Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci i tebe da nije bilo da iskopas pravilo mi ne bi znali da postoji

    Comment


    • Dal ste ljudi realni -.- ?
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Zbog cega je uvazeni gospodin Rossonero dobio ovaj ban sad, zeleo bih da dobijem objasnjenje posto nisam bio na forumu

        Comment


        • Sad sam poslao pm administraciji živo me interesuje...
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Na kraju ispade da teniski pdf nije najgori.

            Comment


            • Gagice gugutkice ne znas zbog cega je banovan? Zbog tebe je banovan, a bice jos neki, nadam se da si zadovoljio svoj ego i nastavi samo da kukumaces, places i navlacis ljude da se zauzimaju za tebe i da najebu, jer ti si najveca zena ovog foruma(opet vrijedjam zene), jer kao sto vidis dodje admin pa oni koji su problem po tebi dobijaju jos jace funkcije, bice jos cistki jer je dan tek poceo, ali jedno znaj, kriv si ti. I za cijelu onu halabuku, sto si navukao Rossa da bije tvoje bitke, sto je otkriveno ko ti je insajder i sto si postovao ss iz zabranjenog dijela foruma. Ali jbg stari ne mozes da se smiris, ne moze ego da ti podnese sto je Ves dobio titulu, a ne ti, ides za ljudiam i prozivas ih dan i noc, s kojim pravom mislis da to mozes? Zato sto ces posle da napises da je to drugarski. Ali barem si izdejstvovao da Ves ne bude moderator vise. Bice super moderator kako je krenulo

              Samo na kraju dana ti posaljes nekoliko likova u neki tvoj suludi rat, oni najebu ni krivi ni duzni, a ti onda kazes drugarski je sve to he he he ha ha ha hih hi hi
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Gagice gugutkice ne znas zbog cega je banovan? Zbog tebe je banovan, a bice jos neki, nadam se da si zadovoljio svoj ego i nastavi samo da kukumaces, places i navlacis ljude da se zauzimaju za tebe i da najebu, jer ti si najveca zena ovog foruma(opet vrijedjam zene), jer kao sto vidis dodje admin pa oni koji su problem po tebi dobijaju jos jace funkcije, bice jos cistki jer je dan tek poceo, ali jedno znaj, kriv si ti. I za cijelu onu halabuku, sto si navukao Rossa da bije tvoje bitke, sto je otkriveno ko ti je insajder i sto si postovao ss iz zabranjenog dijela foruma. Ali jbg stari ne mozes da se smiris, ne moze ego da ti podnese sto je Ves dobio titulu, a ne ti, ides za ljudiam i prozivas ih dan i noc, s kojim pravom mislis da to mozes? Zato sto ces posle da napises da je to drugarski Ali barem si izdejstvovao da Ves ne bude moderator vise. Bice super moderator kako je krenulo

                Samo na kraju dana ti posaljes nekoliko likova u neki rat, oni najebu ni krivi ni duzni, a ti onda kazes drugarski je sve to he he he ha ha ha hih hi hi
                Od tebe ništa drugo ne može ni da se očekuje nego da ovako vređaš i da izmišljaš gluposti. Nikome ego ne radi nego ne dopuštam da me gaze tvoji kerovi. Niko Rossa nije ni na šta naterao niti nagovorio celu noć sam pričao sa njim da prestane i ono sam mu poslao u poverenju da mu se požalim kao prijatelju a ne da bi napravio neki rat. Mene titule i funkcije ne zanimaju dva puta sam iste odbio zato što imam privatan život i obaveze u njemu i ne živim da bi ispoljavao svoje frustracije na članove foruma. Ako vam je želja banujte me sad odma nemojte da se iživljavate na njemu i ljudima koji su dobri sa mnom. Niko nije dejstvovao da Ves ne bude moderator meni je čak i drago što je on dobio funkciju ali dečko očigledno ima promene raspoloženja koje ne mogu da se objasne i neka bude Super Moderator to me potpuno ne interesuje dajte mu i Admina meni će opet biti drago ali ja neću dozvoliti da neko šilji svoje polne organe na meni.

                Ako sam vam toliki trn u oku banujte me ovog momenta a nemojte da ispoljavate svoje frustracije na Rossoneru i ljudima koji su meni bliski.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Dajte svima admine, sta ce vam moderatori

                  Comment


                  • Ja ne znam da li sam do danasnjeg dana imao oko necega sa Vladanom da se slazem.

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                      Od tebe ništa drugo ne može ni da se očekuje nego da ovako vređaš i da izmišljaš gluposti. Nikome ego ne radi nego ne dopuštam da me gaze tvoji kerovi. Niko Rossa nije ni na šta naterao niti nagovorio celu noć sam pričao sa njim da prestane i ono sam mu poslao u poverenju da mu se požalim kao prijatelju a ne da bi napravio neki rat. Mene titule i funkcije ne zanimaju dva puta sam iste odbio zato što imam privatan život i obaveze u njemu i ne živim da bi ispoljavao svoje frustracije na članove foruma. Ako vam je želja banujte me sad odma nemojte da se iživljavate na njemu i ljudima koji su dobri sa mnom. Niko nije dejstvovao da Ves ne bude moderator meni je čak i drago što je on dobio funkciju ali dečko očigledno ima promene raspoloženja koje ne mogu da se objasne i neka bude Super Moderator to me potpuno ne interesuje dajte mu i Admina meni će opet biti drago ali ja neću dozvoliti da neko šilji svoje polne organe na meni.

