Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zao mi je fanatici pravde i pravicnosti, pregovori su propali, Aki ostaje u Banovcima do daljnjeg .

    Sve sam pokusao, cak sam i predstavio Akija kao zrtvu vrsnjackog nasilja koji je kao klinac bio maltretiran od strane svojih vrsnjaka zbog svoje strasti koju je osecao prema citanju knjiga. Da bi ga to drustvo prihvatilo, nije imao drugog izbora nego da krene da psuje kao kocijas jer je to bilo kul medju tadasnjim klincima, ali se Aki svoje pasije prema knjigama nikada nije odrekao

    Bojana nije imala razumevanja za traumaticno detinjstvo naseg dragog Akija, nije razumela da on samo kada psuje oseca se prihvacenim od strane drugih ljudi zbog trauma iz detinjstva i odbacila ga je umesto da mu pruzi ruku i poruci mu da nije sam i da ce ovaj forum uvek biti tu za njega.

    Nema nam druge mogucnosti, moracemo kidnapovati Paka Alkasera i traziti kompenzaciju za Akija :cf

    Comment


    • A stvarno je jeziv osećaj, nema gore prirodne nepogode po meni. U zavisnosti od dubine i koliko si blizu epicentru možeš i da čuješ neke nenormalno jezive zvuke. Ono u Kraljevu kad je bilo, ja sam imao utisak da se zgrada ljulja kao da skoro dolazi do asfalta s jedne na drugu stranu, a na trećem sam spratu, mogu da zamislim kako je ovima koji su više, ili bliže..

      Comment


      • Gori vulkan, gore kad te poklopi dzinovski talas, mada ne bih se ja ni sa zemljotresom zajebavao
        sigpic

        Comment


        • Bitno je osim jacine naravno i na kojoj dubini u odnosu na povrsinu pocne, a gde se zavrsi.
          Sto je dublje, to bolje, uj posledice su blaze. Tako da imamo dosta zemljotresa priblizno iste jacine sa drasticno razlicitim stepenom razaranja. Tu znatnog udela ima i tacka epicentra.
          Secam se onog iz 98 koji je spicio Mionicu (mesto nedaleko od Valjeva), a i kod nas se prilicno osetio. Mislim da je bio preko 6 ali se cepanje odvijalo duboko, pa nije bilo zrtava i ako su ostecenja u infrastrukturi bila ogromna.
          Last edited by Sandugp; 25-04-17, 01:09.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Gori vulkan, gore kad te poklopi dzinovski talas, mada ne bih se ja ni sa zemljotresom zajebavao
            Od njih možeš pobeći, ko te tera da se maješ oko vulkana
            Ajde neki nepredvidivi tsunami može da uđe u tu priču, ali opet radije bih se s vodom borio nego da krene sve da se ruši oko mene.

            Comment


            • Nema od vode spasa papinjo, voda uvijek nadje put a vulkan mi je nekako najgori, mada i najmanja je opasnost od njega jer ih nema kod nas

              "Sto dublje to bolje"

              Dusan, 25. aprila 2017.
              sigpic

              Comment


              • Vratite Akija da vam kaže koja je prirodna nepogoda najgora.

                Preživio je fiksnog, zar će ga psovke ubiti.

                Aki izdrži!

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Nema od vode spasa papinjo, voda uvijek nadje put a vulkan mi je nekako najgori, mada i najmanja je opasnost od njega jer ih nema kod nas
                  A i on te ne može nikako iznenaditi svejedno, uvek se zna ako će uslediti neka erupcija, ne mogu nam vulkani ništa, budi realan
                  Za vodu bi mi bilo jednako jezivo samo ako si negde u zatvorenom i krene da se puni prostorija vodom. Inače ovako bih ipak radije da me zvekne talas na otvorenom, ali možda sam to samo ja

                  Comment


                  • Nema gore od zemljotresa, pogotovo zbog tog faktora iznenađenja. Može da te strefi na spavanju, na šolji ma gde god. Za vodu bar znaš da dolazi i imaš nekog vremena da se pripremiš kako znaš, a ovo te samo pogodi. Bar ja tako gledam.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Ma sve je to isto... jednako moze da ti upropasti zivot, tj. ako prezivis takvu katastrofu. I ona klizista su jbna. Bukvalno te zemlja proguta

                      Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

                      Comment


                      • I onda ja gledam naše ljude grade kuće mesecima i godinama sa 300 temelja, milijarde cigli da to bude stabilno, potroše boga oca (neki odrade tipa samo prizemlje, iako su digli u vis za dva sprata), umesto lepo montažna kuće, ključ u ruke za mesec dva 30-40000 100m2 i miran si.


                        Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                        Comment


                        • Montazne kuce su prava stvar. I ako ti je odnese djavo, makar je nisi gradio sto godina i makar te nije kostala zivaca i para kao one nase betonjerke.



                          Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Nema gore od zemljotresa, pogotovo zbog tog faktora iznenađenja. Može da te strefi na spavanju, na šolji ma gde god. Za vodu bar znaš da dolazi i imaš nekog vremena da se pripremiš kako znaš, a ovo te samo pogodi. Bar ja tako gledam.
                            Ja sam ladno taj zemljotres iz 98 od preko 6 stepeni rihterove skale prespavao. Probudili me kada je sve proslo.
                            A ima zanimljiva prica sa drugarom koji spava sa sestrom u sobi i on spava i oseca da se krevet cima. E sada zna da kada hrce, sestra mu malo procima krevet da prestane.
                            I onda krece scena:
                            trrrrr! (krevet se cima) - Tanja nemoj!
                            posle nekoliko sekundi
                            trrrrrrrrrr! - Tanja nemoj!
                            nakon jos nekoliko trenutaka
                            TRARRRRRRRAAARRRRRRRRRRRRR - Tanja, koji ti je kurac!?
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Ja sam u Makedoniji bio jednom kad je spičio neki malo jači,klinac sam bio i što kaže Šandu prespavao sam.Sećam se svi se uspaničili i još izašli ispred tojest između zgrada i gledaju
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Powerslave View Post
                                Montazne kuce su prava stvar. I ako ti je odnese djavo, makar je nisi gradio sto godina i makar te nije kostala zivaca i para kao one nase betonjerke.



                                Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk
                                Ma nema hoće Srbin znaš da bude baja da se to priča.

                                Ja sad pikiram neki plac da vidim šta kako i neku od 100 kvadrata da se digne. Drug mi je inženjer arhitekture odradice mi sve očas posla [emoji4]


                                Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                                Comment

                                Working...
                                X