Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ivan je Veprina masna

    Evo sad čitam da su ga puštili za jutarnji program Ako, ako... mora neko da udari kontru Mariću, Šešelju i ostalim govnima.
    Last edited by powerslave; 10-05-20, 03:54.

    Comment


    • daj,jbt,ko deca..

      no,neka si makar van,ovo je ovde teski bllsht


      a veprina ...nekako mi ivan bio duhovitiji,gore na tenisu
      Wizard

      Comment


      • Pazi ovog Powera provokatora
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Malo sutra provokator, nazalost.

          Comment


          • Originally posted by ognjen View Post
            Malo sutra provokator, nazalost.
            Ti, nemoj da vređaš, ja sam šlager pevač!

            Last edited by powerslave; 10-05-20, 12:31.

            Comment


            • Kad smo kod Bobija Piromana, niko nikad nije snimio bolji spot:

              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by joshmor View Post
                jel ima crnogoraca na forumu?

                sta se tamo desava,pa se pusta tompson
                Pustili su ga greskom.
                Ogradio se savjet rtcg,a urednica jutarnjeg se izvinila,kaze da je greska,da ce snositi sve posledice.Iskreno mala je vjerovatnoca da je to namjerno pusteno.Znajuci kakvi su odnosi u toj televiziji ne bih se cudio da ga je neko nekom tu zavukao.
                Last edited by E1_PG; 10-05-20, 13:19.

                Comment


                • Originally posted by Veprina masna View Post
                  Pustili su ga greskom.
                  Ogradio se savjet rtcg,a urednica jutarnjeg se izvinila,kaze da je greska,da ce snositi sve posledice.Iskreno mala je vjerovatnoca da je to namjerno pusteno.Znajuci kakvi su odnosi u toj televiziji ne bih se cudio da ga je neko nekom tu zavukao.
                  Znači, ipak namerno....
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Mora bit da je neka podmetačina u pitanju jer mi je nevjerovatno da bilo koja televizija, a pogotovo državna pa kakva je da je, uopšte i ima bilo šta od Tompsona u njihovom repertoaru.
                    Last edited by powerslave; 10-05-20, 13:35.

                    Comment


                    • Rusi izdali Srbiju po milioniti put. Znao sam za to još pre 2-3 meseca jer sam čuo od Feliksa. Ivo zna ko je Feliks.

                      A jesu mi one Rusine odvratne ne može rečima da se opiše. Nikad ih nešto nisam voleo.

                      Zato i ne čudi što psiho ne spominje i neće spominjati Putina više. Ta priča je završena kao i njihova podrška u SB UN.

                      Što znači da nas od podele Kosova dele meseci, hajmo reći ubrzani izbori koji neće biti odloženi.

                      Verovatno na zimu 2021. kada budemo zatvoreni pod novin merama covid19 ili kada budu zabranjeni skupovi da se onemoguće protesti.

                      Zima, zabranjena okupljana itd, da se to pregura par meseci dok tinja u narodu.

                      Posle čekati sledeće izbore...

                      Što dalje implicira da znaju da su im ovo poslednji izbori na kojima će pobediti, tako da će nas u sledećem mandatu opustošiti.

                      Treba očekivati i masovno naseljavanje migranata. Oni znaju da su posle ovoga gotovi.
                      Last edited by Cassius Clay; 10-05-20, 18:55.

                      Comment


                      • Zašto bi Rusi podržavali veleizdajničku vladu u Beogradu, u bilo čemu?
                        sigpic

                        Comment


                        • Upravo su zato i digli ruke ali mogli su pomoći u ime hrišćanstva. Ako ništa u prokazivanju ove vlade tako da, izdali su na neki način.

                          Mada rekao je čovek pre 2-3 meseca da su doneli odluku da im je svejedno ko će biti na vlasti u Srbiji i da je vojna bezbednosna dala preporuku da se vlast mane ćorava posla, otud i na 9. maj izjava ambasadora

                          https://www.slobodnaevropa.org/a/30602570.html

                          A otuda i dešavanja od prošle godine

                          https://www.slobodnaevropa.org/amp/n.../30351546.html

                          Bilo je raskusurivanja jezivog, a oni traže ruku od Sv Jovana Krstitelja. Koju juri i papa a koju bi Milo da proda jezuitima.

                          Generalno katastrofa stanje i u Republici Srbiji i u SPC koja se raspada po šavovima kako javlja Feliks, od fanara do ekumenizma.

                          Nadam se da će Feliks popiti ono vino i otkriti ko su malteški vitezovi u redovima SPC, ako već znamo da je Amfilohije bio na jezuitskom školovanju u Rimu.

                          Treba malo razrešiti i razbistriti situaciju i u SPC, jer da je ona jaka rešila bi neke državotvorne i držacničke probleme, lako.

                          A vlast je katastorfa dno dna, svako ko podržava neka mu ide na čast. Ako počnu gerilske akcije rado ću se pridružiti. Ona pištanja i udaranja u lonce, i šetnja sa onim bilmezima od toga nema ništa.
                          Last edited by Cassius Clay; 10-05-20, 19:03.

