Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Njlepši grad na svetu
    To je dobar humor..

    Comment


    • Kako ces izbaciti nove, ako vec ne znas koji su pokvareni unutar tvog bureta, a dolazi ti jos vise pokvarenih, a o njima tek ne znas?


      Nemoj se madridistice igrat ove igrice sa mnom, Pobjeda je dobro postavio, nema ti spasa
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by madrid View Post
        Mogu, naravno.

        Zamisli da zivim u buretu bombona(to bi bilo lepo) i jedem svaki dan te bombone, i poneka je otrovna. Sad mi neko ubaci jos jednu kesicu, sa jos par otrovnih u njoj. Koju god otrovnu da probam,zavrsio sam nebitno da li je iz kesice ili je vec bila u buretu. Lepo ja bih sve te otrovne poizbacao(metafore za Akijeve kriminalce u zatvore) i trudio se da ih imam sto manje iako se uvek po koja stvori.
        Покушаваш да изједначиш домаћи криминал и инциденте с потенцијалним терористичким нападима. Не иде то тако

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Njlepši grad na svetu
          Eh sad, svakome je svoje selo najmilije nema lepše zemlje od Srbije

          Comment


          • Aleksoni, za tebe je Obrenovac selo?!

            Maro, ban!!!!
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Kako ces izbaciti nove, ako vec ne znas koji su pokvareni unutar tvog bureta, a dolazi ti jos vise pokvarenih, a o njima tek ne znas?


              Nemoj se madridistice igrat ove igrice sa mnom, Pobjeda je dobro postavio, nema ti spasa
              Kako cu izbaciti si ti odgovorio i ja se potpuno slozio. Dokazane domace kriminalce, u zatvor, kriminalce migrante deportacija zauvek, i tamo da im se sudi, ili isto ovde u zatvor, pa onda deportacija.

              Comment


              • Mara ima vrata jel da nema morala bi da ulazi kroz prozor, kakva su to pitanja akiša?

                I dobar ti je onaj deseterac od jutros.[emoji16]

                Comment


                • Originally posted by madrid View Post
                  Kako cu izbaciti si ti odgovorio i ja se potpuno slozio. Dokazane domace kriminalce, u zatvor, kriminalce migrante deportacija zauvek, i tamo da im se sudi, ili isto ovde u zatvor, pa onda deportacija.
                  Како ћеш препознати који је мигрант потенцијални терориста?

                  Дође у земљу, изнајми комби и залети се у људе. Како си то могао да спречиш?

                  Comment


                  • Originally posted by madrid View Post
                    Kako cu izbaciti si ti odgovorio i ja se potpuno slozio. Dokazane domace kriminalce, u zatvor, kriminalce migrante deportacija zauvek, i tamo da im se sudi, ili isto ovde u zatvor, pa onda deportacija.
                    Kad imigrantu das green card, on te moze zadrzavat na sudu do mile volje po 10 godina, nista mu ne mozes. To su izbjeglice. Oni imaju ustavna prava.

                    Ilegalni imigranti, nemaju nikakva ustavna prava, jer su ilegalno usli u drzavu.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by Победа View Post
                      Ако имаш кесицу где имаш 50 бомбона, од тога 5 имају отров који убија. Да ли би јела бомбоне из те кесице и ризиковати да умреш?

                      Исто је и са избеглицама.
                      Da se kad zaljubiš u jednu od bombona il negdje stekneš prijatelja bombonu il da si bar kao ja imao prilike raditi sa bombonama koje je zadesila sudbina kakvu ne možeš ni da zamisliš, siguran sam da bi isčeznuo taj diskriminatorski stav izazvan strahom kod tebe i da bi osjetio prije svega empatiju prema bombonama jer smo i sami unakaženi od strane zemalja poput te o čijem ste maskoti - predsjedniku otvorili diskusiju, ali i spoznaju koliko otrova ima kod bombona domaće proizvodnje i kako te uvežene bombone treba zaštiti prije svega, jer smo, ja volim vjerovati, mi takva vrsta bombona, bar ono iznutra kad sišeš sišeš pa dođeš do glavnog dijela.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Aleksoni, za tebe je Obrenovac selo?!

                        Maro, ban!!!!
                        Nemam ovlašćenja inače na mesec dana minimum - kakvo je to vređanje molim vas lepo?

                        Originally posted by goku View Post
                        Mara ima vrata jel da nema morala bi da ulazi kroz prozor, kakva su to pitanja akiša?

