Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Победа View Post
    Какво поштовање за њега бре?

    У скупштини остаје, у влади остаје, али ето неће гласати за њу иако и без њега има већину. Преварант обичан.
    Nismo se razumeli. Ne poštujem njega i njegove stavove, ideje i sl...Ali ovde je ostao dosledan svom stavu, a to ipak ne treba ispljuvati.
    Treba pljuvati stav kao pogrešan ( generalno govoreći ) ali ne i nečiju doslednost.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Nismo se razumeli. Ne poštujem njega i njegove stavove, ideje i sl...Ali ovde je ostao dosledan svom stavu, a to ipak ne treba ispljuvati.
      Treba pljuvati stav kao pogrešan ( generalno govoreći ) ali ne i nečiju doslednost.
      Апсолутно смо се разумели. Моја поента је да он нема ставове. Све је то прича за медије.
      Да је доследан, напустио би владу. Али није.

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Nismo se razumeli. Ne poštujem njega i njegove stavove, ideje i sl...Ali ovde je ostao dosledan svom stavu, a to ipak ne treba ispljuvati.
        Treba pljuvati stav kao pogrešan ( generalno govoreći ) ali ne i nečiju doslednost.
        Ne vidim bas nikakvu logicku utemeljenost da treba postovati doslednost u pogresnom stavu

        Comment


        • Ma sve su to bre lažni moralisti počevši od Palme,Šekija pa do našeg dragog Trampinja.I g***o bi pojeli da dobiju glasove i vlast.
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangara View Post
            Ma sve su to bre lažni moralisti počevši od Palme,Šekija pa do našeg dragog Trampinja.I g***o bi pojeli da dobiju glasove i vlast.
            Nemoj tako, Gangic. Ima i nas istinskih moralista i boraca za pravdu i pravicnost

            Comment


            • Palma mozda gej nije, al je pedercina.


              Neka bude i da su ga ispalili, opet mi srce puno.

              Comment


              • Ne slazem se za Trumpa.

                Kakav mentalni sklop koji je zaradio milijarde dolara sa 70 godina odluci da se kandiduje za predsjednika i pobjedi, a napadali su ga sa svih strana i covjek se za samo jedan skandal izvinio, a nije ni to trebao, ono grab em by the pussy.

                To sto je Saudiji prodao oruzije, jebiga, biznis, eno i Kataru je prodao, a pljuje ih po Tw.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Iskreno Aki mislim da si ti jedini čovek koji veruje u ovo što si napisao Isto g***o je i Trampinjo,ništa bolji nije.Bolji je od Hitleri to stoji ali da je neki Mesija boga mi nije
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Nije ni mesaja, ali nije ni klasicni politicar koji ce reci bilo sta da bude izabran ili da prati sta mu se kaze.

                    Znam jer imam slican mentalni sklop.

                    Ja kad nesto hocu da napravim, ja to uzmem i napravim, briga me sta ko kaze.

                    Plus sam poprilicno ubjedjen da nece se kandidovati za drugi mandat, ali vidjet cemo. Ako nastave da ga bojkotuju, vjerovatno hoce.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • A tebra ovamo proziva Saudijsku Arabiju ovamo im prodaje oružije i to najveći dogovor ikada.Ista stvar ista politika koju Ameri imaju godinama šatro se bore protiv terorizma a ovamo ih snabdevaju.Saudijska Arabija pored Katra glavni organizator i finansijer terorizma to svi znaju.I sad je Trampinjo ispao džek zato što im je prodao naoružanje a ja te sad pitam koliko će nevine dece da izgine od tog naoružanja?
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Ne prodaje drzave oruzije.

                        Drzava samo mora odobriti oruzije.

                        Senat je glasao neki dan o tome, proslo i dozvoljena je prodaja oruzije.

                        Amerika nema nacionalizovanu firmu koja proizvodi oruzije, sve su to privatne kompanije.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Naravno da su privatne kompanije čiji su vlasnici u tom samom senatu.Zbog tih privatnih kompanija je Buš i najebao.Zbog tih privatnih kompanija su se dve zgrade srušile kao da su kula od karata.Zbog tih privatnih kompanija je Libija raskomadana.Zbog tih privatnih kompanija se vodi rat u Siriji.Sve je to isto sra*e drugo pakovanje brate moj
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Tramp je gospodin za sve one politicki korektne spodobe koje guraju svakakvi lobiji kao sto u klintonovi i ostala bagra.Sam svoj covjek,ima svoju ideju,vizionar,sto je najbitnije milijarder finansijski obezbijedjen za 10 zivota sto znaci da nema interes da se finansijski okoristi,zna sta hoce,cvrsta ruka,ima zgodnu zenu,pravi americki covjek starog kova,patriota.Nadam se da ce istrajati u borbi protiv azdaja koje su se urotile protiv njega u vidu raznih medija,nvo organizacija,sorosevih placenika i da ce izvesti USA na pravi put.

                            Comment


                            • Ma Klintonovi su najveće zlo odma iza Buš porodice ono je bre posebna kategorija zla za koju ako postoji pakao treba da se obezbedi poseban krug.
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangara View Post
                                Naravno da su privatne kompanije čiji su vlasnici u tom samom senatu.Zbog tih privatnih kompanija je Buš i najebao.Zbog tih privatnih kompanija su se dve zgrade srušile kao da su kula od karata.Zbog tih privatnih kompanija je Libija raskomadana.Zbog tih privatnih kompanija se vodi rat u Siriji.Sve je to isto sra*e drugo pakovanje brate moj
                                Slazem se ja 100% sa ovim, al nema sta tu Trump, jebiga zamisli on kaze necete, pa odrobijao bi ga neko u krevetu

                                Samo ta politika Bliskog Istoka je veoma komplikovana, velika preporuka ti je ona knjiga sto sam je kacio nedavno The Grand Chessboard od Berzezinskog, covjeka koji je prakticno sve izrezirao ovo danas sto se desava.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X