Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Seoski Terminator View Post
    Ja cu sledece godine, i to planiram da odem u 3 doline da skijam. A ako bude neko vikend skijanje na Kop-u, oticicu sigurno. Nemam para, potrosio da odem na more sa devojkom, jbg, papuce su papuce. [emoji3]
    Ja bas volim skijanje ali zadnjih par godina slabo idem, nadam se da cu ove godine izboksovati bar 7 dana negde.

    Tapatalk
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by srdjan_sl View Post
      Ja bas volim skijanje ali zadnjih par godina slabo idem, nadam se da cu ove godine izboksovati bar 7 dana negde.

      Tapatalk
      Ja sam fanatik sto se skijanja tice i na planini se najbolje i najlepse osecam. Ako nekim slucajem nisi isao van da skijas, imas ski manijake i ski bus, dve razlicitie organizacije al daju povoljno skijanje na Alpima. 350-400 e, prevoz, ski pass, smestaj i to 7-10 dana. Ja sam samo skijao u Less Orres-u u Francuskoj i u Italiji na njihovom olimpijskom skijalistu Sestriere (apsolutni raj za skijanje), a jos smo mi tu u aprilu skijali, nema nigde zive duse, cela planina tvoja.

      Comment


      • Ako ima upucenih, bilo bi super. Naime, posto SBB vise nemam (bio nakacen divlje, nesto tu prethodni stanar drndao, i meni racun nije stizao, pa sa digitalizacijom vise nemam tva), interesuje me gde i kako da nabavim satelitsku? S tim sto ne bih zeleo standardne srpske kanale i pakete, nego iskljucivo nemacke kanale. Ja sam nekada to kuci imao, ali ne znam gde u NSu to da nabavim i kome da se obratim.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
          Ja sam fanatik sto se skijanja tice i na planini se najbolje i najlepse osecam. Ako nekim slucajem nisi isao van da skijas, imas ski manijake i ski bus, dve razlicitie organizacije al daju povoljno skijanje na Alpima. 350-400 e, prevoz, ski pass, smestaj i to 7-10 dana. Ja sam samo skijao u Less Orres-u u Francuskoj i u Italiji na njihovom olimpijskom skijalistu Sestriere (apsolutni raj za skijanje), a jos smo mi tu u aprilu skijali, nema nigde zive duse, cela planina tvoja.
          Znam za njih ali nisam nikako isao. Od inostranih skijalista sam bio samo u Austriji, isao u posetu bratu pa iskoristio da odem par puta na skijanje.

          Tapatalk
          sigpic

          Comment


          • @colke mislis na besplatne inostrane kanale ili neke njihove pakete?

            Tapatalk
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by srdjan_sl View Post
              Idealno bi bilo kada bi se bar delimicno zakonom zastitile zivotinje i kada bi bilo kaznjivo maltretiranje istih. Mene strasno nervira i sto ljudi masovno svoje ljubimce izbaciju na ulicu posle odredjenog vremena, vecina ih uzme kao eto bilo bi lepo ili dete trazi kucu/macu pa onda kad se zasite mars na ulicu. Ja u autu imam uvek neku hranu za pse, tako kad god vidim neko jadnice na ulici stanem i nahranim ga, i tacno se sve vise prepoznajem u onoj paroli "pse i macke volim a ljude tolerisem".
              Ne izbacuju ih na ulicu samo kada ih se zasite, vec ne shvataju ljudi kakve su to obaveze, pogotovu psi... a jos ako su u stanu.. Misle nepromisljeni i ko zna kakvi sve ljudi ...kupili sebi ili deci plisanu igracku...Al ovde je sve moguce..pa i da izbacis samo surovo zivotinju negde...

              Sto se tice skijanja, najveci njegovi pobornici su ti ovde shminka i Seoski..a ja odmah za njima.
              I to je jedini razlog zasto podnosim zimu..ipak sam ja letnje dete

              tt sa A5 u inat Mi6
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                @colke mislis na besplatne inostrane kanale ili neke njihove pakete?

                Tapatalk
                Najbolja solucija bi mi bila za besplatne inostrane kanale. Da me kosta oprema i to je to. Kuci sam nekad imao ogromnu antenu i risiver i nekih 20-ak nemackih kanala. Pro Sieben, RTL II, RTL, Super RTL, DS:F (sada se zove Sport1 ja msm), ZDF, Kika, 9Live itd.

                Brckah malo po netu ali ne nadjoh konkretno nista.
                sigpic

                Comment


                • A to dijete ima 0% šanse da ne izraste u $upka !

                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Ja sam jedan od onih koji bi isto tako prokomentarisali uz koju jos jacu psovku.

                    Comment


                    • Originally posted by colke995 View Post
                      Najbolja solucija bi mi bila za besplatne inostrane kanale. Da me kosta oprema i to je to. Kuci sam nekad imao ogromnu antenu i risiver i nekih 20-ak nemackih kanala. Pro Sieben, RTL II, RTL, Super RTL, DS:F (sada se zove Sport1 ja msm), ZDF, Kika, 9Live itd.

                      Brckah malo po netu ali ne nadjoh konkretno nista.
                      Za te besplatne kanale je jednostavno, treba ti antena i dupli LNB da mozes uhvatiti i Astru i Hotbird posto je na njima vecina tih besplatnih kanala, pored toga treba ti resiver, dva konektora i kabl da povezes.
                      Samo ne znam koliko ti se isplati sve to raditi zbog tih kanala, posto nisam siguran u kvalitet sadrzaja na njima.

                      Tapatalk
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Ovakav
                        znamo kod koga cemo na slavu
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by srdjan_sl View Post
                          Za te besplatne kanale je jednostavno, treba ti antena i dupli LNB da mozes uhvatiti i Astru i Hotbird posto je na njima vecina tih besplatnih kanala, pored toga treba ti resiver, dva konektora i kabl da povezes.
                          Samo ne znam koliko ti se isplati sve to raditi zbog tih kanala, posto nisam siguran u kvalitet sadrzaja na njima.

                          Tapatalk
                          Godinama sam ih gledao i odrastao sam uz njih. Daleko vise pametnog sadrzaja od pinka, rtsa i ostalih nasih televizija. Bukvalno nista drugo sem sportkluba nisam gledao zadnje 3 godine i stvarno mi se ne daje 1400 dinara svaki mesec samo za SK. A posto niko ne nudi samo SK paket (ima za arenu ali je ona beskorisna), od kablovske nema leba. Da uzmem neki satelit sa slicnim kanalima, tj. paket neki, ista prica. Jeftinija pretplata mesecno, ali kosta oprema, pa me kroz godinu dana izadje skoro isto kao klasicna kablovska.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Ovakav
                            Vesela masina!

                            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              znamo kod koga cemo na slavu
                              Originally posted by Miletić View Post
                              Vesela masina!

                              Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока

                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • @colke Pogledaj da li ima neko za IPTV, najcesce se moze naci kod ljudi koji rade sa satelitskom opremom, ali da ne uzimas sve kanale nego samo sportske da ti napravi, ili po tvojoj volji neku listu da ti sastavi. Nisam siguran koliko bi bilo ali ne verujem da bi trebalo biti skuplje od 4-5 eura mesecno, posto sam vidjao za sve kanale da ima po nekih 7-8 eura.

                                Tapatalk
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X