Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jax Teller View Post
    Već je bilo indirektnih pokušaja, ali nije Pobeda u pitanju. Drži oči širom otvorene.

    @bice od sad su cekicari zaštićeni ko bijeli medvjedi, nemoj da brineš
    Пази се, Принцоновић ће покушати да ти отме функцију. Већ је почео да тражи мој бан како би касније искористио то што си бановао недужног члана да преузме власт

    Прелистај пар постова, видећеш Принцоновића како је незадовољан твојим избором и захтева да Горан добије функцију
    Last edited by Победа; 23-08-17, 02:25.

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      Pusti ti poznanstva moja

      Gde pise da su ozenjeni muskarci ozbiljni muskarci? Pa vidi Sandua i Ganga?! Ne zna se koji je gori . Ne znam da li je neko od "dodjosa" Bogi ili Kronos ista prica


      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Na vasu temu odlicna stvar za slusanje.
        Ima prvi komentar gde su napisane sve teme, i vremenski tajmlajn.
        4ti ce vas iznenaditi i uplasiti, jer se radi to na drzavnom nivou u svim zemljama.
        Pritom vrlo dva kredibilna lika pricaju o tome.



        Za metaforu sa bombonama imam samo jedan odgovor, nije moj ali ga potpisujem :



        Nisam ljubitelj ovakvih naslova, al sta ces, vole ljudi.
        Last edited by Seoski Terminator; 23-08-17, 08:07.

        Comment


        • sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment




          • Ово се мора погледати

            Comment




            • Ma ovo je bolje, ja placem
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post


                Ma ovo je bolje, ja placem
                Da li znaš za anegdotu od pre nekoliko godinu koju je ispričao Ivica Dačić( u vezi sastanka sa Trampom i njegovog poklona)?
                Kako komentarišeš prošlogodišnji izbor za predsednika SAD koji se bio sveo na biranje između Donalda i Hilari?

                Comment


                • Ok, ako mora o Trampu bar da ne idemo u proslost evo jednog videa. Breitbart je definitivno spreman da se okrene protiv Trampa. Neki lik ih je istrolovao i video sta misle.


                  Comment


                  • Banon i Trump dijele slicnu sliku svijeta. Nema tu previse razlike.

                    Samo ako Steve otvoreno krene protiv Trumpa, ovaj ce ga unistiti, jer je nezaustavljiv, a kad je u pitanju pamet, tu su negdje.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Banon i Trump dijele slicnu sliku svijeta. Nema tu previse razlike.

                      Samo ako Steve otvoreno krene protiv Trumpa, ovaj ce ga unistiti, jer je nezaustavljiv, a kad je u pitanju pamet, tu su negdje.
                      Чекај, ко ће кога уништити?

                      Comment


                      • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                        Za metaforu sa bombonama imam samo jedan odgovor, nije moj ali ga potpisujem :



                        Nisam ljubitelj ovakvih naslova, al sta ces, vole ljudi.
                        Стани стани, сада ће Мадридиста да ти објасни да нису они сви исти и да имаш лудака свуда

                        Comment


                        • Da, ali ako si odgledao ceo snimak, vidi se da ti njegovi sa Breitbart hoce da izbace Ivanku i Dzereda, a Donald ne verujem da ce dati na kcerku.
                          Last edited by colchonero; 23-08-17, 12:21.

                          Comment


                          • Trump Banona.

                            Ja Ivanku obozavam, to je jedna od rijetkih zena koju bi ja ozenio, ali mislim da ona nema mjesta u B. Kuci.

                            Onaj napad u Siriji, protiv kojeg sam bio, ali razumijem zasto se u odredjenom trenutku desio i na kraju je ispao dobar, desio se jer je Ivanka cmizdrila oko namjestenih slika djece koja su se podavila od sarina.

                            Ako ce plakat i tako ubjedjivat oca, nek odjebe nazad u NYC i gradi brend.

                            Takodjer je bila za Paris Accord. Za taj deal su samo maloumnici bili.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Comment


                              • Originally posted by Победа View Post
                                Стани стани, сада ће Мадридиста да ти објасни да нису они сви исти и да имаш лудака свуда
                                Ja sam generalno liberalan lik, i ja sam na pocetku bio da se prime, dok naravno informacije nisu pocele da cure, onda sam tek skapirao o cemu se radi i prema tome promenio misljenje. Mnogo vise imas na prvom snimku, mnogo vise informacija i neki slucajevi gde su dopustili masovno silovanje i da trguju ljudima (muslimanske bande), ljudi su se bunili, policija je godinama kulirala i nije nista radila zarad straha da ne ispadnu rasisti. Drzava je znala i nista nije uradila, imas jos detalja tamo koje Douglas objasnjava i toliko su jezivi da svakom coveku je tesko da poveruje da je to 100% realno, a poprilicno nerealno zvuci sta su ljudi dopustili sebi.

                                Zanimljivo je da smo mi zgranuti sa silnim ovim dogadjajima kod nas gde su muzevi ubijali svoje zene i cak svoju decu u skorijim vestima, a da ovi ljudi odakle dolaze (a ogroman deo, cak najveci nije ni iz Sirije kojima stvarno treba pomoc jer je tamo apsolutni pakao na zemlji), donose kulturu i veru gde mi ispadamo svajcarci. Ispostavilo se na kraju da "moderni" muslimani cute i lazu i dalje i brane religiju kako je religija mira, pa su onda ljudi i njih stavili u isti kos.

                                Primer jedan, u Nemackoj je zena otvorila mesto za ljude islamske vere da se mole, muskarci i zene zajedno, nema dres kod, apsolutno moderan nacin i miran, istog trenutka je stiglo previse pretnji smrcu.

                                Comment

                                Working...
                                X