Announcement

Collapse
No announcement yet.

INDIAN WELLS 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam dobio odgovor.
    'Drvo' dozvoljeno ili ne?
    sigpic

    Comment


    • Meni je lepa trešnja u proleće kada cveta.. ako je drvo uvreda, evo ne znam..
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Graciozne sekvoje su dozvoljene, dub i tuja pak nisu

        Comment


        • Meni apsolutno nije nikada bilo jasno zašto imate potrebu da karakterišete ružno igrače i delite im razne epitete. Uvek sam se borila protiv toga, ali ja sam jedna a vi em nemate sluha, em prelazite granicu svaki čas, em me još nervirate. I dosta više o dveću i raznim dr obilicima koji nisu ljudski i ružni. Niste deca aman!
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by pecaros View Post
            Nisam dobio odgovor.
            'Drvo' dozvoljeno ili ne?
            Zavisi na koga se odnosi
            Bolje ne. Ipak ovde treba da bude sve kulturiška
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Mislim da je to sloboda izražavanja, sve dok se ne vrijeđa na rasnoj, religijskoj, nacionalnoj i dr osnovi.
              Zabranjivati da se nekoga naziva drvetom je cenzura žestoka.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Meni apsolutno nije nikada bilo jasno zašto imate potrebu da karakterišete ružno igrače i delite im razne epitete. Uvek sam se borila protiv toga, ali ja sam jedna a vi em nemate sluha, em prelazite granicu svaki čas, em me još nervirate. I dosta više o dveću i raznim dr obilicima koji nisu ljudski i ružni. Niste deca aman!
                Jesmo.
                Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                Comment


                • Originally posted by luka View Post
                  Mislim da je to sloboda izražavanja, sve dok se ne vrijeđa na rasnoj, religijskoj, nacionalnoj i dr osnovi.
                  Zabranjivati da se nekoga naziva drvetom je cenzura žestoka.
                  Ne ,Luko, to je stvar vaspitanja.
                  P.S. Zna li se raspored dublova, tj. satnice , mrzi me da tražim ?
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • SVE, ali bukvalno sve može da se kaže normalnim rečnikom, ma koliko vas neko izvenrirao ili mislio drugačije od vas. Epitetima vređate sagovornika, ali i pokazujete svoje ružne strane.

                    Epitet drvo nekome ne smeta..ali nekome smeta i šta ćemo sad? Da se svaki, ali svaki put, svaki put raspravlja o besmilicama? Lepo sam rekla, niste deca, a ni drveće bez svesti da znate šta je ispravno, a šta ne. Mada je ono bar humanije.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Djokovic bez voleja ne moze biti najraznovrsniji igrac. Mozda hocete reci da je jedini bez ocigledne slabosti, ali to je sasvim druga prica.

                      Originally posted by NEMANJA97 View Post
                      Osvajao masterse na šljaci... A dva koja mu fale su Rim i MC!!! Pa daj molim te o čemu pričamo??? Samo ti ubrzavaj podloge , nadam se da bitni ljudi koji o tome odlučuju te neće čuti.
                      Samo da se naslonim na tvoj kasniji komentar kad smo te napali za AO odmah si prebacila lopticu na Noleta što nema veze sa ovim. Svaki put ovako reaguješ na Federera.
                      Federer ima 6 mastersa na sljaci i RG, sasvim dovoljno.


                      Svi sad zezate Fedovce kako zelimo brze podloge zbog Rodzera, a ni vi nista niste drugaciji sto zelite sporije podloge. Da je Djokovic drugi tip igraca, svi bi ste sada cutali i divili se servisima od 220 na sat SBBKBB, ko zna kada bi osvojio AO da nisu sklonili onu zelenu podlogu. Druga stvar, dobro serviranje je vestina (ne pricam o Isneru i Karlovicu) i da je Djoko vise vezbao/imao vise talenta, trebalo bi da bolje servira od Rodzera s obzirom da je visi od njega. A sto se tice ovih visokih servera sto iz krosnje serviraju, opet kazem, ne vidim da je bilo ko od njih nesto bitno osvojio sem Cilica koji je onaj USO osvojio brutalnom agresivnom igrom, ne samo servisom.
                      Jbg, kao sto neki vole da gledaju besomucno prebacivanje, ja volim da vidim kada je agresivna igra nagradjena poenom. Teze je biti napadac, gadjati uglove, konzistentno pogadjati flat udarce i procenjivati odgovarajucu kolicinu spina nego prebacivati metar iznad mreze i onda jos i spora podloga treba da te ometa u tome.

                      Raznovrsnost samo. AO jesu malo vise ubrzali nego sto bi trebalo, nivo od pre par godina je skroz ok. RG treba da bude spor, mozda i sporiji nego sad. Wimbledon treba da bude brz. USO treba da bude brz. IW i Miami treba da budu spor hard. Dvorane treba da budu brze. Kao sto je ranije bilo.

                      Comment


                      • Ukljucio sam se u prenos na 5-5 u prvom i toliko sam bio pospan da nisam uspeo da izdrzim do kraja.. Kazite mi samo jel bio opet Leo di Kaprio u Noletovom boksu? Neverovatno koliko ovi renomirani glumci vole, postuju i navijaju za Noleta.. sad mi padaju na pamet brilijantni Benedikt Kamberbak na W i onaj iz 300, kako se zvase, na Us openu.. isto ona devojka od milion dolara kako se zvase bese, na Rg prosle godine.. sve oskarovci i zive legende. Hju Grent i onaj retko iritantni Bredli Kuper znam da navijaju za Federera. Ne znam dal i Nadal ima neke navijace u Holivudu..
                        Odlican pristup Novaka, stvari idu na bolje..jos treba da se radi.. inside out fh je daleko od dobrog. Servis vrlo dobar.
                        --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                        https://ibb.co/cD1Xnq

                        Comment


                        • Kad je Leo bio u Novakovm boksu?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Ne ,Luko, to je stvar vaspitanja.
                            P.S. Zna li se raspored dublova, tj. satnice , mrzi me da tražim ?
                            Onda se opet vratimo na početak sa pitanjem zašto je drvo uvreda? Odnosno zašto je to stvar odgoja?
                            To se odnosi prije svega na nečije igračko-motoričke sposobnosti.

                            Ali ajde, evo nam šefica između redova govori da je dosta, pa ćemo etiku i biologiju nastaviti drugi put
                            Last edited by luka; 15-03-17, 15:27.

                            Comment


                            • Protiv Edmunda Olja, odma tamo iznad Vemica..imao je nekog lika pored sebe sa Noletovim kacketom.. mozda neki kolega, ne prepoznajem bas te manje poznate glumce..
                              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                              https://ibb.co/cD1Xnq

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Kad je Leo bio u Novakovm boksu?
                                Pa nije. Bio je na prošlom meču u publici.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X