                        I dobar ti je onaj deseterac od jutros.[emoji16]
                        A prozori visoki
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Покушаваш да изједначиш домаћи криминал и инциденте с потенцијалним терористичким нападима. Не иде то тако

                          Nista ja nepokusavam da izjednacim, odgovorio sam na pitanje. Pokusavam da izjednacim stvari za isti prekrsaj. Naravno da se kradja proizvoda u prodavnici i ubistvo ne tretiraju isto. Sad menjas i prelazis na terorizam. Do sad je bila tema silovatelji, i ja sam rekao da nema razlike izmedju domacih i stranih silovatelja. Isto kao sto bih rekao da nema razlike izmedju domacih i stranih obijaca kola, kao i terorista. Nikako ne bih mesao razlicite prekrsaje i stavljao u isti kos.

                          Ne mogu vise ovako pismeno da objasnjavam svoje misljenje, crkao sam. To mora recima i gestikulacijama da se docara, da se objasni na sta mislis, ovako tumaci ko kako hoce i ide u nedogled.

                          Comment


                          • Čekaj malo, jesul ove bombone metafora ili šifra za ono što ja mislim? Polako omladino.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Originally posted by Ves View Post
                              Da se kad zaljubiš u jednu od bombona il negdje stekneš prijatelja bombonu il da si bar kao ja imao prilike raditi sa bombonama koje je zadesila sudbina kakvu ne možeš ni da zamisliš, siguran sam da bi isčeznuo taj diskriminatorski stav izazvan strahom kod tebe i da bi osjetio prije svega empatiju prema bombonama jer smo i sami unakaženi od strane zemalja poput te o čijem ste maskoti - predsjedniku otvorili diskusiju, ali i spoznaju koliko otrova ima kod bombona domaće proizvodnje i kako te uvežene bombone treba zaštiti prije svega, jer smo, ja volim vjerovati, mi takva vrsta bombona, bar ono iznutra kad sišeš sišeš pa dođeš do glavnog dijela.
                              Idi burazeru u Afganistan, ozeni se.

                              Kad napises maskoti predsjedniku, ja ocekujem da se podupre taj stav.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Ves View Post
                                Da se kad zaljubiš u jednu od bombona il negdje stekneš prijatelja bombonu il da si bar kao ja imao prilike raditi sa bombonama koje je zadesila sudbina kakvu ne možeš ni da zamisliš, siguran sam da bi isčeznuo taj diskriminatorski stav izazvan strahom kod tebe i da bi osjetio prije svega empatiju prema bombonama jer smo i sami unakaženi od strane zemalja poput te o čijem ste maskoti - predsjedniku otvorili diskusiju, ali i spoznaju koliko otrova ima kod bombona domaće proizvodnje i kako te uvežene bombone treba zaštiti prije svega, jer smo, ja volim vjerovati, mi takva vrsta bombona, bar ono iznutra kad sišeš sišeš pa dođeš do glavnog dijela.
                                Циљ државе је да заштити своје грађане. Да обезбеди сигурност истима. Немам ништа ја против легалних миграната који су детаљно проверени.

                                Као што сам рекао, избеглице које виђам по Београду су 90% и више ратно способни мушкарци. Нема жена, нема деце.

                                Originally posted by madrid View Post
                                Nista ja nepokusavam da izjednacim, odgovorio sam na pitanje. Pokusavam da izjednacim stvari za isti prekrsaj. Naravno da se kradja proizvoda u prodavnici i ubistvo ne tretiraju isto. Sad menjas i prelazis na terorizam. Do sad je bila tema silovatelji, i ja sam rekao da nema razlike izmedju domacih i stranih silovatelja. Isto kao sto bih rekao da nema razlike izmedju domacih i stranih obijaca kola, kao i terorista. Nikako ne bih mesao razlicite prekrsaje i stavljao u isti kos.

                                Ne mogu vise ovako pismeno da objasnjavam svoje misljenje, crkao sam. To mora recima i gestikulacijama da se docara, da se objasni na sta mislis, ovako tumaci ko kako hoce i ide u nedogled.
                                Главна и основна претња од миграната су терористички напади. Они се често не могу предвидети.

                                Силоватеље и ове што праве хаос можеш да решиш, навео сам то као пример ти си се само за то ухватио.
                                Last edited by Победа; 22-08-17, 23:11.

                                Comment

                                Working...
                                X