Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako je, jer nema ko to da kaznjava, a negde i stoji mozda mrtvo slovo samo na papiru.... mislim to da se vlasnici ljubimaca moraju ponasati kako dolikuje i kako je svet vec odavno propisao. No, posto je sve kod nas nema veze, a i nema ko da sprovodi u delo i da ozivi ta mrtva slova... mucak, nista od kulture, kad ih vec nije vaspitao ko je trebao. Ni oni preko nisu bolji...ali su kazne drakonske..pa se nauce brzo kulturi.

    tt sa A5 u inat Mi6
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • https://www.facebook.com/ljubisabeli...4237861484107/

          Comment


          • Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Možda nije za ovu temu ali ću napisati: mene baš nervira kada vidim ljubitelje životinja kako svoje ljubimce šetaju i to je izuzetno lepo videti (taj detalj me ne nervira).
                Ono što nije lepo videti a odraz je prostakluka jeste da osim što izvode ljubimce da se prošetaju, izvode ih i da se pokake u parkovima i po zelenim površinama gde se obično i deca igraju.
                Takvo ponašanje vlasnika ljubimaca odražava jednu veliku nekulturu (da ne upotrebim težu reč) jer za kaku kućnog ljubimca postoji odgovornost vlasnika a postopji i kesa kojom treba kaku ukloniti...sve to se dešava u i oko centra BG na zelenim površinama a i trotoari nisu pošteđeni.
                I ne zaboravimo korpe... I glupavo objašnjavanje vlasnika "znate, neće, ne brinite..."

                Aki?
                Jes' to ti?
                Što si se promenio?
                Gre nestae Tramp?
                Last edited by Marija81; 28-08-17, 21:22.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Nerealan View Post
                  I posle ko je zaglupeo Djokovica, oko ishrane i ostalog...Odvratna zena meni, gori od nje samo otac i stric, ne zna se ko je gori od pomenutih. Majka njegova jedino sto vredi u toj porodici.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Trump je na odmoru, do kraja prelaznog najveci tajkun svih vremena, Enos Stanley Kroenke!
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Trump je na odmoru, do kraja prelaznog najveci tajkun svih vremena, Enos Stanley Kroenke!
                      Znaš li da sam 'ladno pomislila da imamo novog člana i još se pitam zašto ti je iskopirao potpis ?
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        I ne zaboravimo korpe... I glupavo objašnjavanje vlasnika "znate, neće, ne brinite..."

                        Aki?
                        Jes' to ti?
                        Što si se promenio?
                        Gre nestae Tramp?
                        Вала баш ћу лабрадору да стављам корпу

                        Comment


                        • Dobar je nas Kronke ljubitelj zivotinja i dobrog vina.....

                          Comment


                          • Originally posted by Победа View Post
                            Вала баш ћу лабрадору да стављам корпу
                            Jel pas? Jeste!

                            Korpa je propisana? U cemu je problem?

                            Imam dva nemacka ovcara i kada ih setam trudim se da obojica imaju korpu. Ok pojeli su vec nekoliko, ali opet Korpa mora. Kada ih setam bez korpe nema trika da budu dalje od 20cm od mene. I nikada pusteni na ulici. U parku. Kod mene u dvoristu 90% vremena.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Originally posted by Победа View Post
                              Вала баш ћу лабрадору да стављам корпу
                              Labradori su dobroćudni ali zakon je zakon.
                              A koliko znam zakon kaže da svaki pas u šetnji mora imati korpu...
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Ako se ne varam bilo je neko istrazivanje, gde su ne mogu da se setim tacno Labradori ili Zlatni retriveri najagresivnija vrsta psa na svetu. Ali isto tako vrsta koja se najlaske socializuje. Tipa 2 do 3 nedelje za potpunu socializaciju je potrebno. I vrsta koja valjda najlakse dostigne polnu zrelost, sto im olakasava taj ceo proces. Tako je neka prica bila
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X