Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa IPTV-em nista. Za ovo sa slobodnim kanalima, kontaktiracu TotalTV, posto ovo sto sam inicijalno trazio, ima kod njih. Osim ako iskopam neku izuzetnu ponudu a da ima SK.

    http://totaltv.tv/sr/Televizija/TV-K...-kanali-srbija

    Jedino sto ne znam da li bih od njih mogao da kupim opremu bez da uzimam bilo kakav paket. Kontam da moze, ali raspitacu se.

    Hvala na informacijama.
    Last edited by colke995; 04-09-17, 10:17.
    sigpic

    Comment


    • @colkee imao sam ja satelitsku antenu sa tim Nemackim kanalima, posle sam imao i one ostale kanale Eutelsat, DIGI i ostalo gledao dok nisu zakljucali pa sam presao na SBB. Jesu dobri programi bili, samo su manjkali sa sportskim kanalima, imali su samo 1-2 programa najvise.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Ja sam na tom DIGI-u kucao neke kodove koje sam nalazio na netu. Sjecam se da sam otkljucavao onaj njemacki Premier i gledao sve utakmice Bundeslige. Onda se to premjestilo na drugi satelit.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          @colkee imao sam ja satelitsku antenu sa tim Nemackim kanalima, posle sam imao i one ostale kanale Eutelsat, DIGI i ostalo gledao dok nisu zakljucali pa sam presao na SBB. Jesu dobri programi bili, samo su manjkali sa sportskim kanalima, imali su samo 1-2 programa najvise.
          Pokriva Sport1 (nekadasnji DSF) sasvim solidno. Seria A, Ligue 1, 2. Bundes (prva je valjda isla na ZDF), Argentinska prva i jos nekoliko prilicno zanimljivih sportova. Nedostaje mi tu NFL, NBA (ima ga na Sport1+ kog nema medju slobodnim), ali ono, vrsio bi posao koliko toliko.

          Meni su ti kanali najvise od znacaja zbog nemackog koji sam naucio bas preko tv-a. Samo poslednjih godina sve manje koristim nemacki, pa mi je bitno da odrzavam formu.
          Last edited by colke995; 04-09-17, 10:40.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Jax Teller View Post
            Onda se to premjestilo na drugi satelit.
            Nije se premjestio na drugi satelit nego pokrenuo kodiranje u Nagravision 3.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Davno je bilo, ni ne sjecam se vise.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Originally posted by colke995 View Post
                Ako ima upucenih, bilo bi super. Naime, posto SBB vise nemam (bio nakacen divlje, nesto tu prethodni stanar drndao, i meni racun nije stizao, pa sa digitalizacijom vise nemam tva), interesuje me gde i kako da nabavim satelitsku? S tim sto ne bih zeleo standardne srpske kanale i pakete, nego iskljucivo nemacke kanale. Ja sam nekada to kuci imao, ali ne znam gde u NSu to da nabavim i kome da se obratim.
                SBB net+android box+kodi i gledas sta hoces.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment




                • Za nas par skijasa i skijasicu.

                  Comment


                  • Meni je ogromna zelja da naucim da skijam, ali nikako...cak se shminka ponudio da nauci mene i Shardu, ali nas dve smo lenje da odemo do Sarajeva
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Ja iako ne skijam na planini sam bar jednom sedmično. Ako ništa odletim popijem kafu.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Sto manje straha, lakse ces nauciti da skijas. Zato deca najlakse uce, ne plasi se da padne (a naucis se i kako da padnes), i onda nema frke, padnu na dupe, smeju se i teraju dalje A stariji imaju strah od pada ili moguce povrede i ne mogu to da probiju i nista od skijanja, a ja kao manijak, apsolutno ne postoji nista lepse od skijanja

                        Comment


                        • Ma kad si dete sve je lakse da se nauci, em ne znas za strah, em ti je zemlja mnogo bliza sto se tice padova
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ma ko hoće da nauči, naučit će, prije 3-4 godine smo naučili lika iz Jordana sa 60 godina da skija, lik prije toga nikad nije ni vidio snijeg uživo

                            a skijali s njim na Bjelašnici na -26 stepeni

                            njemu 0 stepeni i -26 ista stvar hah
                            Last edited by shminka; 04-09-17, 12:23.

                            Comment


                            • evo mi ga i instruktor
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Shminka ti si instruktor skijanja ili ?

                                Comment

                                Working...
                                X