Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_pg View Post
    Neka djaole sa tim metaforama,nacice se i za tebe nesto.
    ROFL .... Mogu da zamislim sta ce njega da saceka.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Hajde da i ja jedan donekle politički post napišem,nema veze sa Amerikom i Rusijom ali ima sa Španijom.Uvek me je fascinirala kao država što zbog toliko različitih naroda što žive unutar nje što zbog nenormalnih granica i volje i znanja da drži sve te manjine i pokrajine unutar države.Baskijce podržavam i stvarno su posebna priča,Kataloniju ne gotivim ne znam ni sam zašto ali su mi nenormalno antipatični iako sam bio u Barseloni dva puta i stvarno su uređeni do savršenstva počevši od ulica,prevoza,obrazovanih ljudi koji pričaju više jezika itd itd.Najviše me fasciniraju ove granice u Africi tojest ovi gradići na samim obalama koji su bukvalno ograđeni Trampovim zidom od ostatka i kojih nisu hteli da se odreknu Isto onaj gradić u Francuskoj koji je pod Španijom već 600 godina iako je nekoliko desetina možda i stotina kilometara unutar Francuske Evo jedan baš video koji onako zanimljivo predstavlja njihovo uređenje,obuhvata čak malo i istoriju i objašnjava neke stvari za koje 90% nas ne zna

      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Sutomore???
        ce-ce krofnice??? Ajmo, ajmo??? Alo, alo, jel me neko zvao??? Alo, alo i ja bi se kupao malo. Kuvani kukuruz, kukuruz kuvani.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Sutomore??? To pravo kad se spustis pa najblize, jel?Ne svidja mi se tamo.
          Vanilice inace jer mi svi iz CG nude vanilice pa se salim

          tt sa A5 u inat Mi6
          Iznenadio bih se da se nekom svidja Sutomore .Nemamo nesto bogatu gastronomiju pa nismo bas kreativni,priganice i med,kacamak i krap,rastan,to ti je nasa kuhinja u kratkom,nisam cuo da su vanilice neki nas lokalni specijalitet nisi imala kontakt vjerovatno sa autenticnim crnogorcima

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            ROFL .... Mogu da zamislim sta ce njega da saceka.

            Comment


            • Originally posted by Ivan_pg View Post
              [ATTACH=CONFIG]15072[/ATTACH]
              E to da mi ponudiš spičio bi ti Tramp jedan tomahavk onako direktno na plantažu iako si u NATO-u
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Ne znas ti Gangaricu sta valja,od ovoga glava ne boli,jedina alternativa koju priznajem je kajsijevaca,probao sam neku iz Srbije nedavno dobra bjese bogami,bas dobra.

                Comment


                • Napusti objekat ! Nikad loza samo vinjak

                  Last edited by Lord Gangarić; 01-08-17, 17:24.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Aee šta kukate, jel je leto il nije...doduše za vikend će biti baš žestoko, al valjda ćemo preživeti.
                    Samo da (mi) je toplo

                    tt sa A5 u inat Mi6
                    Meni samo Pako da prezivi, jadnicak
                    ali nasla sam neko veliko korito, pa sad uziva

                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Pako ima svoj jacuzzi
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        A vidiš sad mi sinulo...a šta kod vas zapravo znače predstavljaju vanilice?

                        I ne znaš ti Ivane ipak bg košavu, veruj mi
                        Vanilice ko vanilice,iste kao kod vas,a kosavu poznajem sticajem okolnosti,nije to toliko strasno.

                        Comment


                        • Originally posted by Tarantula View Post
                          ce-ce krofnice??? Ajmo, ajmo??? Alo, alo, jel me neko zvao??? Alo, alo i ja bi se kupao malo. Kuvani kukuruz, kukuruz kuvani.
                          ne znam bila sam u prolazu, doduse negde se i kupala tamo...al ruzno mesto, ima mnogo lepsih.
                          Na prvom mi je Boka...ona je vrh iako kad se sruci neka kisurina sa onih stena, voda u zalivu nije vise slana...a slatka voda i moje plivanje nisu u ljubavi nikako..no, no..samo slanu vodu priznajem, sve ostalo je moranje i prisila ...ili kada se uzelis pucine onda mora malo da se obidje okolo naokolo, al nista to ne smeta..
                          Evo sace Bane da objasni bolje
                          Last edited by miloolja; 01-08-17, 17:32.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Meni samo Pako da prezivi, jadnicak
                            ali nasla sam neko veliko korito, pa sad uziva

                            Joj dusaaaaa
                            Uzmi mu neki bazencic na naduvavanje... i iseci nokte pre toga

                            A nasla si vece od ovog? E pa onda dobro..moze i da roni mozda
                            Last edited by miloolja; 01-08-17, 17:34.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Joj dusaaaaa
                              Uzmi mu neki bazencic na naduvavanje... i iseci nokte pre toga
                              A sta cu sa zubima i ovo je krenuo da jede
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                                [ATTACH=CONFIG]15072[/ATTACH]
                                Ja mislio dva krsna Crnogorca, sa blazenim osmesima na licima
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X