskih ekipa, s tim da je u neuporedivo složenijoj situaciji od Pepa.
              Ajde ne lupetaj.

              Comment


              • Originally posted by Scouser View Post
                Ajde ne lupetaj.
                Lupetanje bi značilo da sam rekao nešto pogrešno, a ispregledao sam svoj post i ne vidim ništa što nije tačno ovdje, ako ti vidiš ispravi me. Ako nema ništa, onda i ti ne podnosiš Murinja kao i većina rivalskih navijača što nije problem ali nemoj govoriti da lupetam onda.

                Comment


                • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                  Lupetanje bi značilo da sam rekao nešto pogrešno, a ispregledao sam svoj post i ne vidim ništa što nije tačno ovdje, ako ti vidiš ispravi me. Ako nema ništa, onda i ti ne podnosiš Murinja kao i većina rivalskih navijača što nije problem ali nemoj govoriti da lupetam onda.
                  Nego to tvoje neko poredjenje i zakljucivanje, to je kao da kazemo da su Spursi najjaci na svetu jer su dobili Real. A ovo za nedostanje da ne pricam, pogotovo za nedostajanje igraca kao Pogba.

                  Comment


                  • Bravo Sturridge
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                      A i mi bez Ibre Dakle nama 2 bitna falila, njima jedan.
                      Kane najbolji igrac u PLu i najbolji napadac na svetu.

                      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Sta uradi Pep Sterlingu lik ne prestaje da reseta ove sezone

                        Comment


                        • Najbolji igrac sigurno nije, a najbolji napadac svakako jeste.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Originally posted by Scouser View Post
                            Nego to tvoje neko poredjenje i zakljucivanje, to je kao da kazemo da su Spursi najjaci na svetu jer su dobili Real. A ovo za nedostanje da ne pricam, pogotovo za nedostajanje igraca kao Pogba.
                            Niko ne kaže da su najbolji na svijetu, da jesu ja bih napisao nešto u tom smislu, ali ekipa koja pobijedi Real 3-1 i prije par sedmica Liverpul još ubjedljivije je ekipa protiv koje kad pobijediš ne trebaš srati (mislim na Junajtedovce) kako igra nije bila savršena, posebno što imaš samo 2 zdrava vezna već duže vrijeme.
                            Inače Monako i Atletiko izgleda riješili da ne prođu ni grupe, nevjerovatno da sa Karabagom ili kako već ovi igraju 2 remija, Zvezda bi bolje odradila to.

                            Comment


                            • Najgore odrađen prelazni rok u istoriji kluba.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Najuticajniji sigurno. Bez njega Totenhem ne moze nista. A to se videlo prosle dve utakmice gde su izgubili. I onaj period prosle sezone kada je bio povređen kada su zaostali za Celzijem.
                                Last edited by krele90; 01-11-17, 21:43.

                                Comment

                                Working...
                                X