Announcement

Collapse
No announcement yet.

INDIAN WELLS 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma bre moj "trener"(igrali smo sa njim mesec dana prosle godine koje smo proveli na turnirima u Barsi i okruzenju i sprijateljili se) je najraznovrsniji igrac na turu. Makar bio ranije sad vise ne igra. Inace je bio u 1000 sa nepunih 21 godinu ali imao je povredu i nije imao dovoljno novca, a pritom je konkurencija u Spaniji za sponzore nemilosrdna. Inace je profesionalni igrac padela(sport slican tenisu vrlo popularan u Spaniji mozda i vise od tenisa) E videti vi ovaj "vrhunski" servis, pa recite sta je raznovrsnost hahaha. Pogledajte ovaj instagram video. https://www.instagram.com/p/BEDfCqip...osaderek&hl=en


    Edit: Od sad samo ovakvi servisi, to ce anulirati prednost servera mnogo efikasnije nego visa mreza, sporiji podloge itd.
    Last edited by colchonero; 15-03-17, 13:36.

    Comment


    • Hahahaha ma najbolje da se svaki servis preko 150 km/h trerira kao servis greska, to bi doprinelo duzoj razmeni udaraca i prelepom defanzivnom tenisu koji je nesumnjivo interesantniji od nesto brze razmene i vinera... Ako moze pritom sto glasnije da stenje igrac prilikom svakog udarca to bi isto bilo pozeljno

      Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Originally posted by pecaros View Post
        Novak je najraznovrsniji igrač na turu tačka
        Daleko.

        Comment


        • Originally posted by NEMANJA97 View Post
          Pa naravno da bi imao mnogo više. Pa jasno je da je Federer "imao sreće" što se rodio čak 5 godina pre Nadala odnosno 6 pre Noleta.
          To su po meni besmisleni argumenti, šta bi bilo kad bi bilo... Analogija ti je, da Novak ne bi imao ovoliko GS da je igrao više finala sa Stankom To bi bila glupa izjava
          Stanje je takvo kakvo jeste, svakom igraču se pojavio neki drugi koji mu je otkinuo komad kolača. Tako to ide, tako mora ići i tako će uvijek ići.
          Činjenice su jedno i treba se držati samo njih, a ne biti baba gatara. Nadal nije uzeo Rogeru GS, nego ih je osvajao protiv njega. Dominacija protiv Rogera je bila najizražajnija na zemlji, što je i razumljivo jer je to Rafina najjača podloga, a Rogerova najslabija.

          Mislim da si maloprije spomeno SoderKINGA
          On će uvijek ostati upamćen kao igrač koji je prvi srušio mit o nepobjedivosti Nadala. Meni je žao njega i svega što mu se dogodilo, kao što mi je možda još više žao i Ančića, koji je sigurno imao bar jedan W u sebi. Međutim, tvrditi da bi Robin osvojio još nešto više da je ostao zdrav je više nostalgija koja nije potkrepljena niti jednom činjenicom.

          Comment




          • Last edited by miloolja; 15-03-17, 13:43.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by luka View Post
              To su po meni besmisleni argumenti, šta bi bilo kad bi bilo... Analogija ti je, da Novak ne bi imao ovoliko GS da je igrao više finala sa Stankom To bi bila glupa izjava
              Stanje je takvo kakvo jeste, svakom igraču se pojavio neki drugi koji mu je otkinuo komad kolača. Tako to ide, tako mora ići i tako će uvijek ići.
              Činjenice su jedno i treba se držati samo njih, a ne biti baba gatara. Nadal nije uzeo Rogeru GS, nego ih je osvajao protiv njega. Dominacija protiv Rogera je bila najizražajnija na zemlji, što je i razumljivo jer je to Rafina najjača podloga, a Rogerova najslabija.

              Mislim da si maloprije spomeno SoderKINGA
              On će uvijek ostati upamćen kao igrač koji je prvi srušio mit o nepobjedivosti Nadala. Meni je žao njega i svega što mu se dogodilo, kao što mi je možda još više žao i Ančića, koji je sigurno imao bar jedan W u sebi. Međutim, tvrditi da bi Robin osvojio još nešto više da je ostao zdrav je više nostalgija koja nije potkrepljena niti jednom činjenicom.
              Pa kako se može potkrepiti činjenicom ono što nažalost nismo dočekali?? To nije nikakva nostalgija. Ko kad bi sad nekoga namerno sklonili sa terena i sad da nam ostane samo da vagamo šta bi bilo kad bi bilo.
              Pa ti nikakve činjenice nisi ni dao.
              Ti si krenuo sa analogijom i zajebao se na startu , gde sam rekao da bi Nole imao manje GS-a kad bi igrao više sa Vavrinkom??? Pa baš suprotno sam rekao da je Vavrinka zaslužio verovatno samo RG. Neko je neočekivano izgubio neke titule dok su drugi sa srećom nešto uzeli zato to i može da se polemiše.
              Ovo nije nikakvo gatanje. Pa zamisli da se nije pojavio Nadal, zar ne bi Federer imao veće šanse?
              Ja mogu još obrazlagati , ali stvarno smo bzvz otišli daleko od teme što je ipak IW.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post



