Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znači kada ideš u Grčku na more da ti se prolaz kroz Makedoniju/Bugasku zabrani jer jer si u prvremenoj migraciji/prolasku?
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Znači kada ideš u Grčku na more da ti se prolaz kroz Makedoniju/Bugasku zabrani jer jer si u prvremenoj migraciji/prolasku?
      Koliko pogresno, ccc.

      Jel ti imas pasos, pare, posao i kucu nazad u svojoj drzavi?

      Jel se ti namjeravas preseliti u ove drzave?

      Fazon je da imigranti dodju i nakace se na socijalnu pomoc. Eliminisi socijalnu pomoc i slobodna imigracija ce biti svugdje. Elis Island je po tome poznat bio u vrijeme razvoja Amerike. Nije bilo socijalne pomoci i ljudi su dolazili da rade, a ne da se nakace na sisu drzave.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Uhvatio sam se za to , jer je to bio primer jbg.

        Ispada da kod nas nema dovoljno ludaka koji ce iz cista mira da te ubije, siluje itd. jer mu je "kliknulo". A toliko primera u svetu da i druga strana ima ludaka(Brejvik, napad u dzamiji, Sarlotsvil ovo ono). Poenta svuda ima ludaka, da veliko leglo je na bliskom istoku, jer je tu ID i ostale teror org., koje su pozvale trecinu ludaka(svi ludaci koji se kao pozivaju na Islam a veze sa normalnom religijom nemaju se tu okupljaju). Dok su kod drugih vise rastrkani, (napadi na koledze, ETA nekada, cisti primeri terorizma, samo "ne rade" ni za koga). Nikad ne znas kad ce budali da klikne, a ima ih svuda.

        Zavrsavam ovim komentarom moj udeo u ovome. Umorio sam se.
        Last edited by colchonero; 22-08-17, 23:34.

        Comment


        • Originally posted by madrid View Post
          Ispada da kod nas nema dovoljno ludaka koji ce iz cista mira da te ubije, siluje itd. jer mu je "kliknulo". A toliko primera u svetu da i druga strana ima ludaka(Brejvik, napad u dzamiji, Sarlotsvil ovo ono). Poenta svuda ima ludaka, da veliko leglo je na bliskom istoku, jer je tu ID i ostale teror org., koje su pozvale trecinu ludaka(svi muslimanski ludaci se tu okupljaju). Dok su kod drugih vise rastrkani, (napadi na koledze, ETA nekada). Nikad ne znas kad ce budali da klikne, a ima ih svuda.

          Zavrsavam ovim komentarom moj udeo u ovome. Umorio sam se.
          И даље ниси навео ниједан аргумент зашто би требало примити мигранте.

          Феноменално, имамо већ лудаке, дај још

          Comment


          • Nije nego si ti zatvoren i ne zelis da procitas. U Srbiji da ima ludaka, ima mnogo vise normalnih, kod migranata da ima ludaka, isto vise normalnih. Svaki narod je emigrirao u teskim situacijama, i da u svakoj od tih emigracija je bilo ludaka, kao i vise normalnih.

            Ja uopste nisam pro migracije, jednostavno ne zanima me. Samo sam pisao o generalizaciji, kao sto su ti sugerisali jos neki clanovi, i nista drugo.
            Last edited by colchonero; 22-08-17, 23:23.

            Comment


            • Originally posted by Jax Teller View Post
              Čekaj malo, jesul ove bombone metafora ili šifra za ono što ja mislim? Polako omladino.
              Sta polako? Daj sve
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Originally posted by madrid View Post
                Nije nego si ti zatvoren i ne zelis da procitas. U Srbiji da ima ludaka, ima mnogo vise normalnih, kod migranata da ima ludaka, isto vise normalnih. Svaki narod je emigrirao u teskim situacijama, i da u svakoj od tih emigracija je bilo ludaka, kao i vise normalnih.
                Ок, ја сам затворен. Превише Берни Сендерса у теби.

                Него, не знам која је сигурнија земља тренутно, Француска или Мађарска. Или рецимо Немачка или Мађарска.

                Originally posted by Jax Teller View Post
                Čekaj malo, jesul ove bombone metafora ili šifra za ono što ja mislim? Polako omladino.
                Шта ти мислиш

                Comment


                • Na granici sam da vam zovem miliciju, nema dilanja bombona u ovom finom naselju.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Originally posted by madrid View Post
                    Ispada da kod nas nema dovoljno ludaka koji ce iz cista mira da te ubije, siluje itd. jer mu je "kliknulo". A toliko primera u svetu da i druga strana ima ludaka(Brejvik, napad u dzamiji, Sarlotsvil ovo ono). Poenta svuda ima ludaka, da veliko leglo je na bliskom istoku, jer je tu ID i ostale teror org., koje su pozvale trecinu ludaka(svi muslimanski ludaci se tu okupljaju). Dok su kod drugih vise rastrkani, (napadi na koledze, ETA nekada). Nikad ne znas kad ce budali da klikne, a ima ih svuda.

                    Zavrsavam ovim komentarom moj udeo u ovome. Umorio sam se.
                    Ovo je teška uvreda, samo da znaš. Mislim, vjerujem da ti nije namjera, ali bez obzira.

                    Ne postoje muslimanski ludaci, muslimanski teroristi, niti islamska država. Izbor je pojedinih devijantnih grupa da se poistovjećuju sa religijom koja u svojoj osnovi podstiče toleranciju i suživot, pa čak i razlike. Ne treba olako prihvatati medijsko brendiranje mržnje. Terorizam je nus pojava društava sa dominatno muslimanskim stanovništvom, ali sa islamom nema nikakvu poveznicu, kao što je pedofilija nus pojava hrišćanstva a sa dogmama te religije se ničim ne može povezati.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Jax ce biti prvi clan administracije kojeg cu otvoreno da potkupim
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Cvece je ukras baste, leptir je ukras cveta

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Nije znao progovorit, a picka nije smio ici da udari karatker Shapiru.........
                          Aki....
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Ves View Post
                            Ovo je teška uvreda, samo da znaš. Mislim, vjerujem da ti nije namjera, ali bez obzira.

                            Ne postoje muslimanski ludaci, muslimanski teroristi, niti islamska država. Izbor je pojedinih devijantnih grupa da se poistovjećuju sa religijom koja u svojoj osnovi podstiče toleranciju i suživot, pa čak i razlike. Ne treba olako prihvatati medijsko brendiranje mržnje. Terorizam je nus pojava društava sa dominatno muslimanskim stanovništvom, ali sa islamom nema nikakvu poveznicu, kao što je pedofilija nus pojava hrišćanstva a sa dogmama te religije se ničim ne može povezati.
                            Odlicna nus pojava, terorizam i pedofilija.

                            Nego de nam reci, zbog cega se biju Izrael i Palestina, i ko je tu uzurpator?
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Drago mi je da si spomenuo to. Evo oficijalnih podataka

                              List of countries by intentional homicide rate

                              Broj nasilnih smrti na 100 000 ljudi (da i terorizam je nasilna smrt)

                              Madjarska 1.48
                              Francuska 1.58 (neznatna razlika)
                              Nemacka 0.85 (duplo manje)
                              Litvanija 5.98 (ne znam bas mnogo migranata)
                              USA 4.88

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Jax ce biti prvi clan administracije kojeg cu otvoreno da potkupim
                                Završeno ti je ono, ne sikiraj se ;)
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X