Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rammstein je klasa za sebe. To su gospoda

    Comment


    • To su basic bendovi, profilisi se malo. Bukvalno ako hoces da se razlikujes od mnogih, nadji nesto sto ti u pocetku odgovara. Ovako se izjednacavas fazon sa pola planete. U redu je slusati ih, ali ne da su ti glavna stvar. Moras taj muzicki portfolio da povecas.

      Ja sam se nakon Indjije 2007 oladio od Peppersa, ali pustim ih povremeno. Izbegavam hitove i pustam starije stvari. Sada cekam novi album zato sto se Frusiante vratio.

      Za Rammstein sam bio zagrizen, stavise 2013. mi je bilo zao sto sa gomilom nepoznatih ljudi nisam isao do Sofije da slusam Rammstein ponovo. Sada bas zbog tog mog fanatizma, iako nisam preslusao sve pesme do detalja, ne mogu jos da ih slusam. Vidim broj pregleda na yt i odmah mi se slosi. Vezao sam se za nesto sto je vecina kasnije otkrila. Vremenom sam naucio da postanem racionalan sa emocijama kod drugih bendova. Evo recimo SOAD i Metallicu koju nisam slusao puno, sada mogu bez ikakvih problema da pustam sve od njih jer se nisam jako vezao za njihovu muziku, a znao sam za njihove pesme. Samo nisam se zarazio u tom periodu njihovom muzikom, sto je ispalo da je odlicna stvar.

      Comment


      • Uvek može grunge zato
        Srećan vam dan nezavisnosti braćo moja
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Ma Rićma tebra ako meni kažeš da se profilišem, ja znam šta slušam. Rep uglavnom, G Eazy, ASAP Rocky, Machine Gun Kelly, Pusha T... od starijih sve redno. Kao kada bih ja tebe Rićma terao da slušaš



          Mene ovo vozi lagano... Odrastao sam na crnačkom repu pa sam se vratio istom pre godinu i po, dve..

          Comment


          • To je jedan od zanrova koje sam trebao ranije da istrazujem. Preslusao sam par bendova, imam jos par stvari. Pearl Jam obozavam. Stekao sam utisak da se taj zanr bas komercijalizovao i da mi dosta bendova jednostavno ne lezi.

            Kad sam rekao profiilisanje, da ides na muzicare koje niko nije slusao iz tvog okruzenja i budes ispred njih. Da otkrijes brze stvari od drugih.

            Zanrovi muzike se menjaju od sredine do sredine. Ja ovo sto slusam u Bgu, cisto sumnjam da bih ikada u NS. haha Ne verujem da bi ti rep slusao da zivis negde drugde, ali kapiram ljude zasto slusaju odredjeni zanr.

            Urose, jesi slusao nu metal? To bi ti se mozda i svidelo, zato sto ima repa. Slusao si Rage Against The Machine?
            Last edited by Ricma; 21-05-20, 16:43.

            Comment


            • Ja kad čujem svemu dam šansu. Baš nisam zatvorenog uma ni po kom osnovu.



              Ovo je bilo i najlepše vreme i najlepša muzika svih vremena. Uz ovo smo Power i ja ludovali u paralelnom univerzumu u Majamiju 80ih uz dilove oko gudre s Kubancima. On je bio zadužen za degustaciju i kvalitet produkta a ja za shipping.

              Uz ovo bih djuskao lagano celu noć, par žena da se pomamiš lepo, koji metal može to da pobedi?

              Comment




              • Šta treba više u životu, šta? Da mi mlatarate glavama metalci Kakve su bile 70e i 80e, nema kamera, nema velikog brata, sve na izvolte, najjače vreme ikada.

                Comment


                • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                  Uvek može grunge zato
                  Srećan vam dan nezavisnosti braćo moja
                  Hvala, brate moj dobri!