                Touché
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                  Pa kako se može potkrepiti činjenicom ono što nažalost nismo dočekali?? To nije nikakva nostalgija. Ko kad bi sad nekoga namerno sklonili sa terena i sad da nam ostane samo da vagamo šta bi bilo kad bi bilo.
                  Pa ti nikakve činjenice nisi ni dao.
                  Ti si krenuo sa analogijom i zajebao se na startu , gde sam rekao da bi Nole imao manje GS-a kad bi igrao više sa Vavrinkom??? Pa baš suprotno sam rekao da je Vavrinka zaslužio verovatno samo RG. Neko je neočekivano izgubio neke titule dok su drugi sa srećom nešto uzeli zato to i može da se polemiše.
                  Ovo nije nikakvo gatanje. Pa zamisli da se nije pojavio Nadal, zar ne bi Federer imao veće šanse?
                  Ja mogu još obrazlagati , ali stvarno smo bzvz otišli daleko od teme što je ipak IW.
                  Samo je ovo... To i jeste analogijom, ako si rekao da Federer ne bi osvojio ovoliko da su se prije pojavili Novak ili Rafa, logično je onda zaključiti da ni Novak ne bi osvojio ovoliko GS da je igrao u istima sa Stanom, baš iz razloga što u pravilu gubi finala GS protiv Wawrinke.
                  Zato i govorim, unaprijed govoriti da bi nešto bilo drugačije da su se Rafa ili Novak pojavili ranije je čisto naklapanje. Da su se pojavili ranije, možda se ne bi razvili ovako dobro, možda bi Roger kao generacija sa Nadalom brže se prilagodio njegovom spinu, možda bi Federerova igra evoluirala još više. Ko će znati.
                  Još jedna činjenica je da su usporavanjem podloga pomogli Nadalu i Novaku, a odnemogli Federeru.

                  Meni je glupo izjaviti da recimo Nadal nije zaslužio osvojiti W zato jer je W bio tada u tendenciji usporavanja. Rafa je osvojio W zasluženo, zašto onda umanjivati njegov uspjeh i tvrditi da ga je osvoji jer se WImbledon počeo usporavati i da ga nikad ne bi osvojio da je to bio onaj brzi W.

                  U pravu si zato ovo i jesu sve besmislena piskaranja, a na kraju dana se uglavnom sve svede na nečije osobne simpatije prema nekom igraču

                  Comment


                  • Konačno sam uspela da pronađem poen o kome sam pisala par strana ranije, s' tim da nije bio M.Zverev , već Miša Južni. Eto greške se dese i najboljima
                    Poen koji pokazuje svu lepotu tenisa.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Miša stari doktor
                      Ako se ne varam on i jeste doktor ili je upisao doktorat u Moskvi na sveučilištu
                      SIguran sam da ima nešto u vezi njegovog školovanja

                      Comment


                      • Originally posted by luka View Post
                        Miša stari doktor
                        Ako se ne varam on i jeste doktor ili je upisao doktorat u Moskvi na sveučilištu
                        SIguran sam da ima nešto u vezi njegovog školovanja
                        Još 2011 doktorirao filozofiju
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post


                          Lajka nema, reputacije dignut prag pa moram sviđanje iskazati ovako. Što bi NI rekao 'u sridu'
                          I pitanje: Nije li okarakterisati igrača kao 'drvo' u ovoj baruštini bivalo zabranjeno?
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by pecaros View Post
                            Lajka nema, reputacije dignut prag pa moram sviđanje iskazati ovako. Što bi NI rekao 'u sridu'
                            I pitanje: Nije li okarakterisati igrača kao 'drvo' u ovoj baruštini bivalo zabranjeno?
                            Neki mogu, neki ne smemo
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Neki mogu, neki ne smemo
                              Lajk Maro kao kuća
                              sigpic

                              Comment


                              • Svi zivi koriste rec drvo, a meni najasete na grbacu...

                                malo i vi pogledajte na cije postove reagujete, a kome gledate kroz prste
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X