Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slejv, daj taj ketamin za drustvo - ja castim.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      Slabo poznajem istorijska i politicka desavanja, nisam kompetentan da ulazim u ovakvu raspravu, ali sam tu da dam savet oko nekih vecih zivotnih nedoumica:
      Rasprave kao sto je ova, u 99,99% slucajeva ne dovode do ishoda koji bi zapravo trebalo da budu njen cilj. Raspravom bi trebalo uveriti suprotnu stranu da ima pogresan stav i ocekuje se da suprotna strana prihvati isti kao neispravan (na kraju rasprave), unapredi svoje znanje i ima korist toga. Ovde se to nece desiti.

      Ovde je trenutno na delu ego koji ima potrebu za dokazivanjem da je bas ON najbolji i najbrzi, dominantiji od drugog. Kada drugi egoistican um to primeti, automatski oseti pretnju (jos vise ako je prethodno citiran) i ima potrebu da brani sebe, ne bi li opstao (preziveo). Na kraju, ni jedan ni drugi ne uveravaju suprotnu stranu o kvalitetu svog uma, ostaju nesigurni u svoju dominaciju, pa oba odlaze frustrirani ili iscrpljeni. Mozda ce se nova diskusija pojaviti sutra, ali ishod je zagarantovano isti. Prihvatanje kvaliteta suprotne strane se nece desiti dokle god je ego prisutan.

      Bude to zanimljivo tracenje vremena, mozda malo smeha, osecaja zadovoljstva ako dobijes odobrenje od trece osobe, ali bi moglo da bude mnogo korisnije i plemenitije.
      Amen to that!
      "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

      Comment


      • Niste trebali banovat Goldija makar do ujutru,unistili ste jedno zanimljivo vece u perspektivi.

        Comment


        • Originally posted by Ivan_pg View Post
          Niste trebali banovat Goldija makar do ujutru,unistili ste jedno zanimljivo vece u perspektivi.
          Fala Bogu, ne dodje do Pavla Djurisica i Milovana Djilasa.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Fala Bogu, ne dodje do Pavla Djurisica i Milovana Djilasa.
            U Goldijevo ime

            Comment


            • Kenedija je ubila CIA to zna svako,htio je ukine federalne rezerve i covjekoliki gusteri u vidu Rotsilda i ostali bankari su ga ubili.Sve je to istina slusao sam Dejana Lucica masona 33 stepena!!!!!!!

              Comment


              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                Kenedija je ubila CIA to zna svako,htio je ukine federalne rezerve i covjekoliki gusteri u vidu Rotsilda i ostali bankari su ga ubili.Sve je to istina slusao sam Dejana Lucica masona 33 stepena!!!!!!!
                Ha ha zanimljivo. Citah i ja Lucica ali slusaj ima tu nesto nerealno je bas da onako pogodi u glavu Dzona , jeste malo intrigantno.

                Comment


                • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                  Ha ha zanimljivo. Citah i ja Lucica ali slusaj ima tu nesto nerealno je bas da onako pogodi u glavu Dzona , jeste malo intrigantno.
                  Ja ga nisam citao ali mi ovo sto napisah zvuci kao nesto sto bi on rekao.

                  Comment


                  • Na čija će pokucati vrata
                    novi Princip vođa atentata?
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Ha ha zanimljivo. Citah i ja Lucica ali slusaj ima tu nesto nerealno je bas da onako pogodi u glavu Dzona , jeste malo intrigantno.
                      Usralo ga.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Tarantula View Post
                        Na čija će pokucati vrata
                        novi Princip vođa atentata?
                        ..
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Plakao sam od smeha i kada sam video klip i kada sam čitao komentare.

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Usralo ga.
                            Ha ha, ili je igrao dugo canter strajk.

                            Comment


                            • 14. decembra ce se glasati za ukidanje net neutrality.

                              Comment


                              • Koji maloumnici, bice sjajnih snimaka i sjutra vjerovatno

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X