Announcement

Collapse
No announcement yet.

INDIAN WELLS 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E sada bi valjalo prespavati JJ meč
    Ili gledati "Bratandjela" ?
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • A Roleta su bas morali da stave u nocni program
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        A Roleta su bas morali da stave u nocni program
        Sram ih bilo, cccccc
        A Nole da se peče na suncu.
        O Rafi da ne govorim.
        Koliko Murije greši, bruka jbt
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • 1/4 finale Džumhur vs Murray.
          Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

          Comment


          • Ma bas me briga ko ce da se pece na suncu, igra od 3h po nasem, znaci nema spavanja
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by Unofficialpage View Post
              1/4 finale Džumhur vs Murray.
              Vrlo hrabro predviđanje.
              Ali bilo bi lepo ako uspe da se izbori...
              Lično, ne verujem u taj scenario.

              EDIT:

              Originally posted by bojanaBG View Post
              Ma bas me briga ko ce da se pece na suncu, igra od 3h po nasem, znaci nema spavanja
              Spavaj, probudićemo te mi kada počne
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Lajovic vodi uz brejk. Jelena sad pocinje. Takt 34.9 Visko kaze Nole oko ponoci. Znaci po najvecoj vrucini u 16h a realno u 15 zato sto je promena vremena tek pocela.

                Comment


                • Fratanđelo vraća brejk
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Kakav je ovaj Fabio car.. hahahhahaha prošli jedva živu glavu izvukao samo zahvaljujući užasnom gemu u kome je Kravčuk servirao za meč... o prvom setu i 0:6 da ne pričam... a sada ovo..i posle se neko kladi na njega
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Vrlo hrabro predviđanje.
                      Ali bilo bi lepo ako uspe da se izbori...
                      Lično, ne verujem u taj scenario.
                      Hrabro, ali ne i nerealno. Protiv Goffina može Fabio neće proći Kližana

                      Zavisi ako Damira povreda ne omete, leđa ga muče. Da je večeras proći.
                      Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                      Comment


                      • Ne znam koji je razlog da SK ne prenosi taj meč

                        Comment


                        • JJ napravila brejk, pa pretrpela brejk
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Bratandjelo samo u Indijan Velsu igra

                            Jedan je Don Fog
                            sigpic

                            Comment


                            • JJ vodi 4:1
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • 19 min set

                                Comment

                                Working...
                                X