Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ti se bas svega secas. Da je bilo dobro zezanje, bilo je.

    Sad se i insajder zna )) A dobro, mesec dana, nije puno za taj greh.

    Comment


    • Ovo jos malo pa kao Survivor, ko ce biti jedini preziveli?
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Ovo jos malo pa kao Survivor, ko ce biti jedini preziveli?
        Sto?


        Edit: Auuu sada vidim, nastavlja se serija.

        Comment


        • Ma jok, ne nastavlja se, samo su verovatno pricali kako i koliko da ga kazne za takav prestup, pa je potrajalo duze.

          Comment


          • Velika je neistina da je Vilserica insajder, nedokazano je decko sankcionisan na osnovu price rekla-kazala. Kada se jos uzme u obzir da je jedine postove na forumu koje je postavljao bilo tipovanje u h2h ligi, jasno se vidi cilj svega ovoga. Mandusicu, jos jednom razmisli, ovo je sraman nacin da uklanjas glave favorite u ligi
            Last edited by Lion; 22-08-17, 10:46.

            Comment


            • Zavarao me Wilsherica onim postom juce, pa sam ga totalno otpisao, nisam ocekivao da je on insajder. Valjda ce se smiriti sve ovo, ali i dalje se ocekuje povratak Trumpa.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Originally posted by Princoni View Post
                Velika je neistina da je Vilserica insajder, nedokazano je decko sankcionisan na osnovu price rekla kazala. Kada se jos uzme u obzir da je jedine postove na forumu koje je postavljao bilo tipovanje u h2h ligi, jasno se vidi cilj svega ovoga. Mandusicu, jos jednom razmisli, ovo je sraman nacin da uklanjas glave favorite u ligi
                Pa? Ima mod ovlašćenja, priznao kome je trebalo i dosta više.
                I ne pravi komešanje ovde bezveze. Smatraj da si opomenut iako ZNAM da se šališ.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nema smisla nastavljati h2h, bola lige banovano.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Olja ja mislim da je ovo bila sala, na princonijev nacin, jasno ti je sve u drugom delu recenice
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by Princoni View Post
                      Velika je neistina da je Vilserica insajder, nedokazano je decko sankcionisan na osnovu price rekla kazala. Kada se jos uzme u obzir da je jedine postove na forumu koje je postavljao bilo tipovanje u h2h ligi, jasno se vidi cilj svega ovoga. Mandusicu, jos jednom razmisli, ovo je sraman nacin da uklanjas glave favorite u ligi


                      Hahahaha, ono kad te Atalanta spasi promasujuci gol sa 20cm i zbog toga ne izgubis nego dobijes sa 1 razlike i mislis da si glavni favorit.

                      Ne znam koja su pravila u ovakvom slucaju, mozda ces ti moci da postavljas za obojicu ako stupis u kontakt, jer ne bi bilo fer prema vama. Igrao je juce haxball pa moze tamo da postavi ako hoce.

                      Comment


                      • Kakva seca knezova
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Jeste šala, koju gle zamislite ja razumem, ali neko neće. Dakle dosta o komentarisanju banova.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zero View Post
                            Nema smisla nastavljati h2h, bola lige banovano.
                            Suspendovati kolo, pa odigrati reprezentacije, mada doci ce do petka ja mislim vecina.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Srdacan pozdrav svim dobrim ljudima ovog foruma. Nakon 2 sedmice zatocenistva, vracam se, rehabilitovan. Hvala ljudima na podrsci.

                              Prije svega htio bih da naglasim da je moj ban bio potpuno opravdan, mozda cak i blag. Osobi koju sam doxovao, izvinjavam se, nije bilo potrebe da izbacim licne podatke, moja greska. Iako nisam znao da je kaznjivo, svejedno, potpuno zasluzena kazna.

                              Druga stvar, administracija je izgubila svaku kap svojeg kredibiliteta u posljednjih mjesec dana. Forum se nazalost u posljednje vrijeme pretvorio u Staljinov Sovjetski Savez u vrijeme Lavrentiy Beria-e koji je famozno jednom rekao Staljinu: "Pokazi mi covjeka i naci cu ti zlocin". U posljednje vrijeme banovi na forumu, iskljucujuci moj zadnji ban, su pretvoreni u klasicno prepucavanje izmedju administracije i pojedinih clanova. U jednom momentu sam i ja se nasao u istoj situaciji, prije par mjeseci.

                              Ono sto je tuzno jeste da su u 2017. godini ljudi banovani zbog sljedecih razloga

                              1. "Pravio si se pametan" - prepiska izmedju mene i administracije.
                              2. "Ne mozes mi govoriti sta da pisem" - prepiska izmedju bici-a i administracije
                              3. "Samo bahato" - prepiska izmedju Gangare i administracije

                              Sve ove tri prepiske su rezultirale banom.

                              Takodjer vidljiva je inkonzistentnost na odredjenim problemima, kao sto su vrijedjanje. Odredjena osoba moze meni da napise 9 derogatornih komentara i bude 'kao upozoren'. Vladan je za rijec 'placipicka' juce banovan. Zasto inkonzistentnost?

                              Spoiler
                              Originally posted by maliajnstajn View Post
                              1.

