Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasto Papi? Zasto?

    Comment


    • Originally posted by p4p1 View Post
      Kad se već razbacujemo palačinkama

      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
      Šta štediš tu plazmu, posoli to da valja

      Inače, plazma u mleku
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Banujte ga Šalim se ma j**š i palačinke ne mogu da gledam na oči ustao sam u 5 jutros, valjda i spavati malo
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by p4p1 View Post
          Kad se već razbacujemo palačinkama

          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
          Morat cu sada nesto da pojedem.

          Comment


          • Ma meni su jos u mislima one knedla sa sljivama kaki palacinci

            Comment


            • Kakvo je Bogohuljenje plazma u palacinkama. To mu dodje kao da jedes Hleb sa patosa i uzmes jos i Tonus.

              BOTe, krni taj eurokrem, sta si se usrao?! Mora da preljiva.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Originally posted by p4p1 View Post
                Spoiler
                Kad se već razbacujemo palačinkama

                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                Malo je to krema, jos manje banana, a najmanje mlevene plazme
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Prvi put vidim banane u palačinku.. I rolaj to, kakvo presavijanje.

                  Kad Olja razvije poso sa knedlama, ulijećem ja sa suvim smokvama, al tad knedla neće bit 100din, no bogomi 200din!

                  "I love to speak with Leonard
                  He’s a sportsman and a shepherd
                  He’s a lazy bastard
                  Living in a suit ."
                  Leonard Cohen

                  Comment


                  • Sta mi uradi Olja sa ti knedlama nisi ni svesna samo mi voda na usta ide kad ih se setim

                    Comment


                    • Originally posted by l1m4r View Post
                      Kakvo je Bogohuljenje plazma u palacinkama. To mu dodje kao da jedes Hleb sa patosa i uzmes jos i Tonus.

                      BOTe, krni taj eurokrem, sta si se usrao?! Mora da preljiva.
                      Cuj palacinka bez krema i plazme.. Makse BOT

                      Ma na kojim ste vi drogama, nekad i manje krema stavim.. Ne volim ja kad je preslatko.

                      @bane: kad stavljam banane, tad ih presavijem, lakse je. A i za rolovanje bih morao da mazem celu. Inace eksperimentisem s nacinima sklapanja, ne dam monotono da postane [emoji3]

                      Jedino nerealni ima osnova ovde, ali vise je do toga da sam neravnomerno posolio (poplazmio), ostali tutanj

                      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Malo je to krema, jos manje banana, a najmanje mlevene plazme
                        Pametan cikica. Sandu.
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Narokas krema i stavis celu bananu - ne seckas na kolutice. I taman je domacinski srolas onda. Palacinka sa kremom ide oko banane
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Brate kad navaljas krema sjekirom moze da ti pozli.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Pojedes jedan takav i sednes da prezivas .... gledas WH primera radi i uzivas
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Ne ide mi uz rakiju nikako, al duga je sezona
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X