Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bele patike,carape,sorc,pantalone i sl. ni pod razno, ni na Vimbldonu po cijenu diskvalifikacije
    bela majca da, moze i crvena,zuta.. al tamo u julu,avgustu

    teget,crna i siva su moje sveto troistvo

    od komercijalnih brendova ranije adidas, kao i konvers patike/kacketi

    Comment


    • Isključivo adidas.....od svoje 14.g....(tada je dosta toga bilo Slovenijašport.ali adidas)....utrči poneka Nike patika, na poklon, ali kad ja investiram to je isključivo Adolf Dassler...
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Ja sam dugo kupovao samo Nike patike, jedne AirMax sam nosio 3 zime i dan danas su cele samo sto su se izoblicile. Ali poslednja 5-6 modela koja sam kupio su se pocepala veoma brzo, nije to vise kvalitet kao nekad. Tako da sam batalio Nike. Reebok plave sa prevrnutom kozom koje su bile oko 100e su odlicna kupovina, 2 god nosenja, spolja kao nove, samo su iznutra malo pocepane tu iznad pete.

        Godinama sam nosio patike sa mekim djonom (vazdusnim ili penusavim) i skoro kad sam presao na tvrd djon shvatio sam da daje mnogo bolju stabilnost i da mi se telo pravilnije krece pri hodanju.

        Comment


        • Ja Boohooman najviše. Kupio sam trenerke od po 25-30-40 evra, majice, Asos isto neke stvari, patike. Uglavnom da se ne čeka toliko dostava u životu ništa u Srbiji kupio ne bih. Good for nothing je isto dobra marka.

          Od patika za trening i šetnju običnih volim new balance a za grad cesare paciotti. Nike i Adidas nemam ništa. Nemam superdry i tako to. Imam replay jer sam naručivao na fashion n friends i tommy ali to mi je takva seljana da u životu neću više bacati pare na te gluposti.

          https://www.asos.com/boohooman/booho...i/prd/14950258

          https://www.asos.com/boohooman/booho...k/prd/13992740

          https://www.asos.com/asos-design/aso...e/prd/13138074

          ćao zdravo bolja od najkijeve svake 11x.

          Samo sad jebe zbog granica i što je šugava Srbija pa se čeka i do mesec dana i platiš povrh svega još nešto što Srbi izmisle.

          Inače uzimao sam i na factcool isto su im stvari iz Britanije neka marka nešto na t, neke basic stvari gde sam rolku platio tipa 1500 dinara 15 ljudi me pitalo gde sam kupio.

          Možeš da uhvatiš popust i kupiš 2 boohoo trenerke koje gore i patike za džemper us polo iz ušća.

          U Srbiji kod nas samo neke retardirane stvari pomislio bih za replay da je ne znam šta. Šugave majice pokenjam se na njih. I farmekre zgaze cenu 17 000. Ajde bre.

          U Zari ima dobrih, i ima u N sportu stafovih, ili kako se to sad zove invento tako nešto. Imaju i njihove kožne jakne ekstra.

          Ja kupim te trenerke boohoo prvo niko živi nema to ovde, drugo, 5x je jeftinija od nike kompleta i bilo čega, treće uske su i moderne.

          Mogu da se nadju majice za 15 evra do jaja. A na kraju krajeva ohrabrujem ljude i da prave svoje majice preko print on demand samo da nadju nekoga ko radi dobro.

          Ne treba bacati pare na gluposti koje kod nas koštaju 50-60evra a ista takva majica u SAD 10$

          https://www.adaletofficial.it/

          Ovde ću naručiti par stvari. Bukvalno je ovo sad 2020. sad ljudi sve više nose neke custom majice, sami prave ili uzimaju od nekih poznatih influensera koji prave kolekcije. Nonsens je baciti pare na Nike i te gluposti
          Last edited by Cassius Clay; 17-05-20, 12:51.

          Comment


          • Ja mogu samo majicu ili duks da narucim preko neta, a patike ili jaknu ipak moram da probam.

            Comment


            • ASOS je prekorektan. Prvo imaš mere, drugo možeš da vratiš, treće ako ti ne stigne odmah šalju novo bez obzira ko je kriv, oni to peglaju posle. Customer support na nivou.

              Možeš da ih pitaš bilo šta. Bitno je kada prvi put naručuješ neku marku eto ja npr asos design i boohooMAN, ja sad znam koja je koja veličina. Prvi put naručiš samo jednu majicu. I vidiš po modelu sa slike.

              Ja sam mislio L da naručim za prvu trenerku ali video model sa slike 187cm i nosi M. Ja sam 185 i onda suvom logikom uzeo M i fit mi.

              Uštedi se dosta novca i mnogo je veći izbor.

              Kad budu rasprodaje uzmeš nakupuješ se za 50-100 evra brdo stvari. A nisu treš da su lošeg kvaliteta naprotiv. To sam video da svi u Britaniji nose te njihove marke, sve rijaliti zvezde.

              Brate još ko živi tamo, prilično povoljno. Imaš i setove majica, gaća, ima svega.

              I što je najbolje ali najbolje daš manje novca a onda te jure ljudi sa nike i tommy stvarima da te pitaju gde si kupio i koliko košta. Znači sam kroj i sve to izgleda bolje nego ovo ovde.

              Ali nije za starije ljude. Npr nisu trenerke onako lelujave i široke da ti nogavica pada dole, možda ima da se nadje ne znam...

              Sve u svemu ekstra ušteda.

              Comment


              • Uvek sam voleo jednostavnost kod obuće.

                Za zimu

                Spoiler


                Za leto

                Spoiler


                Za trčanje

                Spoiler



                Za fudbal
                Spoiler




                Ima tu svega, ali nikad nisam žalio pare za obuću, ako je kvalitet u pitanju.

                Sad ću ovih dana da kupim još jedne za leto i miran sam.
                Last edited by z0La; 17-05-20, 13:29.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Uglavnom Adidas, mada sam hteo prosli put Asics da uzmem, ali nisu imali broj.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Što se tiče Asicsa, nikad nisam imao problem sa njima. Jedan par koristim po 3-4 godine, a baš ih često koristim za trčanje.

                    Kvalitet + udobnost.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Ove druge za trcanje sto si stavio mnogo dobro izgledaju.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Imao sam ih u svim oblicima i raznim bojama. Omiljene patike.

                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Ove druge za trcanje sto si stavio mnogo dobro izgledaju.
                          Da, one su baš dobre na izgled. A i koštale su oko 13-14 hiljada mislim. Mnogo, ali sam tad kupovao na administrativnu, pa nisam žalio pare.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Jos jedan odlican podcast. Čavić i Šaponja su mi baš genijalan duo.

                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • http://rs.n1info.com/Video/Info/a600...ece-proci.html

                              Bravo Sarajlije

                              Comment


                              • Od vremena Romki i Univerzal patika obožavam Adidas.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X