Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by srdjan_sl View Post
    Meni je Roso drag momak i zao mi je sto ga nece biti na forumu sledecih nekoliko dana ali zar vi stvarno postavljate to pitanje zasto je dobio ban, pa od sinoc je izrevoltiran i pise protiv sebe u svakom postu. Ovo je pretpostavljam samo da se ohladi da ne bi napravio neku vecu stetu. Mislim da i ostali mogu videti da se radi o fer i korektnom forumasu koji je eto usled svih ovih dogadjaja burno reagovao, pa samim tim niko i nije zeleo da ga odstrani na neko duze vreme.

    Nadam se da se nece nastavljati ova glupa tema oko lova na vestice posto stvarno nema smisla. Jasno je svima da se malo ostrije reagovalo na PL pdf-u ali momak nije znao kako funkcionisu oni bodovi(nije jedini) i da ce tako dati zabranu pisanja na tom delu foruma, a i realno to se moglo resiti u dva klika i nije morala da se dize hajka.
    Zasto onda radi posao za koji nije svestan kako se radi

    Comment


    • Koje reputacije dobih, nemojte molim vas sad mi je neprijatno, uvrijedio sam covjeka i to podrzavate, ovo je udar na Gangaricu licno. Zelim osvetu! Objasnjenje! Pa ne moze to tako, pokazali ste svoje pravo lice jos jednom. DIKTATURA.
      sigpic

      Comment


      • Raspravili smo tu priču za Ves-a sinoć ja nemam više problem sa tim samo mi je krivo što je Rosso banovan zbog gluposti. Ako tražite krivca banujte mene ovog momenta reč neću reći samo nemojte se iživljavati na njemu....
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Ovo podseća malo na:



          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • HAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAHAH

            Idi bre vulf u pm.

            Comment


            • Sace kronos jos jednom da vam citira pravila

              Comment


              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                Meni je Roso drag momak i zao mi je sto ga nece biti na forumu sledecih nekoliko dana ali zar vi stvarno postavljate to pitanje zasto je dobio ban, pa od sinoc je izrevoltiran i pise protiv sebe u svakom postu. Ovo je pretpostavljam samo da se ohladi da ne bi napravio neku vecu stetu. Mislim da i ostali mogu videti da se radi o fer i korektnom forumasu koji je eto usled svih ovih dogadjaja burno reagovao, pa samim tim niko i nije zeleo da ga odstrani na neko duze vreme.

                Nadam se da se nece nastavljati ova glupa tema oko lova na vestice posto stvarno nema smisla. Jasno je svima da se malo ostrije reagovalo na PL pdf-u ali momak nije znao kako funkcionisu oni bodovi(nije jedini) i da ce tako dati zabranu pisanja na tom delu foruma, a i realno to se moglo resiti u dva klika i nije morala da se dize hajka.
                Navukao ga prijatelj, navukao ga brat. Rosso je bas dobar momak i i izuzetno korektan forumas sa losom procjenom ovoga puta jer ga je vinjak prijatelj zajebao i prodao kao sto je svakog do sad maltene, ali pet dana je cisto da se oladi malo i to je jasno. Odlicno je prosao i ja cu cim se vrati poslati mu poruku jer ono ponasanje nije on, ali svakom se desi i afaket i losa procjena, nije strasno. Zao mi je sto je banovan stvarno jer je kultni lik foruma i lojalan i dobar momak kao sto rekoh.
                sigpic

                Comment


                • Voleo bi ti da je to tako Vladane ali prosto nije, ja da sam nekog hteo da prodam ja se ne bih sad svađao sa vama i ne bih bio u ovakvoj situaciji sa Oljom. A seti se zbog koga smo se posvađali zbog mene nismo sigurno. Ali eto tvoj mozak ne može neke stvari da skonta i neće moći skoro tako da možeš da nastaviš sa ovim teorijama seoske tračare pošto ti baš dobro ide.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Kako ste samo otkrili insajdera, svaka vam dala
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • S kojim to nama? Prestani covjece da pricas kao da sam clan administracije, ovo je iskljucivo moj stav, jer ja admin nisam, kazem ti da jesam tebe sigurno ne bi bilo na forumu sa takvim ponasanjem. Ali ti se tada ne bi tako ponasao nego bi bio miran kao bebica. Pa Dusan i ja smo vise kritikovali vlast i vise se borili protiv vjetrenjaca od tebe. Meni samo nije jasno sta ti tripujes? Bolje i seoska tracara nego placipicka. Oops! I did it again.
                      sigpic

                      Comment


                      • Realno, lagano bilo, posto imaju uvid ko kome salje privatne poruke
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                          Hvala ti na vređanju to je pravo lice administracije Sport Kluba. Ja sa Rossonerom imam svađe ali se i pomirim sa njim zato što je dobar čovek ista priča i sa Dušanom koji me je lično povredio nekim postupcima i zbog toga sam se naljutio na njega ali sam na kraju i to raspravio i ne zameram mu ni na čemu. A ti možeš da me vređaš i nazivaš pogrdnim imenima zato što ti to i priliči i od tebe ne može ništa bolje da se očekuje.
                          Gang mi smo sinoc i jutros utvrdili o cemu je bila rec. Tako da moras priznati da nikakvo uticanje na ban nije postojalo, vec je razlog bio moja izjava javna za tebe da si siledzija jer si davao negativne reputacije decku koji neije bio u stanju da se brani. Znaci niti je sa moje strane bilo uvlacenja moderaciji, niti je bilo uticanja da se tebi i jos nekima daje ban, niti bilo kakve dvolicnosti.
                          Ti si se naljutio jer sam te nazvao siledzijom. Ok tvoje pravo, povredilo te - razumem postujem. Ali nemoj da ispada da je bilo nesto sto nije. I drago mi je da smo sve to ostavili za sobom. Da ne bude posle Sandu lazov, Sandu dvolicnajk, Sandu urgira za banove, Sandu zeli funkcije.

                          Vladane hvala na lepim recima.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • [CAPS]Pravda za Vladana[CAPS]

                            Samo je istinu rekao, kome smeta istina?!

                            Comment


                            • Kakvi sad insajderi, sta je ovo ljudi, sta je sa vama, svadjate se bezveze, bez tenzija, dajte da uzivamo kao pre, sa dobrim razmenama misljenja i zezanjem, ne mozes uci jedan dan na forum a da ne vidis da se neko svadja, bilo zanimljivo jedno vreme, ali vec postaje iritantno zaista.
                              Aj udarite po jednu domacu/vinjak da se smirite pa da nastavimo normalnu prepisku.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Svako je nekada dobio po koji ban, samo Pobeda nije. Mislim da je krajnje vreme da se to promeni

                                Comment

                                Working...
                                X