Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brate najbolje za učenje ti je gašenje telefona i kompjutera, ako već nemaš za doping. Ja stižem jer brzo čitam baš inače ne bih stizao sve i da kuckam i da živim i da učim.

    Comment


    • Stislo u januaru, a? Januar je i meni uvijek bio pakao

      Comment


      • Tehnicki je fakultet u pitanju pa mi nije citanje problem nego nedostatak koncentracije,bezvoljnost treba mi nesto da me podigne,da mogu jedno 7,8 sati da cjepam zadatke bez prestanka.
        Jebeni januar kako ga mrzim i jebena bolonja,sto nam ne ostavise onaj stari sistem ka nekad u jun,jul fino ka gospodin a ne ovako.

        Comment


        • U januarskom i septembarsko roku dajem najvise ispita. Aprilski i junski rok mi je cisto za zurke i alkoholisanje, u oba roka dam 4 ispita max. ali to je malo. Najgore ti je kad hoces da ucis i samo si u stanu, ja sto vise stvari radim, tj. sto se vise i bolje organizujem to sam efikasniji kod ucenja.

          Comment


          • Ko uči kući ništa od toga ako nemaš baš tešku volju i samokontrolu. Pravac fino sveučilišna knjižnica i sve i da ti se ne da moraš učit kad vidiš da svi drugi oko tebe bleje u knjigu.

            Comment


            • E to sam i ja praktikovao. Onda sam posle nedelju dana provalio da tu dolazi dosta lijepih curica pa mi je ucenje bilo izgovor da tu visim po nekoliko sati

              Comment


              • Ja nikad nisam mogla da ucim u citaonici, otisla sam 2 puta i htela da se ubijem
                uvek sam ucila kuci, pustim muziku i ucim
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Nemam ja nameru tebe da otkrivam,sam si se otkrio,nego mi nekada dosadno pa eto da utrošim malo vremena o temama koje su ti bliske.
                  Što se tiče te moje istine...svako od nas ima svoju istinu i ne trudi se da je menjaš...
                  Aa dobro dobro...
                  Hvala za utroseno vreme.

                  limun [DEBUNKED]

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Ne radim


                    Nemam ja nameru tebe da otkrivam,sam si se otkrio,nego mi nekada dosadno pa eto da utrošim malo vremena o temama koje su ti bliske.
                    Što se tiče te moje istine...svako od nas ima svoju istinu i ne trudi se da je menjaš...
                    Ostale samo semenke od limuna
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Jel se to drogira?

                      Riki Martin se vjenčao sa svojim gej partnerom
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Originally posted by Tarantula View Post
                        Jok, bode se
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Ostale samo semenke od limuna
                          Неш .....

                          Comment


                          • Ma koja citaonica, to je gubljenje vremena. Najvise mrzim ljude koje odu u citaonicu, tamo su 4 sata, uce max sat vremena, 2 sata piju kafu, a preostali sat se slikaju i izbacuju na instagram kako uce. Onda dodju na kol/ispit i padnu i kazu ne voli me profesor. Takvih likova sam se nagledao na faxu. Sedi kuci, zatvori se u sobu i cepaj. Meni je u 6 dana 4 kolokvijuma, ja obicno krenem da ucim 2 dana pred kolokvijum, i svaki sam polozio bez problema, cak sam u ovoj godini dobio sve 10-ke (sto mi se nikad nije desilo). Mani se tih pilula za ucenje, jednostavno nadji neki motiv, kazi sebi moram i nakani se. Za ispit posle imas vise vremena, tako da prvo iscitaj sve jednom da cist oznas o cemu se radi pa onda u sledecem krugu kreni da ucis to.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Ma samo uzmes i ucis. Nema tu mnogo filozofije.

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Jok, bode se
                                Žao mi te djece, najiskrenije.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X