Announcement

Collapse
No announcement yet.

INDIAN WELLS 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa naravno da je kukao. Vi ste sam postavljali sve te Federerove reakcije na usporavnje terena... i sami kukali sa njim
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by madrid View Post
      Pa i Nadal i Nole su osvajali sva 4 GS. Ne mozes na travi imati 10 titula jer ima samo 2 turnira (oba u isto vreme) i to igraci igraju samo za pripremu pred W. Za servere se slazem, ali opet sa druge ako si najbolji, treba da se prilagodis i brzim uslovima. Nadal kada pregura prvu nedelju na W svaki, bukvalno svaki put ide do finala, ali moras proci i servere i brzu podlogu u prvoj nedelji.
      E pa Fed ima 10+ titula i na travi

      Meni samo nije jasno kako ovde ljudi ne shvataju (ili se namerno prave ludi, za neke osnovano sumnjam da to i rade) da ja uopste ne zastupam tezu da sad 11 meseci gledamo samo brze podloge i s&v, nego da imamo raznovrsnost, a to podrazumeva da W bude brzi, AO je sad bio odlican, USO bi isto morao da bude za nijansu brzi, kao i sezona u dvorani. Sljaku sigurno ne treba ubrzavati, to bi bilo van svake pameti.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Vimbldon i USO trebaju da budu brzi, USO je usporen poslednjih godina ali je i dalje prilicno brz, npr. 2015. bio izuzetno brz i vise od toga ne treba ici. I onda odjednom dodjemo na godinama najsporiji beton i oni ga ucine najbrzim, brzim kao Sinsinati. A prije toga su se za prvi april nasalili da ce se igrati na parketu od 2017, hohohoho hihihhihi hehehe kako suptilno.

        Pariz jedne godine led, druge najsporija dvorana ikad, ali ovo sto su uradili sa Melburnom ove godine je bilo potpuno nejasno. Neka RG bude brz kao 2011. i imacemo cetiri ledena Slema i dosta sansi za sjajan tenis i asove. Super kul.
        sigpic

        Comment


        • Kakvo podizanje mreže, onda Nishioka i Damir mogu odmah u penziju. Napraviti raznovrsnije podloge, ne da su sve spore ili brze, mix da bude 50-50. Na bržim podlogama i Nole i Rafa ne bi osvojili ni približan broj titula kao Federer na sporoj.
          Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

          Comment


          • Kukamo sad,a kad bi uveli neke promene i uslede malo losije partije Novaka,Rafe,Rogera opet bi nam te promene bile krive i na promene bi kukali,uvek bi se hvatali za to odigrali oni lose ili ne.
            >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

            Comment


            • Originally posted by madrid View Post
              Pa i Nadal i Nole su osvajali sva 4 GS. Ne mozes na travi imati 10 titula jer ima samo 2 turnira (oba u isto vreme) i to igraci igraju samo za pripremu pred W. Za servere se slazem, ali opet sa druge strane ako si najbolji, treba da se prilagodis i brzim uslovima. Nadal kada pregura prvu nedelju na W svaki, bukvalno svaki put ide do finala, ali moras proci i servere i brzu podlogu u prvoj nedelji.
              But still Jedino je Novak dobijao Rafu na RG.
              Ono sa Soderlingom je druga priča.

              Originally posted by bojanaBG View Post
              E pa Fed ima 10+ titula i na travi

              Meni samo nije jasno kako ovde ljudi ne shvataju (ili se namerno prave ludi, za neke osnovano sumnjam da to i rade) da ja uopste ne zastupam tezu da sad 11 meseci gledamo samo brze podloge i s&v, nego da imamo raznovrsnost, a to podrazumeva da W bude brzi, AO je sad bio odlican, USO bi isto morao da bude za nijansu brzi, kao i sezona u dvorani. Sljaku sigurno ne treba ubrzavati, to bi bilo van svake pameti.
              Ispravi me ako grešim, ti zapravo zastupaš tezu da 75% turnira treba ubrzati ?
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Ako je AO bio ovako brz, ne smijem ni da zamislim brzinu terena na USOu, jer ovaj AO je brzi od USO osjetno bio.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Ispravi me ako grešim, ti zapravo zastupaš tezu da 75% turnira treba ubrzati ?
                  Ne znam kako si stigla do 75% posto turnira?
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    znaci osvojio je preko 10 titula na sljaci, ali posto nije osvojio MC, iako je igrao par puta u finalu, on nije univerzalan igrac?
                    Pa nije to samo MC , ajde nemoj ga džabe pravdati. Pa realno i za taj RG je imao sreću, ali dobro. Svi znamo koliko njemu nije išlo na šljaci. Nije fora osvojiti što više manjih turnira. Naveo sam MC jer je najsporija , a Nadal i Nole su osvajali Wb. Džabe pišeš nema Federer pravu univerzalnost da je najbolji svih vremena to da i kao takvog ga poštujem, ali jednostavno nema baš sve segmente.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Ne znam kako si stigla do 75% posto turnira?
                      Pa evo super ti je ovakav AO, Vimbldon i USO treba jos ubrzati, to je 75% zar ne? Ti bi da su tri od cetiri Slema ledena.
                      sigpic

                      Comment


                      • Zar bi se dizanju mrežice trebao radovati Nishioka, a tugovati Raonić?

                        PA tek bi dizanje mrežice donijelo prednost serverima.

                        Comment


                        • Mreza bi se digla 10-ak santima, ne bi to niko osjetio sa osnovne linije, bez ravni lopatasi koji ne umiju da spinuju
                          sigpic

                          Comment


                          • To je zato sto mu trava najvise odgovara. Isto kao sto Rafa ima 50 na sljaci. To mu procentualno dodje na slicno, jer turnira na sljaci ima 5 bitnih koje on stalno igra, a na travi 1. Ima i nekih koje ne igra stalno kao sto su bili Akapulko, Rio itd. ali isto tako ponekad igra i Kvins. Jasno je da ne zastupas, mislim da se ovde ljudi prepiru sa tobom (i razumem i njih) jer bi ti samo sljaku ostavila sporu, a ostale bi ubrzala, pre svega mislim na beton.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Pa evo super ti je ovakav AO, Vimbldon i USO treba jos ubrzati, to je 75% zar ne? Ti bi da su tri od cetiri Slema ledena.
                              Pa nisu slemovi jedino sto se igra
                              Druga stvar, nisam rekla da budu led, nego da ih treba malo ubrzati...

                              @Nemanja
                              Osvajao je on i masterse na sljaci, osvojio je RG i ako Roger nije univerzalni igrac, ja onda zaista ne znam ko jeste?
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Mreza bi se digla 10-ak santima, ne bi to niko osjetio sa osnovne linije, bez ravni lopatasi koji ne umiju da spinuju
                                Samo bi još goru stvar napravili, ovi sa slabijim servisom bi još ga slabije ubacivali a ovi sa boljim bi možda za jednu nijansu bili lošiji. Samo bi se gora situacija napravila.
                                Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                                Comment

                                Working...
                                X