Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • То не мења чињеницу да им је нација веома дебилна.

    Имам неке познанике тамо, иду на колеџ и из њихових прича ми је све јасно. Не причам о њиховом образовању, него о тотално поремећеном систему вредности.
    Last edited by Победа; 01-08-17, 20:01.

    Comment


    • To stoji. Imam drugara, Turčina, koji je preko Work and Travel-a radio kao spasioc u Americi. Kaže da je imao 5 intervencija i da su generalno jako glupa nacija, pogotovo devojke (mada je sa njima više i komunicirao )
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Zamolio bih admine da ne dolaze u zovu temu, ne unose negativnu energiju, i ne pocinju rasprave.

        Kvalitetna diskusija je uvek, naravno, dobrodosla.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by realnost View Post
          generalno jako glupa nacija, pogotovo devojke (mada je sa njima više i komunicirao )
          To može da ima svoje prednosti.
          sigpic

          Comment


          • Imam jedno pitanje za diskusiju

            Kako je moguce da je Japan spicen s dvije atomske prije 70 godina i jos ih Fukusima nedavno spici i opet su jedna od najrazvijenijih drzava po pitanju tehnologije na svijetu, a jadne Africke zemlje tapkaju u mjestu oduvijek?
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Imam jedno pitanje za diskusiju

              Kako je moguce da je Japan spicen s dvije atomske prije 70 godina i jos ih Fukusima nedavno spici i opet su jedna od najrazvijenijih drzava po pitanju tehnologije na svijetu, a jadne Africke zemlje tapkaju u mjestu oduvijek?
              Zato što su fanatično vredni i uređeni dok su ovi iz Afrike divlji i priglupi
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment




              • IQ je kljucan

                Iako ljudi pricaju o nekoj jednakosti, kako smo svi mi jednaki bla bla bla, ne moze osoba sa IQ 150 biti jednaka osobi sa IQ 100, al nikako
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ma IQ je precenjena stvar,ja sam uvek rekao da više cenim kvalitetne i snalažljive ljude nego šatro intelektualce koji plaču da im se nađe posao u struci i koje mama i tata izdržavaju do četrdesete godine.Mnogo su bitne i radne navike i da pametno radiš posao.Na primer Japan je vredna nacija i uvek je bio,naravno veliku ulogu igra i obrazovanje ali i kućno vaspitanje i radne navike.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Zamolio bih admine da ne dolaze u zovu temu, ne unose negativnu energiju, i ne pocinju rasprave.

                    Kvalitetna diskusija je uvek, naravno, dobrodosla.
                    Zamolila bih i ja tebe da ne dolazis vise na forum i ne donosis negativnu energiju.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                      Ma IQ je precenjena stvar,ja sam uvek rekao da više cenim kvalitetne i snalažljive ljude nego šatro intelektualce koji plaču da im se nađe posao u struci i koje mama i tata izdržavaju do četrdesete godine.Mnogo su bitne i radne navike i da pametno radiš posao.Na primer Japan je vredna nacija i uvek je bio,naravno veliku ulogu igra i obrazovanje ali i kućno vaspitanje i radne navike.
                      IQ je mentalni kapacitet. Imas razlicite vrste IQ-a, prosjek je oko 100 do 120, preko 120 su visoko inteligentni ljudi, a ovi sa preko 160 su genijalci. Oko radnih navika, to je do okruzenja. Ja znam bruku ljudi koji su brutalno pametni, al ne interesuje ih da se bave bilo cime. Oni bi da cugaju i uzivaju u zivotu na tudji racun. Ono s kim si, takav si je odlicna karakterizacija takvih ljudi. Ako zgubidanis citav zivot, mozes ti imati IQ-u 200, djaba ti.

                      Film Good Will Hunting je odlican primjer
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Интелгенција није фиксна, образовањем и едукацијом може да се повећа или расте, како год.

                        Под овим горе, не мислим на школу и факултет наравно.

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Интелгенција није фиксна, образовањем и едукацијом може да се повећа или расте, како год.

                          Под овим горе, не мислим на школу и факултет наравно.
                          Imas razlicite vrste inteligencije.

                          Fluidna-ona koja ti pomaze da rijesavas logicke probleme, ta se ne moze povecati, ali se smanjuje kako staris.

                          Kristalizovana-kombinovanje stecenih znanja u prakticne svrhe.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Gde sam Sutomore pomesala sa Bokom????
                            I ovo prvo (dugacko mi da pisem)...rekla sam Crnogorci


                            tt sa A5 u inat Mi6
                            Neka sad... Drž se ti hlada da ne te ne bi opet uhvatio kakvi toplotni udar pa da pišeš svašta hehe.

                            "I love to speak with Leonard
                            He’s a sportsman and a shepherd
                            He’s a lazy bastard
                            Living in a suit ."
                            Leonard Cohen

                            Comment


                            • Japanci imaju jedan od boljih sistema obrazovanja, ako ne i najbolji. Sa nekom konkretnom nastavom pocinju tek od 10te god, do tada uce kako da se ponasaju prema drugima, zivotinjama i prirodi. Uce razne vestine koje kod nas ni odrasli ljudi ne znaju. Da budu solidarni, ljubazni, darezljivi, uce se samokontroli...sve ono sto retko ko ovde dobija i u porodici, o skoli da ne pricam...tako se razvija inteligencija, izmedju ostalog.. pa su zato i najinteligentniji, ali i najobrazovaniji.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Inteligencija se ne razvija.

                                S inteligencijom si rodjen.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X