Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangarić View Post
    Ja imam Maltezera koji laje kao blesav al neće da ujede i Nemačkog ovčara koji ne laje deluje fino al hoće da ujede I kako sad to objasniti
    Maltezer našo štek s vinjakom, nema drugog objašnjenja.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      Nisu pitovi ludi. Nego ne mogu da sazre. Tj isto ponasanje im je sa 6m, 2godine ili 5 godina. Dok kod drugih pasa to nije slucaj.



      Veovala ili ne. Imam drugacicu koja ima retvrivera, i ne mozes da joj pridjes kada su zajedno. Pocepace sve u blizini. I komsija koji ima dobermana, na kome vrapci spavaju..

      Generalno nema pravila, moras da radis sa njima. I uopste vise nije bitno koja je rasa koliko agresivna, vec da korpa mora da se nosi.
      Da...apsolutno i iskljucivo je do gazde...ne do rase...kakve god narave bili.

      tt sa A5 u inat Mi6
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Misomor je zakon za te male smrdljivce,samo znaju da s.ru.

        Comment


        • Fobija od psa je u svakom smislu neosnovana i takvim ljudima je potrebna dosocijalizacija. Ne znam kod vas, u Bosni je propisano koja rasa mora imati korpu plus što možeš za većinu od veterinara dobiti potvrdu da pas nije agresivan i da ne mora nositi korpu.

          Dosta toga što ste naveli je prilično antropocentrično. Lijepo bi bilo čuti kako je potrebno obezbjediti više adekvatnih parkova za pse. Ili recimo kako treba uvesti kao zakonsku obavezu da se psu daje vakcina koja preventivno djeluje na najčešće bolesti našeg područja, ne samo onu koja se daje da bi se ljudi zaštitili.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Kako mogu sa telefona da uploadujem video, ovde na forum?
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Sve što hoda slobodno po gradu treba uhapsiti

              Comment


              • Ne moze biti neosnovana, evo ja imam poznanika rot ga ujeo bukvalno za usta dok je bio dječak. Momak kad vidi psa prelazi cestu, logično da ga je hastra.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Nije bas da nije do rase, postoje nestabilne rase za koje ne znas kad ce samo da im klikne nesto.

                  Kod mene u ulici komsija ima americku akitu, krajnje je odgovoran vlasnik, uvek je imao opasnije pse i setao ga je, zastao da poprica sa drugim komsijom i aktia samo skocila na ovog i napala ga.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Jel tacno da pas posle 7-8 god provedenih kod gazde da poprimi njegove osobine

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Mislim na pitbula.BTW još čekam odgovor na prethodno...
                      Какве везе има питбул? Рекао сам да се мој (лабрадор) понаша исто као када је имао 2 месеца. Идентичан образац понашања, само у доста мањој мери због старости и енергије коју више нема у тим количинама.

                      Originally posted by Marija81 View Post
                      Znači ako ti se ne sviđa neki zakon - prosto je rešenje- samo ga prekrši...
                      To kakvi običaji i navike važe u tvom kraju je nebitno, ako te nahvata komunalac plaćaš kaznu...
                      Ali ovde možeš i da se izvučeš jer jure babe za bus-plus...a da si na zapadu - teško faco...
                      Не желим да водим расправу на овакав начин тако да ти нећу ни дати одговор.

                      Comment


                      • Originally posted by ledeni 80 View Post
                        Jel tacno da pas posle 7-8 god provedenih kod gazde da poprimi njegove osobine
                        Ja bi onda imao pse vinjaklije
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by ledeni 80 View Post
                          Jel tacno da pas posle 7-8 god provedenih kod gazde da poprimi njegove osobine
                          vestizakuceimace185.jpg
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                            Ja bi onda imao pse vinjaklije
                            Pa nikad se ne zna alkosu stari

                            Comment


                            • Salio sam se u prethodnom postu ali mi je muka od pasijih govana po gradu ne mogu ulicom setat niko nece da ponese rukavice i kesu da pokupi za njima a sve vodaju nekakva telad i medjede od pasa,svaki ima po sto kila oa kad se istovare treba lopatom skupljat.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                                Misomor je zakon za te male smrdljivce,samo znaju da s.ru.
                                Reci da se zezaš, molim te

                                Originally posted by Ves View Post
                                Fobija od psa je u svakom smislu neosnovana i takvim ljudima je potrebna dosocijalizacija. Ne znam kod vas, u Bosni je propisano koja rasa mora imati korpu plus što možeš za većinu od veterinara dobiti potvrdu da pas nije agresivan i da ne mora nositi korpu.

                                Dosta toga što ste naveli je prilično antropocentrično. Lijepo bi bilo čuti kako je potrebno obezbjediti više adekvatnih parkova za pse. Ili recimo kako treba uvesti kao zakonsku obavezu da se psu daje vakcina koja preventivno djeluje na najčešće bolesti našeg područja, ne samo onu koja se daje da bi se ljudi zaštitili.
                                Većim delom se slažem sa ovim.
                                Ne slažem se samo u delu gde kažeš da je strah neosnovan...
                                Ako je neko imao loše iskustvo ( a znam nekog takvog) koga su ujeli vlasnički psi razumljivoje da bude nepoverljiv prema psima generalno i strah ima osnova.
                                Pa npr. veliki RF se plaši pasa
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X