Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma sprdamo se Lekso.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • A Sandu voli Pepa.

      Kako Princara nisko udara . biraj 4 ili 5
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Ma sprdamo se Lekso.
        Nema sprdanja, samo ozbiljnosti od sada

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Jasta, nemaju ljudi ni tri kisna petka na forumu, a ponasaju se kao da su ovde 15 godina. Smesno... U pravu si princevicu.
          I ovaj bici sto je banovan. I ako se generalno slazem sa deckom i mislim da je pametan, neretko se strasno bezobrazno ponasa, izludi me. A i on "juce" dosao.
          Mnogo se dopusta tim Skorojevicima . Pa evo ti i ovaj Jax na primer, cini mi se da je skoro pisao kako Olja sve ozbiljno shvata i da neki cekicar treba dobiti funkciju na forumu. Trebalo je to odmah banovati, da se nauci reda jos na pocetku

          Comment


          • Trebalo bi Princonovića skloniti na neko vreme negde na golom otoku, previše provocira za svoje godine

            Comment


            • Originally posted by Lord Aleksa View Post
              Nema sprdanja, samo ozbiljnosti od sada
              Dobro, postujem ti budi ozbiljan, ali pusti mene i princevica da se igramo kako mi hocemo?
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Od sad kad se neko nov registruje, prvo cu ja da ga banujem na par dana, cisto predostroznosti radi
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Neki cekicar
                  Moze Jax
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Принцара се продао данас владајућем режиму на форумј, сутра ће господару Вучићу

                    Comment


                    • De nemojte Jax. Fin mladic.

                      Moze Ricpa I onako ga nema na forumu

                      Pobeda nije citao Krugove Moci... Steta, mlad je. Ima vremena Princoni da ga obrlati.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Ponovo vidimo na delu korist moći u lične svrhe, novi članovi pazite se kada dolazite na forum

                        Comment


                        • Originally posted by Princoni View Post
                          Mnogo se dopusta tim Skorojevicima . Pa evo ti i ovaj Jax na primer, cini mi se da je skoro pisao kako Olja sve ozbiljno shvata i da neki cekicar treba dobiti funkciju na forumu. Trebalo je to odmah banovati, da se nauci reda jos na pocetku
                          A zamisli tek ovu Maru, Mariju. Ona je isto realtivno nova. Sta ona sve sebi dozvoljava i kako pise - ma strasno. A pise gde stigne, ne bira, samo roka. U sve se razume, sve zna, umesto da zna da nista nezna.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Ohhhh pa priblizava se 5ti...FAK!
                            ISUSE!!!
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Победа View Post
                              Интересантно, ја сам дошао на овај форум 2 месеца касније него ти
                              Ja sam te tek od skoro konstatovao . Mora da si bio neaktivan

                              Originally posted by l1m4r View Post
                              A Sandu voli Pepa.

                              Kako Princara nisko udara . biraj 4 ili 5
                              Znaci ulazi Sandu u top 4 i kvalifikacije za LS

                              Comment


                              • Ma mogu i ja, ako je već stani-pan'i

                                bolje ja nego ovaj Princara, ko zna šta bi njemu radili u banovićima
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X