                      Ako sam vam toliki trn u oku banujte me ovog momenta a nemojte da ispoljavate svoje frustracije na Rossoneru i ljudima koji su meni bliski.
                      Bu faking hu on me vredja, ali ja te zaista ne vrijedjam, ja da ocu da te vrijedjam sasuo bih ti to u facu i popio ban, jer meni to nije problem, placi malo nisi odavno, od jutros? Kao kojem prijatelju, stavio si ga na ignore listu nema ni dva mjeseca zbog nicega, strasan si prijatelj. Prozivao si ga i vukao po forumu mjesec dana, nazivao ga izdajnikom, bas si prijatelj par ekselans. Onda je pcoeo protiv Dusana on da pise kad ste se pomirili, kakva koincidencija da bas ti nemas nista s tim? Taj Dusan te u nekim privatnim prepiskama i sad brani, a ti se prema njemu ponasas kao da je govno najvece, a na forumu tesko da ces naci boljeg covjeka. Da, da, ti imas zivot i forum te kapi ne interesuje, ne provodis ovdje vrijeme, ne koristis druge, ne navlacis ih.

                      I da, ti si placipicka. Ovo je vrijedjanje. Iako tehnicki nije jer je istina. ALi nedopustivo da se kaze drugom forumasu da je placipicka. Iako ti to zaista jesi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Bu faking hu on me vredja, ali ja te zaista ne vrijedjam, ja da ocu da te vrijedjam sasuo bih ti to u facu i popio ban, jer meni to nije problem, placi malo nisi odavno, od jutros? Kao kojem prijatelju, stavio si ga na ignore listu nema ni dva mjeseca zbog nicega, strasan si prijatelj. Prozivao si ga i vukao po forumu mjesec dana, nazivao ga izdajnikom, bas si prijatelj par ekselans. Onda je pcoeo protiv Dusana on da pise kad ste se pomirili, kakva koincidencija da bas ti nemas nista s tim? Taj Dusan te u nekim privatnim prepiskama i sad brani, a ti se prema njemu ponasas kao da je govno najvece, a na forumu tesko da ces naci boljeg covjeka. Da, da, ti imas zivot i forum te kapi ne interesuje, ne provodis ovdje vrijeme, ne koristis druge, ne navlacis ih.

                        I da, ti si placipicka. Ovo je vrijedjanje. Iako tehnicki nije jer je istina. ALi nedopustivo da se kaze drugom forumasu da je placipicka. Iako ti to zaista jesi.
                        Hvala ti na vređanju to je pravo lice administracije Sport Kluba. Ja sa Rossonerom imam svađe ali se i pomirim sa njim zato što je dobar čovek ista priča i sa Dušanom koji me je lično povredio nekim postupcima i zbog toga sam se naljutio na njega ali sam na kraju i to raspravio i ne zameram mu ni na čemu. A ti možeš da me vređaš i nazivaš pogrdnim imenima zato što ti to i priliči i od tebe ne može ništa bolje da se očekuje.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Koje administracije jesi li ti realan, ja da sam administracija znas kad bi se ti ovako ponasao? Bio bi manji od makova zrna ili te ne bi ovdje bilo. Toliko je jednostavno. A onaj kome si ti prijatlj ovdje tome neprijatelji ne trebaju.
                          sigpic

                          Comment


                          • Gangara ima jednu taktiku, kad on prica onda se sali, kad mu se nesto kaze, zahvali se na vredjanju, vredjao te neko ili ne.

                            Ako nista drugo, prvi put dadoh Vladanu reputaciju. Gangara cini nemoguce mogucim.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Koje administracije jesi li ti realan, ja da sam administracija znas kad bi se ti ovako ponasao? Bio bi manji od makova zrna ili te ne bi ovdje bilo. Toliko je jedniostavno. A onaj kome si ti prijatlj ovdje tome neprijatelji ne trebaju.
                              To je tvoje lično mišljenje i pokazao si ti svoje pravo lice više puta blago onome kome si ti prijatelj. Meni je žao što neću da ti perem noge kao drugi i što neću da se saginjem kako ti kažeš. I naravno da me ne bi bilo pošto kod tebe nema dvosmerne konverzacije nego se odma udara po banu kada ti nešto nije po volji, jel da ?
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Meni je Roso drag momak i zao mi je sto ga nece biti na forumu sledecih nekoliko dana ali zar vi stvarno postavljate to pitanje zasto je dobio ban, pa od sinoc je izrevoltiran i pise protiv sebe u svakom postu. Ovo je pretpostavljam samo da se ohladi da ne bi napravio neku vecu stetu. Mislim da i ostali mogu videti da se radi o fer i korektnom forumasu koji je eto usled svih ovih dogadjaja burno reagovao, pa samim tim niko i nije zeleo da ga odstrani na neko duze vreme.

                                Nadam se da se nece nastavljati ova glupa tema oko lova na vestice posto stvarno nema smisla. Jasno je svima da se malo ostrije reagovalo na PL pdf-u ali momak nije znao kako funkcionisu oni bodovi(nije jedini) i da ce tako dati zabranu pisanja na tom delu foruma, a i realno to se moglo resiti u dva klika i nije morala da se dize hajka.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X