Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Ne, nikakvih instrukcija nije bilo. Prosto je najslušljivija pesma od svog onog đubreta koje je bilo ponuđeno. Na Prvoj u jutarnjem programu je bilo predstavljeno nekoliko pesama, dakle i tu nisu bile favorizovane.
    Iako sada rade kao voditeljke na Play radiju obe imaju muzički background - Una je bila u ženskom hip hop bendu Bičarke na travi, a Nataša uz Anu Štajdohar u poslednjoj postavi Tap 011.
    Kako ne, kad sam svojim ocima gledao reklamu za te dve devojke.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • U svakom slucaju nisu se same reklamirale, to sigurno nije dozvoljeno. Ja sam videla neku mladu brinetu recimo, naravno u sklopu ovog izbora, mada nisam sad sigurna o kakvoj reklami pricas...
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ma pusti ga, svi su se reklamirali. Poenta je da najbolja pesma nije pobedila i ne samo najbolja nego praktično jedina koja je ličila na nešto.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ako prica o reklami za ovaj izbor, a vratila sam se i vidim da pominje instrukcije za glasanje... dakle jeste.. to da se reklamirala samo jedna grupa ili izvodjac je nonsens. Nit je po pravilima, niti su imali razloga da favorizuju jedne. Samo si eto sticajem okolnosti nagazio na njih Mark.

          Moram da cujem tu najbolju pesmu.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ja pricam o reklami na tv, gde ide pesma ove dve devojke a dole setaju slova tipa "6 na 2246" i tako vise minuta. Sad, da li sme ili ne sme, ne znam, ali to sam video. I stvarno je prvi put da sam video tako nesto, zato i kontam da su imale duplo vise glasova od drugoplasiranih, jer zaista ne verujem da je publika prepoznala toliku razliku u kvalitetu a ziri zakazao.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Ja ti kazem videla sam brinetu jednu isto tako.
              I nije ziri zakazao, vec je nanestaljka
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Ja ti kazem videla sam brinetu jednu isto tako.
                I nije ziri zakazao, vec je nanestaljka
                Na drugom kanalu si videla? Ne na RTS? Ako je tako, onda je to to.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Stvarmo nemam pojma, mislim na sk, ali ne mogu da tvrdim, retko obracam paznju na reklame ili promenim program tada kada su, ali to u svakom slucaju ne menja stvar, koji god program da je bio.

                  Dajte link od ove pesme sto je publika izglasala, ne znam kako se zove..
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Meni je fascinantno da neko prati Evroviziju, kamoli ovu nasu Beoviziju...Sam naziv Beovizija je sprdnja sa ostatkom zemlje, tako da nista bolje ne moze se ni ocekivati. Evrovizija je zajebancija za druzenje sa zezanjem od pesama itd..ovde se to preozbiljno shvata...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Ni meni nije jasno Milose kako ljudima nije muka od toga bijednog i sramnog takmicenja.
                        Kako ljude nije blam da se prijave za ucesce u ovim manifestacijama.
                        Mislim razumijem da su mnogi ti pop pjevaci ili kako vec da ih nazovem satjerani u pecine od strane folkera i da pokusavaju da ozive na neki nacin karijeru ali brt stvarno.

                        Comment


                        • Evo sad slusam, ta bez straha pesma bi ustvari bila jako dobra da nema repovanja, a izvedba je mogla biti bolja, likusa je bukvalno promasila rec i onda se na pola ispravila, pretpostavljam da tako nesto ziri gleda. Oduvek mi je bilo glupo guranje rep delova u pop pesmama, retko kada ispadne dobro, ali je to sablon koji iz nekog razloga svake godine bar nekoliko izvodjaca pokusa da napravi. Ostalo nisam slusao, pobednicku me mrzi da trazim, jedino sam video neku sto peva nesto na fazon "samo lagano", prevrnuo ocima i promenio kanal
                          Last edited by s_hyperion; 04-03-19, 11:41.

                          Comment


                          • TOP kanal postaje Nova S.

                            Prvi transfer - Ivan Ivanović.

                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Hvala Vuce, odslusla sam, pa apsolutno zasluzuje da se nadje ispred Nevene, no eto..namestaljka.

                              Ali ovo sablaznjavanje jaooo pa ja to ne slusam, kako mozete to da slusate, to je sranje.... pa sta? Mislim nije da nije...Ne slusam ni ja, ali kada je dogadjaj, svi pricaju o tome, u prilici sam, sto da ne, nece mi kruna sa glave pasti -.-
                              Kao kada je onomad Saban nastrado...e svi su morali da se ograde kako ne slusaju tu muzuku, da bi napisali rip...ma koga briga, boje da su cutali.

                              Zato slusate one propale, gologuze cajke
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Beovizija je propala onog trenutka kada Anu Nikolic nisu poslali na Evroviziju.



                                Od tada, niti ima smisla, niti treba pratiti.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X