Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post


    Za moju bracu koji su za jaku birokratiju
    Добар клип, свидео ми се и онај што критикује прогресиван порез

    Comment


    • Originally posted by Jax Teller View Post
      Srbija ima novog premijera, Marka Pantelića.
      Idi bre hahahahahaha

      Comment


      • AAHHAHAHAHA BRAT PANTELA
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Ne veruj ženi koja sama umije da skine film sa torenta, to je svim bojama namazano, to bi te žedna preko vode prevelo.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Au sad kad eksplodiraju gosti kod Teše Tešanovića
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Dveri na aparatima.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • A od kad to predsednik drzave odlucuje ko ce biti minstri i da li ce se sta u vladi menjati. Zar to nije bese posao premijera? Pazi ona je dobila mesto premijera, ali je AV odlucio da Dacic ima "politiku" kako je sam rekao. Pa ovo je stvarno cirkus. Steta sto je ona fikus, inace bi zaradila enorman broj poena sad kad bi "lupila sakom o sto" i rekla AV-u npr. za ministre "ja sam premijer , ja odlucujem ko ce biti ministar". Vece su sanse da padne sneg u julu. U principu sve ostaje isto, AV se pita za sve, kao sto smo vec i znali.

                Comment


                • Pa kada si na kraju dosao do pravog zakljucka, cemu uvod i pitanja?
                  Zna se ko su i sta su autokratski i diktatorski rezimi, jedan covek misli i radi za sve. Blago nama...

                  Last edited by miloolja; 16-06-17, 11:03.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • To je to

                    http://www.tarzanija.com/42-stvari-k...j-premijerkom/
                    sigpic

                    Comment


                    • Зависи, прича се да је она прогурала онај закон где не смеш смс поруке да шаљеш девојци.

                      Comment


                      • Originally posted by madrid View Post
                        A od kad to predsednik drzave odlucuje ko ce biti minstri i da li ce se sta u vladi menjati. Zar to nije bese posao premijera? Pazi ona je dobila mesto premijera, ali je AV odlucio da Dacic ima "politiku" kako je sam rekao. Pa ovo je stvarno cirkus. Steta sto je ona fikus, inace bi zaradila enorman broj poena sad kad bi "lupila sakom o sto" i rekla AV-u npr. za ministre "ja sam premijer , ja odlucujem ko ce biti ministar". Vece su sanse da padne sneg u julu. U principu sve ostaje isto, AV se pita za sve, kao sto smo vec i znali.
                        Isto je kao i kada je bio Tadic predsednik jer i jedan i drugi svesno krse ustav na taj nacin jer su ostali predsednici u svojim strankama. Da su se povukli iz stranke, zavrsili bi kao Nikolic jer je generalno sama po sebi ta funkcija predsednika RS jedna najobicnija maskotna funkcija. Ovako zadrzavaju moc u stranci i u slucaju neposlusnosti osobe koju postave na mesto premijera, lako mogu da preko skupstinske vecine izglasaju nepoverenje toj vladi.

                        Comment


                        • Pomenu ti Tadica i setih se jedne vesti.

                          http://rs.n1info.com/a276266/Vesti/V...ferenciju.html

                          Ekstremno mi toplo oko srca, neopisivo.

                          Comment


                          • Palma protestuje zbog nove premijerke sa svim svojim poslanicima a ima ih 5 Ovakav dokaz sile nije se video još od Termopila
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                              Pomenu ti Tadica i setih se jedne vesti.

                              http://rs.n1info.com/a276266/Vesti/V...ferenciju.html

                              Ekstremno mi toplo oko srca, neopisivo.
                              Nije on otkazao nego ga ispalili, ali to je duga priča...

                              Originally posted by Lord Gangara View Post
                              Palma protestuje zbog nove premijerke sa svim svojim poslanicima a ima ih 5 Ovakav dokaz sile nije se video još od Termopila
                              Ne volEm ga , ne slažem se sa njim ali poštujem doslednost i stav.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Какво поштовање за њега бре?

                                У скупштини остаје, у влади остаје, али ето неће гласати за њу иако и без њега има већину. Преварант обичан.

                                Comment

                                Working...
                                X