                          Comment


                          • Rusi su digli ruke od Vučića odavno, nikada ga nisu ni mirisali pošto je ovaj takav izdajnik kakav se retko viđa. Rusi su i na Tadića trošili dosta vremena, pokušavali da ga urazume ali nisu uspeli i potom su i od njega digli ruke, pošto su obojica suštinski samo uzurpatori i namesnici ovog našeg provizorijuma, ogrezli u strančarenju i nemaju niti gram državničkog razmišljanja. Od titoista se drugo, doduše, ne može ni očekivati.

                            Ako se sećate one priče iz decembra meseca kada su Rusi dali Vučiću pušku kralja Milana, to je bio definitivan znak da je Rusima preko glave više Vučićevog plačipičkarenja i kenjkanja, na koje smo mi ovde odavno svikli. Ta puška ima jak simbolični značaj, pošto je politika kralja Milana bila identična današnjoj Vučićevoj - vezati se za "tamnicu naroda" i potpuno se lišiti bilo kakvih nacionalnih i ekonomskih interesa. Igrom slučaja, kralj Milan je bio veliki germanofil i rusofob. Upravo kao što je ovaj danas.

                            Rusi bi prvi podržali smenu u Beogradu, danas. Vrlo moguće i Amerikanci.

                            Za SPC je cilj napraviti raskol u patrijaršiji između Beograda i Cetinja. Tu se Vučić i Đukanović jako dobro razumeju pošto je SPC poslednje što može iole da sačuva nešto državničko u Srbiji, te dalje drži povezane Srbe u Srbiji, BiH i Crnoj Gori. Vučiću će biti lakše "iscepati" zemlju dok će se Đukanović rešiti problema u Podgorici.
                            Last edited by Crni Đorđe; 10-05-20, 19:19.
                            sigpic

                            Comment


                            • Slažem se u načelu sa tobom ali ako neko nekome ne treba da "kenja" o germanofilstvu to su Rusi Srbima. Ne mirišem ih nikako, mnogo su divllji i još bi da se predstave hrišćanima pre Srba. Oni su za razliku od nas bili najobičniji pagani.

                              Sad nek veruje ko šta hoće i u Konstantina Jiričeka i apelašima ali Bog i Miloš S. Milojević znaju koliko je staro srpsko ime i poreklo i neće meni neka Rusija biti majka nikada. Istina zna od kad smo hrišćani i koliko dugo postojimo, a laž neka laže.

                              Neka se prvo pozabave ko im je Petar Veliki koji je bio izrazito kopneno školovan i imao fobiju od mora, sa putovanja iz Evrope vratio sa drugačijim fizičkim karakteristikama i kao vrsni moreplovac. Gle čuda taj Holandjanin što je došao umesto originala je odmah zaratio sa svim iz porodice ( svako ko bi ga prepoznao). Možda ih zato žuljaju Srbi pošto postoje indicije da se iza 1903. kriju izmedju ostalog i naša ruska braća najdirektnije. To nek vide sa Bugarima oko germanofilstva, pošto smo mi netaknuti!

                              Mogu ja da se bratimim na bazi pravoslavlja sa Rusima i Grcima do jedne mere ali do druge mere ćemo da vadimo "druge mere". Ne mogu cipele da nam brišu ni jedni ni drugi.

                              Izmedju ostalog mi smo dužni samo Bogu Hristu i zabole me uvo i za vaseljenskog i za ruskog partijarha i za njihove političke igrarije.

                              Problem je što ne postoji nijedan narod kog bi uzeli za saveznika, Jermeni su simpatičan narod, Jevreji jesu ali trenutno nemamo iste interese, a ono sramoćenje Delija i servilnost srpkog naroda, "majko Rusijo", ma more mrš bre.

                              To može samo ćerka da nam bude i to vanbračna.

                              A Grci su verovatno najveći neprijatelji Srba u istoriji, paradoks. Grci i Rimljani pa tek onda Osmanlije i ovi novi nebitni. Ali Grci pre svega.

                              Dan danas naši iz SPC idu kod Grka na ispiranje mozga, i zauvek su ostali druga strana rimske medalje.
                              Last edited by Cassius Clay; 10-05-20, 20:24.

                              Comment


                              • https://www.history.com/news/peter-t...killed-own-son

                                Why? Pa verovatno zato što mu nije bio sin jer je pravi Petar Veliki lutao ulicama Pariza dok je ovaj Holandjanin porokao sve koji bi ga prepoznali.

                                Šta ćemo sad braćo Rusi? Da crknemo malo od zavida jer Srbi ne bacaju drkicu na Germane vekovima? A i ono što su pokrali iz naših manastira pa se prave sad da su oni hrišćani pre nas... Dno dna.

                                Za čas posla bih ja stavio na svoje mesto i Ruse, nek odjebu sa svojim kombinatorikama od Srbije.

                                Da ne kažem da su najveći zagovornici nezavisnosti Crne Gore bili Rusi jer su tad bili u top kombinatorikama dole.

                                Tri tačke
                                Last edited by Cassius Clay; 10-05-20, 20:34.

                                Comment

                                Working...
                                X