Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mrkela View Post
    Sta znaci povoljno?
    Ukljucen je u organizaciju festivala pa mi moze nesto sredit popust neki za ulaznice,obezbjedit mi smjestaj besplatno.U sopstvenoj reziji bi mi trebalo jedno 2000 eura a ovako mozda to smanjim na 1000 recimo mada tesko uvijek ima nekih nepredvidjenih troskova.Nisam jos nista gledao ovo pricam vise napamet ali vidjecemo sto ce bit od toga.

    Comment


    • Originally posted by torpedo View Post
      Ono što je nekad bio Exit zadnjih godina je preuzeo IN Music festival. Svake godine sve bolji program-bar za mene
      https://www.inmusicfestival.com/
      Teško, Exit je mastodont od festivala, koji se raširio na pet zemalja
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Teško, Exit je mastodont od festivala, koji se raširio na pet zemalja
        Mislio sam na muzičko opredelenje, okrenuli su se elektronici u potpunosti. Zadnji dut sam bio na Exitu one godine kad je bio R. Plant. Pogledaj hedlajnere na in music, svake godine su sve bolji...
        Ne mjerim kvalitet festivala po nagradama i broju posjetilaca.

        Comment


        • Originally posted by torpedo View Post
          Mislio sam na muzičko opredelenje, okrenuli su se elektronici u potpunosti. Zadnji dut sam bio na Exitu one godine kad je bio R. Plant. Pogledaj hedlajnere na in music, svake godine su sve bolji...
          Ne mjerim kvalitet festivala po nagradama i broju posjetilaca.
          Exit postoji već 17 godina, svako ko nešto znači u bilo kom muzičkom žanru je nastupao, neki i po više puta. 2/3 posetilaca su stranci i program festivala je prilagođen njima, tako da poslednjih godina dolaze aktuelne zvezde, manje je 30+ publike i to sve mora da se ispoštuje. Meni elektronika ne smeta, naprotiv , Dance Arena je jedan od najvećih razloga zbog čega je Exit postao svetski festival. Ali, i dalje ima jako zanimljivih novih izvođača, ko je zasićen starih, prežvakanih stvari i želi da istražuje nove muzičke tendencije Exit je idealan festival za njega.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Ivan_pg View Post
            A imaju neki hosteli prljavi za 12 eura nocenje sto nije puno.Snac cu se valjda nekako.Nego mi je cilj da ustedim sto vise para jer ce mi mozda drug Belgijanac nesto sredit povoljno za Tomorrowland.
            Najbolja ti je varijanta stan, ovo moras ranije, jer bude popunjeno.

            Comment


            • Najbolja ti je varijanta studentski dom. Ako to uopste moze za ljude koji nisu studenti. Mada znam likove koji sa faksom nikakve veze nisu imali pa su opet bili tamo. Tad kad je exit, je vec na dobrom delu fakulteta gotov letnji semestar, tako da su ti domovi vecim delom prazni. To samo moj jebeni FTN gura do 15. jula.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Scouser View Post
                Najbolja ti je varijanta stan, ovo moras ranije, jer bude popunjeno.
                A dobro rezervisacu neki hostel 5 mjeseci ranije i rijesit problem.
                Stanovi su ipak skuplji.
                Last edited by E1_PG; 11-01-18, 23:27.

                Comment


                • Originally posted by colke995 View Post
                  Najbolja ti je varijanta studentski dom. Ako to uopste moze za ljude koji nisu studenti. Mada znam likove koji sa faksom nikakve veze nisu imali pa su opet bili tamo. Tad kad je exit, je vec na dobrom delu fakulteta gotov letnji semestar, tako da su ti domovi vecim delom prazni. To samo moj jebeni FTN gura do 15. jula.
                  Cuo sam i za to ali muka mi se cimat oko toga,a i ti domovi mi nisu bas privlacni.

                  Comment


                  • Pa da, mogu se uzimati sobe za exit kod doma Vlahovic. Jedino FTN studenti mogu da ostanu za vreme exita, zbog rokova.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_pg View Post
                      Cuo sam i za to ali muka mi se cimat oko toga,a i ti domovi mi nisu bas privlacni.
                      Pa sad ono. Cena je neka vrv smesna. Ljudi te domove placaju po ~1800 dinara mesecno, tako da verujem da je i tokom exita to relativno smesna cena. A iskreno sumnjam i da je neko cimanje. Koliko znam, ti mozes u tim domovima i na par da odsednes van bilo kakvih festivala. Sad detalje neke oko toga ne znam. To bih morao da se raspitam kod kolega koji zive u domu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by colke995 View Post
                        Pa sad ono. Cena je neka vrv smesna. Ljudi te domove placaju po ~1800 dinara mesecno, tako da verujem da je i tokom exita to relativno smesna cena. A iskreno sumnjam i da je neko cimanje. Koliko znam, ti mozes u tim domovima i na par da odsednes van bilo kakvih festivala. Sad detalje neke oko toga ne znam. To bih morao da se raspitam kod kolega koji zive u domu.
                        Lagano raspitacu se,ima 6 mjeseci do tad imam vremena.Hvala u svakom slucaju na informacijama.

                        Comment


                        • Najbolji savet koji jos mogu da ti dam oko toga je da ni ne ides na to. Bacis pare da se nagutas prasine za 3 godine.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by colke995 View Post
                            Najbolji savet koji jos mogu da ti dam oko toga je da ni ne ides na to. Bacis pare da se nagutas prasine za 3 godine.
                            Postoji i ta opcija,kartu sam kupio za sva 4 dana 60 eura,mislim da se krajem juna i pocetkom jula moze prodat bas za fine pare ako kojim slucajem odustanem tako da vidjecu.

                            Comment


                            • Glat uvaljas za vece pare.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ona u junu i julu dostize cijenu preko 100 eura,jedan moj drug je prosle godine 2 dana pred Exit prodao tu ulaznicu za 130 eura.

                                Comment

                                Working...
                                X