                              Originally posted by 61563 View Post
                              Ja lepo napisah samo za Zvezdu od rodjenja do danas pa do smrti,a ti ako od rodjenja navijas za MUFC svaka cast na karakteru,mada sumnjam da nisi navijao za FKCZ ili FKP,a onda izabrao neki popularno evro tim,kad je ovde krenulo los...toliko o karakteru

                              Evo jos jedan se pronasao u prici veciti student koga ne vole profesori ,a ima ekonomiju u malom prstu i zna je vise od svih

                              U mislima je Tramp..a u srcu zna da je Makron,onakvim kako ga sam vidi i opisuje

                              2.

                              Originally posted by 61563 View Post
                              Lepo je prastati..al nisam se zbog tebe vratio nego zbog forumasice sa nikom Em

                              A i to opet ne osporava cinjenice koje sam izneo...Makroni

                              @Pobeda Ja sam sve ovo napisao jer se povukla prica o karakteru i menjanju klubova,a tebi svaka cast ako volis isto i Zvedu i LFC onda si po ovima koji su zapoceli tu pricu pizda..procitaj stranu 2 unazad

                              E da zamolo da zaboravim zanekog ko drzi ekonomiju u malom prstu trebao si da zavrsis vec,a ne places na profesore ,koji te ne vole ikoje bi spustio al jbg malo se plasis...malo si i kukavica
                              3.


                              Originally posted by 61563 View Post
                              ajnstajn studira ekonomiju al na forumu sk...i deli predavanja o ispitima ,koje pao pre toga...na kraju kad vidi da nije to za njega, on ce da ode i "kupi" diplomu na nekom privatnom faksu

                              @pobeda onda smo se slozili to i ja kazem nego eto neki poceli da pametuju
                              4.

                              Originally posted by 61563 View Post
                              Ma ja cu pisati ,mada me nervira sto mogu sam sa sobom posto je niko ne prati,bio bih ko Crni Djordje za Lazio...mada ja danas sam ovde sutra u Banovcima

                              A student zbrisao izgleda poslusao pametan savet pa otisao da zagreje stolicu...
                              5.

                              Originally posted by 61563 View Post
                              Sprema ekspoze o Trampinju,njegov idol...smekerica koji je face jer menja zene,bogatas od rodjenja slicno Arapima koji se rode na nafti i ne misle vise ni o cemu,sem o bahcenju..
                              6.

                              Originally posted by 61563 View Post
                              A kako se zove poremecaj kad se lozis da si alfa muzjak koji menja zene i udara sakom o sto a u sebi znas da si kukavica koja ce da seni za prvom koja ga pogleda,kojoj ce da se podcini u svakom smislu...ajnstajn me podseca na one koji imaju S/M vezu u kojoj on uziva u ulozi M...
                              7.

                              Originally posted by 61563 View Post
                              I da se razumemo nemam ja nista protiv toga ili bilo cega drugog,nek se bicuju,ko koga i kad hoce...al brate nemoj da mi glumis nesto sto nema veze sa tobom i tvojom licnoscu...

                              Ako si napuderisani M nije problem sve ok al bez glume
                              8.

                              Originally posted by 61563 View Post
                              Mislim da si ti prvi poceo sa karakterizacijom licnosti

                              A naravno da sam ja zicer za banovce uvek nisam ko ajnstaj da se uvlacim gazdama uvek kad je gusto
                              9.

                              Originally posted by 61563 View Post
                              a sto se tice uvlacenje,cak i kad pokusa da se obracuna ispadne smesan.

                              Prvo krene da ih rusi,onda kad ne moze zadovolji se nekom novom temom koju otvori ispise nesto,obeca zastitu,a na kraju ispadne smesan

                              Ugase mu grupu,kazne mu saborce,koje ni ne pokusa da odbrani da bi sacuvao svoju guzu,a u znak protesta kaze da je zavrsio sa pisanjem ovde.

                              Posle 15 min vrati se da pise o Trampinju u mrskoj mu pricaonici,pozdrav...odo malo da ispratim tenis...ajnstajne lapo spavaj nadam se samo da nece neki kosmari tipa makron da te progone


                              Takodjer je blatantna laz da sam ja poceo ovo prepucavanje, ali njemu je dopusteno da pise na ovaj nacin.

                              Meni je iskreno zao sto se desio ovaj pokolj. Nije bilo potrebe za njim, ali situacija se pogorsala u posljednih 6 mjeseci.

                              Ja licno, nemam nista protiv administracije, ali neki postupci treba da se ovdje revidiraju. Neogranicena moc cenzure slobode govora je nedopustiva i potrebno je da se takva moc drzi odgovorno.

                              George Washington je to najbolje rekao:



                              Mene nikada pozicija na ovom forumu nije interesovala, a i nece me interesovati, ali u ovom trenutku kada se prica o nekim izborima administracije ili ostalim idejama pokusaja kontrole njihove neogranicene moci cenzure, jedina solucija je da se odredi panel od 3 ili 5 osoba koje nemaju nikakve moci na ovom forumu, odnosno ne mogu banovati nekoga ili obrisati postove. Taj panel bi imao zadatak analize svakog bana koji nije potpuno jasan i glasanjem vecine da se odluci da li je taj ban validan ili ne. Na taj nacin, administracija ce smanjiti broj tuzakanja i ove pokusaje pobune.

                              U vrijeme u kojem se tiranija pokusava uspostaviti, uvijek ce se desavati pobune. Za dobrobit foruma i mira na istom, potrebno je neke stvari promjeniti.

                              PS.

                              Tema koja ce biti vezana za ekonomiju, Trumpa i geopolitiku svijeta ce biti otvorena kada se pala braca vrate.

                              Podrska Rossu, Gangaricu, Vladanu i Wilsherici.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Povratak Akija

                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X