Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahahah mama ga razmazila....jaooo

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Kako nista Maro? Kako nista?
      Pa ne vidi se "golim okom" - bar dok se ne uđe u dublju priču



      Zato ja Olja sada radim na tome da okrenem proces
      Last edited by Marija81; 03-03-18, 18:19.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Odozdo?


        Posto je mama iz suprotnog pravca
        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Odozdo?


          Posto je mama iz suprotnog pravca
          tt
          Iz svih pravaca
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • A dobro malo iz svih pravaca, pa onda malo ljubis da prodje

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              A nije te briga a...?
              A kad dodju lok-rep bice te briga...moree

              Pa gde su Skoti...gde Madjari, mislim i ja sam rekla da im zbog toga sluze, ali kad vec nisu recimo Austrijance, sto bi mozda bilo teritorijalno logicno...bolje da su Pirocance uzeli.. blizi im
              Ma i to me ne zanima. Više me zabrinjava što ljudi ne znaju da čitaju i/ili su bezobrazni

              Da, sećam se da mi je bilo čudno skroz kad sam video tu sliku negde i čitao po komentarima Mađare kako potvrđuju.. ne znam kako su Škote iskopali

              Comment


              • Originally posted by p4p1 View Post
                Ma i to me ne zanima. Više me zabrinjava što ljudi ne znaju da čitaju i/ili su bezobrazni

                Da, sećam se da mi je bilo čudno skroz kad sam video tu sliku negde i čitao po komentarima Mađare kako potvrđuju.. ne znam kako su Škote iskopali
                Pa znam da te ne zanima...cim ovako reagujes Nije to doro dobro, nije...

                Ko ne zna da cita? Mislim sta, gde?

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Pa nije dovoljno što postoji tema, nego moraju i ostale da se truju. A 2x je skrenuta pažnja. Ne znam kako to da nazovem.

                  Comment


                  • Pa bre, stalno pišeš u nekim šiframa
                    Ona tema nije naša -.- već spoljnopolitička ...a vas je samo dvojica ovde antriprotivnih
                    Uostalom ovo nas najviše muči možda smo zato preokupirani, a ubacuje se i štošta nevezano od dnevne politike...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by p4p1 View Post
                      Pa nije dovoljno što postoji tema, nego moraju i ostale da se truju. A 2x je skrenuta pažnja. Ne znam kako to da nazovem.
                      Mislim da je mesto moda slobodno

                      Comment


                      • Aha! Ajde sad da te čujemo
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Pa bre, stalno pišeš u nekim šiframa
                          Ona tema nije naša -.- već spoljnopolitička ...a vas je samo dvojica ovde antriprotivnih
                          Uostalom ovo nas najviše muči možda smo zato preokupirani, a ubacuje se i štošta nevezano od dnevne politike...
                          Pa najbolje još da imamo posebne teme za politiku.. koja, da je sreće, ne bi u bilo kakvom obliku bila dozvoljena na jednom sportskom forumu. A sećam se i vremena kad je to ovde i bio slučaj. Dobra stara vremena, što bi se reklo.

                          A za moda je odavno jasno.. čim Dale postane, postajem i ja
                          Ma samo prskaj kad bi se vratio... nikakav mod više ne bi trebao

                          Comment


                          • Strpi se Papi, sutra bolje ni ne ulazi na ovu temu

                            Comment


                            • Originally posted by p4p1 View Post
                              Pa najbolje još da imamo posebne teme za politiku.. koja, da je sreće, ne bi u bilo kakvom obliku bila dozvoljena na jednom sportskom forumu. A sećam se i vremena kad je to ovde i bio slučaj. Dobra stara vremena, što bi se reklo.

                              A za moda je odavno jasno.. čim Dale postane, postajem i ja
                              Ma samo prskaj kad bi se vratio... nikakav mod više ne bi trebao
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Kad ce vise ti izbori?

                                E vidis nisam znao da je ona tema samo za spoljnu politiku... moja greska. Da sam znao da se tamo ne smije pisati o pickoustom i ostalim domacim lazovcinama i lopovima, ne bi vas molio da prestanete sa tom pricom u pricaonici.

                                Comment

                                Working...
                                X