                  A sto se grunge bendova tice... Jedan bend obozavam i bas dosta cijenim... ma sjajan bend. Drugi od tih bendova isto cijenim ali ih ne slusam cesto jer su mi depresivni. Treci bend ima nekoliko solidnih pjesama ali mi nikad nije bilo jasno sta je to toliko dobro u vezi njih... pjevac kuka, zapomaze i zavija, povremeno ide na zivce. Cetvrti bend... e na taj cetvrti bend se poserem Pa prije bi slusao kako neko prdi u mikrofon nego da slusam ove bijednike raspale i izvikane. Znaci bas pih bend.. ogavna gomila govana.

                  Mozes li da pogodis ko je ko?

                  Comment


                  • Uh, pa to je bilo odlicno doba za metal. Nemam nikakve sumnje da bih izabrao brzu muziku, jer sam lik koji trazi da me nesto ubrza a ne usporava. Ali ne mogu da kazem da ne bih slusao diskac, samo zna se sta su prioriteti. Naravno jos jedan bitan uslov je da tada ne zivim u nekog komunistickoj zemljii gde bi me drustvo sputavalo da slusam takve stvari.

                    Ovo bi bila plavusa mog detinjstva da sam 15-20 godina mladji. Pojavljuje se u spotu Judas Priesta ako se ne varam, pesma se zove Turbo Lover.

                    Comment


                    • Hahah, a meni je dobra ona iz Top Gun, dobra je i ona iz Twin Peaks plava što muva Jamesa kad on kao popravlja njoj neki auto.

                      Žene bile lepše.

                      Ko ima fb postoji stranica Spazio70 sa retro slikama iz Italije, brutalnih stvari ima.

                      Slušao bih bilo šta iz 70ih i 80ih.




                      A kakav je brat Sean Penn...

                      Comment


                      • Hej, zagasio si u devedesete sa Twin Peaksom.

                        Drzimo se okvira, samo 70e i 80e.

                        Comment


                        • Za vreme ovog vanrednog stanja mnogo je novih kamera postavljeno i u gradu i u predgrađu (čak i skretanje za Avalu). Polako postajemo svi zatočenici velikog brata.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Meni je dobra bila ona plava iz bandijevih,ona serija znate vi kako zove.
                            Bas je lijepa bila,mislim i dalje je ziva ali se ofucala,godine rade svoje.
                            I ona iz mocnih rendzera,roza ona.
                            I Vesna Zmijanac iz 85-te,nije bila nesto lijepa ali je djelovala ka tigrica prava.
                            Last edited by E1_PG; 21-05-20, 17:22.

                            Comment


                            • Postajemo ali svojevoljno. Ne možeš ti kad su ljudi idioti. Što bi neko ubijao ljude, što bi neko pravio virus, što bi nas Bill Gates čipovao, itd. A što da ne? Ja prvi da sam neki geek nevernik kao Elon i Gates prvi bih eksperimentisao sa robovima.

                              A i mnogo je 7,7 milijardi robova.

                              Meni nije žao što mremo nego što mremo bez ispaljenog metka.

                              Ne trebaju njima nanočipovi za ne znam praćenje nas, oni nas vide. Nego pokušavaju da nas povežu na AI.

                              Ko je gledao na Netflixu Too hot to handle, zna da je robot vodio glavnu reč ljudima. Lana/Lara kako god se zove.

                              Doći će dan kad nećeš moći da odeš u svojoj kući u wc ako ti ga Lana/Lara ne otključa ako nisi bio dobar. I nije meni žao ovih ljudi koji to kuliraju, meni žao sebe. Inače za ove druge, trunke empatije nemam.

                              Samo da mi je videti te glupe face kad skontaju da su robovi.

                              Napišu nešto online protiv vlade, sednu u kola (električna), kurac da pokrenu. Nisi bio poslušan idiot, ne mereš nigde da ideš.

                              Nego mi žao što ću i ja biti rob

                              Comment


                              • Christina Applegate

                                Uh, ona bi bila plavusa moje mladosti.

                                Comment

                                Working...
                                X