Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Победа View Post
    Пише да је пожељно о томе да се прича.

    Јефтин покушај да се дискредитује ова тема, Мара послата од стране админа у замену за модератора.
    Ma jok, Mara je nepotkupljiva
    Mara je odbila poziciju
    Mara je nesvrstana...

    Spoiler
    Morala sam ovako iako je bez veze pričati/pisati o sebi u 3 licu
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Smjernica u vidu rijeci 'pozeljno' nije vid diktatorskog rezima na drugim temama.

      Da li je spam pisanje o AI, jer to nije ekonomija?


      Mara nije potkupljiva, ona potkupljuje. Ona ima specijalne interese i lobira stranke da joj se pridruze. To je dokazano sa njenim upadima na 'musku temu', gdje je pokusala da stekne podrsku medju najvecom demografijom foruma.


      Za razliku od diktatorskih rezima, ova tema ima za clana, vrhunskog marketara i timski duh i nece nas zaustaviti na putu da postanemo najbolja tema koju je ovaj forum ikada vidio.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Receno je otvori temu gde cete pricati o politici i ekonomiji, a ne otvori Pricaonicu 2.
        Dakle, AI je skroz tema za originalnu pricaonicu, a ne za ovu temu...
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Receno je nemoj pricati o ekonomiji i politici na Zaboravljenoj temi, sad kaze nemoj pricati o AI ovdje, koja je vezana za ekonomiju i intelektualne teme, vec je pricaj na Zaboravljenoj temi.

          Smijesno.

          Pokusaji da se zaboravljena tema vrati iz zaborava.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Receno je nemoj pricati o ekonomiji i politici na Zaboravljenoj temi, sad kaze nemoj pricati o AI ovdje, koja je vezana za ekonomiju i intelektualne teme, vec je pricaj na Zaboravljenoj temi.

            Smijesno.

            Pokusaji da se zaboravljena tema vrati iz zaborava.
            Da li primecujes da nesto nije kako treba?
            Ili ti sopstveni ego to brani?

            Cilj u zivotu: moja tema da bude najbolja na SK forumu...a ovamo se gadja nekim milionima
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Ово је већ други ниво, на овој теми забрањују причу о AI

              Причаоница пропала, нико не обраћа пажњу на исту

              Comment


              • Ponovo je moj ego na tapeti.

                Toliko je nevjerovatan, da ga je nemoguce zaobici u svakodnevnoj diskusiji.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Trenutno 40, sjutra 41, za vikend oko 45, ljepota
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja sam nesto upratio da ce oko 6-tog neko zahlađenje
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Funkcionalno nepismeni, drugo objasnjenje nemam
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Za razliku od diktatorskih rezima, ova tema ima za clana, vrhunskog marketara i timski duh i nece nas zaustaviti na putu da postanemo najbolja tema koju je ovaj forum ikada vidio.
                        Ček ti si samo na ovoj temi ili je svaka tema na kojoj si pisao / pišeš vrhunska?Pošto kažeš da ova tema ima za člana...
                        I ponovo jako si zeznuo sa Čajankom...
                        A i ovo

                        Ova tema nece imati svoga moderatora, lektora ili osobu koja ce izrazavati moc i kontrolu nad clanovima ove teme.
                        A ishvali sebe do 101 i nazad

                        Što kaže stara narodna
                        Hvalite me usta moja...
                        Last edited by Marija81; 01-08-17, 14:58.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Kome smeta jak Vinjak United?

                          Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Smeta im svima.

                            Ovo je prvi put i vjerovatno jedini put da sam ja otvorio temu neku na forumu. Mene to ne zanima, ja sam imao prostora da pisem i diskutujem neke dublje teme, ali nekima se to nije svidjalo i otjerali su me.

                            Sad mi ne daju da pisem ovdje. Smijesno.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Aki dolazi nam danas ovaj Trampov potrcko Pens,obisao je i Gruziju i Estoniju,ocigledno Trampinjo provocira Ruse,zasto bi radio ovo inace.

                              Comment


                              • Naravno da provocira, jos ce potpisat nove sankcije, sto je greska. Kongres izglasao sankcije, samo 2 senatora protiv bila. Rand Paul i Bernie Sanders.

                                Ovo hakovanje je najobicnija prevara, niko nikoga nije hakovao.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X