Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne brini se Jax...Princevic je vrlooo iskusan
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ne brinem ja za iskustvno, već su sad ljudi provalili da je dvostruki agent a izgleda da je posto taster
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Bolje Princara nego Dzeks. Dzeksonja ce biti suvise pod uticajem trenutnog rezima. Tako da u koliko hocemo pravu vlast - Princa za admina!
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Rotirajuci admini, svako po mesec dana
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            A zamisli tek ovu Maru, Mariju. Ona je isto realtivno nova. Sta ona sve sebi dozvoljava i kako pise - ma strasno. A pise gde stigne, ne bira, samo roka. U sve se razume, sve zna, umesto da zna da nista nezna.
            E za nju ne znam posto ne pratim teniski teo foruma, ali bi svakako zbog polne jednakosti trebalo banovati i neku zensku clanicu foruma
            Originally posted by Jax Teller View Post
            Ma mogu i ja, ako je već stani-pan'i

            bolje ja nego ovaj Princara, ko zna šta bi njemu radili u banovićima
            Pala bi neka inkvizicija . Meni je za neki dan rodjendan, tako da svakako ocekujem neki ban prezent od dragih diktatorki

            Comment


            • Jel to Princara lav u horoskopu?
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Originally posted by Princoni View Post
                Prvi avgust- Bice
                Drugi avgust- Gangara
                Treci avgust- ?
                Trećeg avgusta Maša Gorban posećuje Srbiju i Bikovića. Vodiće je Bik na Kale, eto šanse.

                Comment


                • Originally posted by Jax Teller View Post
                  Jel to Princara lav u horoskopu?
                  Aha

                  Comment


                  • Vidite kako je to jebeno kada ima toliko lavova na jednom mestu.
                    Svi se bore za titulu drugog lava na forumu. Konkurencija je zestoka.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Koliko to lavova ima na forumu?

                      Comment


                      • Koliko ima lavova? Ja sam julski, ovi iz avgusta su neozbiljni.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Trećeg avgusta Maša Gorban posećuje Srbiju i Bikovića. Vodiće je Bik na Kale, eto šanse.
                          Najjaca Ruskinja . Jbg. , nisam iz Bg

                          Comment


                          • Ja sam se borio za slobodu, al ne daju mi.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Meni vise lici da ste rogati ..

                              tt sa A5 u inat Mi6
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Koliko ima lavova? Ja sam julski, ovi iz avgusta su neozbiljni.
                                Zajebani smo mi iz avgusta, al prvog dela avgusta.

                                Comment

                                Working...
                                X