Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eto. Dodjes, prodas za 120e. Za tih 60 sto si zaradio odes na tamburase, popijes bogaoca I provedes se k'o Bog. Mozda pokupis I devojce neko I taman. Ovamo samo prasina i ruzne engleskinje. Koji ce ti to, djavo u zivotu.
    Last edited by colke995; 12-01-18, 00:05.
    sigpic

    Comment


    • Ne znam vidjecu,dosta zavisi od toga koga ce dovest ove godine,jos nista nisu objavili.Ako bude neki smor od nastupa vrlo je moguce da ce bit ovako kako ti kazes.

      Comment


      • Kako god, ako navratis, javi se ako treba pomoc.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Eto. Dodjes, prodas za 120e. Za tih 60 sto si zaradio odes na tamburase, popijes bogaoca I provedes se k'o Bog. Mozda pokupis I devojce neko I taman. Ovamo samo prasina i ruzne engleskinje. Koji ce ti to, djavo u zivotu.
          Ko dolazi zbog Engleskinja na Exit nema mu pomoći
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Kakav glupav stereotio, samo engleskinje idu na egzit. Bude gomila lepih devojaka. Mada ja na egzit bi iskljucivo isao zbog nekih izvodjaca.

            Comment


            • Lepe devojke umotane u pola metra prasine. Alal ti vera na oku sokolovom kad vidis kroz taj omotac.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                Ukljucen je u organizaciju festivala pa mi moze nesto sredit popust neki za ulaznice,obezbjedit mi smjestaj besplatno.U sopstvenoj reziji bi mi trebalo jedno 2000 eura a ovako mozda to smanjim na 1000 recimo mada tesko uvijek ima nekih nepredvidjenih troskova.Nisam jos nista gledao ovo pricam vise napamet ali vidjecemo sto ce bit od toga.
                Spavaces li u selu ili? Mozda ti mogu dati beke korisne informacije ja sam isao prije 2 godine...

                Comment


                • Hahhaha e Colke brate šta si ti izjavio, prodas kartu za festival na kome nastupaju najveća svetska imena, u ogromnom broju, sadržaj bulvalno za sve, i odes na tamburaše i kao super se provedeš, na dobitku si.
                  Last edited by mark !t zer0; 12-01-18, 06:27.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Hahhaha e Colke brate šta si ti izjavio, prodas kartu za festival na kome nastupaju najveća svetska imena, u ogromnom broju, sadržaj bulvalno za sve, i odes na.tamburaše i kao super se provedeš, na dobitku si.
                    Zna znanje covek.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • E jakog li znanja. Poenta je da na tamburaše možeš otići i 361 preostali dan u godini i gotovo isti sadržaj ćeš slušati, po nekom mom skromnom iskustvu.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        E jakog li znanja. Poenta je da na tamburaše možeš otići i 361 preostali dan u godini i gotovo isti sadržaj ćeš slušati, po nekom mom skromnom iskustvu.
                        Ma naravno, čisto trolovanje, ne verujem da je čovek ozbiljno mislio [emoji16]
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Pre bih slusao tamburase cetiri dana nego Egzit 361 dan.
                          Edit: osim kada dolaze Dubioza, Goblini, Atheist itd.
                          Last edited by Dubiozni goblin; 12-01-18, 09:40.

                          Comment


                          • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                            Pre bih slusao tamburase jedan nego Egzit 361 dan.
                            Jel bas, bas, bas volis tamburase ili postoji neki drugi razlog?
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Ni jedno bolje od drugoga, nego je stvar ukusa.
                              Last edited by Scouser; 12-01-18, 09:42.

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Jel bas, bas, bas volis tamburase ili postoji neki drugi razlog?
                                Malo sam editovao, preterah prvobitno.
                                Da, bas, bas, bas volim tamburase. Ono, bas.
                                Mogu da slusam sve, ali njih kad cujem, lele, lele.
                                Last edited by Dubiozni goblin; 12-01-18, 09:43.

                                Comment

                                Working...
                                X