Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam šta ih košta staviti po jednu kameru na ovim manjim terenima, kao što se to radi na Čelendžerima..

    Comment


    • Role o Kirijosu, sasvim je lepo rekao

      Australian Open 2017: Nick Kyrgios hard to beat, but not ready to win it yet, says Roger Federer
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Oko podloge, Muratoglu je rekao da ce podloga biti gotovo ista kao u Aucklandu i da je ubrzana ove sezone u odnosu na prosle. Takodje rekao da loptica bas lepo sklizne kad odigras ravan udarac, a da dosta dobro prima spin kad udaris spinovan udarac. Dakle odovarace ovo dobrim udaracima.
        OVAKO

        Comment


        • Eto Milosu i Stanu nesto po volji...

          Comment


          • Dosta je brza podloga, ne deluje to lose.
            Sumnjam da ce to StanislaVu odgovarati jer to ipak znaci vise trcanja I mnogo vise trosenja.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Pa valjda ne moze biti brza od USO? Mada, Stan je cudna biljcica, njemu ako pukne film, nebitna je podloga..
              Mislim ipak da ce on biti jako oprezan na ovom turniru, tako da ce mozda i razocarati, ali to samo ako ne dodje do polufinala. E ako stigne dotle, onda nema nazad, nema tankovanja, ulazi u Stanimal-mode. Ali kazem, nesto mi govori da ce se ove godine stedjeti za travu. Fali mu taj slem da zaokruzi karijeru na najljepsi moguci nacin i bas me zanima moze li on to. No to je druga prica..

              Marej rutinski odradio nekvalitetan mech, tipican za uvodne runde jednog sampiona. Trojicki samo nek mi je zdravo..

              Comment


              • Stanu sigurno nece. Nema on defanzivu za ovu brzinu podloge. Cak je i Mareja danas mocni Ilija preslisavao - probijao.
                Videcemo bice zanimljivo.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Samuraj View Post
                  Kakva organizacija turnira svaka im cast. A onda dodju Francuzi i RG. Treba dati Kinezima lijepo GS umjesto njih.
                  Ne znam za vas ali ja jedva cekam RG. Mislim da ce to biti najzanimljiviji turnir ove godine.

                  Comment


                  • Jako su iritantni novinari sa pitanjima kad ce penzija, kad ce penzija, kako se osecate dok igrate ovako "stari" bla bla Mogu da zamislim kako je Rogeru, Sereni, Venus itd.

                    Dobro se snasla Venus ovde

                    Comment


                    • Nadal sutra posle Pliskove i Serene,oko 5?
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Odgovori da njena bude zadnja i onda zakljuca temu. Jao Bojana, Bojana.

                        Drugi dan slabog sadrzaja. Osim Djokovica nista vrijedno spomena.

                        Comment


                        • Pa ti odgovori ovde a i pravilo je da se zakljuca live tema kad vise nema meceva
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Bolje da se drzimo tenisa. Necemo o Vekicevom privatnom zivotu i zenskom razmisljanju.

                            Comment


                            • Pravo da ti kažem ja ne znam šta da ti preporučim, čega tačno da se držiš, ne ide ti ništa baš dobro... osim u nekim nerezonskim prozivkama.

                              Kako sam danas posle mečeva ušla u prostoriju tako čujem Matsa pominje Novaka... nešto bitno reko?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X