Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Princoni View Post
    Ma znam, nego kada se vec spajaju slicne teme, mogu i slicni nick-ovi
    Hahahaha tu sam ja, nego na putu pa nisam ispratio sve.
    Pa kako je krenulo, neminovno je spajanje mene i bicija u jednu osobu, onda bi bili kao doktor Dzekil i Mister Hajd
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Zao mi je Torpeda i ostalih sa Jukeboxa...znam i ja se tako osecam...al jbg imate svoje drustvene mreze pa postavljajte tamo muziku ili cete morati neko dr mesto da nadjete...

      tt sa A5 u inat Mi6
      Sve ok ništa strašno, teško da će to što ja slušam nekome nedostajati.

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        Šteta što moramo da čekam odgovor do sutra
        Tesko da cemo ga dobiti, jer Gangaric izbegava da komunicira sa mnom. Zasto, ne znam, ali tako je
        Mora da sam mu nesvesno udario na ego.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Opet forum poceo da zajebava, nestade Akijeva tema

          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Znate sta sam primetio i zaintrigiralo me.
            Gangarino konstantno ponavljanje da se neki forumasi odavde poznaju i uzivo i da se druze - posecuju ili sta vec.
            Koji?
            Šta je tu čudno. Ljudi se upoznaju, imaju slična interesovanja. Sigurno da ima takvih. Samo ne znam što bi tebi rekli da se druže.

            Comment


            • Nije nista cudno, nego me interesuje ko se druzi.
              A rekli bi mi zato sto bi ih ja pitao. Kapiras? Postavis pitanje i dobijes odgovor, ne bi mi rekli iz cista mira.
              Ako hoce da mi odgovore, ako nece nista strasno.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Prvi avgust- Bice
                Drugi avgust- Gangara
                Treci avgust- ?

                Comment


                • Pobeda.

                  United.
                  Arsenal
                  Liverpul.

                  PRavimo poredak za ovu sezonu
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Ja bih to drugacije postavila..
                    1.avgusta - jedan
                    2.avgusta - dvojica
                    3.avgusta- trojica....
                    Da stanemo kod 4.-5.08.?

                    tt sa A5 u inat Mi6
                    Last edited by miloolja; 02-08-17, 14:14.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Nema navijaca Sitija ovde, tako da vam dzaba sve
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Pobeda.

                        United.
                        Arsenal
                        Liverpul.

                        PRavimo poredak za ovu sezonu
                        Vala trebao bi taj Pobeda na hladjenje. Ja se secam kada sam se registrovao na forum da sam bio manji od makovog zrna, svima sam persirao, a ovaj Pobeda juce dosao na forum, a vec danas udara na vodece funkcionere ovog cestitog foruma.

                        Sandu, a ti bese gotivis Pepa?
                        Last edited by Lion; 02-08-17, 14:22.

                        Comment


                        • Kakva korist moći ovde, rekli čoveku da otvori temu sada je spojili, neverovatno

                          Comment


                          • Jasta, nemaju ljudi ni tri kisna petka na forumu, a ponasaju se kao da su ovde 15 godina. Smesno... U pravu si princevicu.
                            I ovaj bici sto je banovan. I ako se generalno slazem sa deckom i mislim da je pametan, neretko se strasno bezobrazno ponasa, izludi me. A i on "juce" dosao.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Šta ima veze ko je koliko vremena na forumu, Bici, Pobeda i Gangarić se bore za slobodu svih nas za slobodu od tiranije vodećih ljudi. Bore se za našu slobodu, dosta je bilo ugnjetavanja, dosta je bilo tlačenja, uzdignite se sada svi bez obzira koliko imate staža na forumu, dignite glas protiv sistema, pokažite da nismo pali, da ćemo biti još jači, brži i spremni na borbu!!!

                              Comment


                              • Originally posted by Princoni View Post
                                Vala trebao bi taj Pobeda na hladjenje. Ja se secam kada sam se registrovao na forum da sam bio manji od makovog zrna, svima sam persirao, a ovaj Pobeda juce dosao na forum, a vec danas udara na vodece funkcionere ovog cestitog foruma.

                                Sandu, a ti bese gotivis Pepa?
                                Интересантно, ја сам дошао на овај форум 2 месеца касније него ти

                                Comment

                                Working...
                                X