Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by skeptik View Post
    Ex DS sada je perjanica SNS-a.
    Zato se mackarov Ustav ne dovodi u piranja.
    Last edited by kronostime; 01-03-18, 21:21.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Ali ova voditeljka, krv ti jebem. Zakonom odrediti da Olja Beckovic vodi emisije, inace nemaju nikakvog smisla.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by torpedo View Post
        Super, da i to ludilo završi. Vas dve ste neprepoznatljive rečnikom
        Uuuu da vidis kada igra Manca/Novak/Zvezda...

        Al ovo je posebna kategorija

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Uuuu da vidis kada igra Manca/Novak/Zvezda...

          tt
          Roger
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • ali ne pizdite u tandemu.

            Comment


            • Rekoh ti...ovo je posebna kategorija... a bome i zivotna.


              I ja pizdim kad starac igra..al u drugom smeru
              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by torpedo View Post
                ali ne pizdite u tandemu.
                Pa ovo je mnogo bitnije, ovo ostalo je samo sport
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Kako stoje na kladionici fiksni je majstor za kvote.

                  Comment


                  • Originally posted by torpedo View Post
                    Kako stoje na kladionici fiksni je majstor za kvote.
                    42,5 AV
                    16.5 Djilas
                    10.5 Sapic
                    6.5 SpS

                    Bilo prekjuce(nisam gledao posle) to su granice koje su najrealnije ,da osvoje procenata a ti gadjas vise ili manje od toga,sta mislis sta ce biti Izlaznsots ok 50 i nesto malo vise od toga mozda se nesto i promenilo za ova 2 dana ,a i ima jos dva do izbora

                    Comment


                    • Vucic manje, Djilas vise, Sapic manje, SPS manje. Kucaj mi za 200.
                      sigpic

                      Comment


                      • 2. na Šapićevoj listi je Željko Ivanji, nekada u G17, pa kod Nenada Popovića, pa ne znam gde, pa sad kod Šapića - provereni preletač. Direktor u Pošti Srbije sada.

                        Comment


                        • Originally posted by colke995 View Post
                          Vucic manje, Djilas vise, Sapic manje, SPS manje. Kucaj mi za 200.
                          Vazi se sve margine su ti na 1.85 onako iz glave to je oko 11.6 znaci imas 2k ako prodjes

                          Comment


                          • Zima je biće manje of 50%.

                            Mada će ubacivati ovi iz SNS

                            Comment


                            • Ma bice oko 55%, kao i uvek. Nek je Beogradjanima a i nama Bog na pomoci. Mada nista bolje nece doneti ovi izbori u nedelju. Psiho ce nas krcati jos dugo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by colke995 View Post
                                Vucic manje, Djilas vise, Sapic manje, SPS manje. Kucaj mi za 200.
                                Može samo singl

                                Originally posted by MarkoNFL View Post
                                2. na Šapićevoj listi je Željko Ivanji, nekada u G17, pa kod Nenada Popovića, pa ne znam gde, pa sad kod Šapića - provereni preletač. Direktor u Pošti Srbije sada.
                                Eh kada bi krenuli tako, kod Đilasa na listi Dijana Vukomanović, članica SPSa od 1996-2016

                                Comment

                                Working...
                                X